Ja sad krećem da se izalkoholisem da bi se posle najeo dobro
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Ja to mogu vazda.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ja sad krećem da se izalkoholisem da bi se posle najeo dobro
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
E ja ne mogu da jedem dok pijem, poslije isto... Jedino ako se ne pretulim.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Jes da kod nas ljudi piju čajeve samo kad se prehlade,no pogotovu na vrućine čajevi su konza.
Čajeve nikad... Jednom u 100 godina ga popijem. Nemam naviku.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ubrat, kuvat i pit. Majka priroda nam je sve dala, ali će većina radije posegnut za nekom brljom.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Koliko vam lici stanje izrazite premorenosti i pijanstva?
Ima li sto od onoga "pijan od umora" ili kako vec...
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Koliko teoretičara zavjere u Americi na svijet ih nema.I to zbog glupog pomračenja Sunca.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Peđa Car.
https://twitter.com/Pedjijatar/statu...4RN3nXlHg&s=19
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Jel vam se desilo kad da neku pjesmu slušate iznova i iznova.
https://m.soundcloud.com/user-434182...ad-pokayannaya
Otkidam na ruski naročito kaD izjave ljubav -
Я тебя люблю.
A tek što otkidam na sarkazam.Vele Englezi su tu prvi jesu ka nisu.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 09-04-24 at 12:39.
Cuj jel se desilo.. Samo tako i slusam ne znam pet pjesama pustit no jednu dok krv iz usiju ne pocne
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
E taki smo ti mi iz tijeh krajeva ka eho pećine kad odzvanja.
Niđe nema više pećina ka u naš kraj jel tako šakal.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Što mi se otvorio nešto apetit, što je ovo...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Mozda jer nije vrućina?
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Pa sad nije.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Svuđe ista (kuknjava) glede restorana i gubitka "tradicije".Srbija/Crna Gora/Hrvatska a što da se čini možda se rađa neka nova "tradicija" pa juha od Škampa bude staro tradicionalno jelo.Inače,meni je presmiješno kad se ljudi drže "tradicije" u bilo čemu.
https://plavakamenica.hr/2024/04/09/...bu-za-73-eura/
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
"I shut my mouth and hold the light"
Sad se probudih i opet sam ziv. Nista ljepse
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Eto te ka' Kami. Ili možda Kafka.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Kafka se procesUIraaa kroz Proces.
*ono treba je da plati nekog korumpiranog idiota i da izbjegne Proces.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 10-04-24 at 10:30.
Tako je. A svi smo mi u Procesu, manje-više.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Što mi se javljaju ljudi koje ne poznajem, nije mi jasno...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
A tek kad krene traženje autograma...
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Koji sam ja meni tupan.Godinama sam,s vremena na vrijeme kad mi žena kaže ubači suđe u mašinu i uključi je,one tablete umotane u tanku foliju otvarao oštrim nožem.
I umjesto da život provedem u neznanju ja slučajno pročitam na kutiji :"folija rastvorljiva u vodi".
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks