E kako biju duga ja ovo ne vjerujem.
Kroz zgradu probijaju - dako mi crkne ablender koliko blicam noćas.
Sjutra veče biće ekskluzivno na forumu.
E kako biju duga ja ovo ne vjerujem.
Kroz zgradu probijaju - dako mi crkne ablender koliko blicam noćas.
Sjutra veče biće ekskluzivno na forumu.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks