Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #50776
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,959
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    I da saga o 007 se svrši ođe.

    Odlična scena,perfekŠN.Roger Moore.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  2. #50777
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,212
    Thanks Thanks Given 
    1,272
    Thanks Thanks Received 
    2,978
    Thanked in
    1,576 Posts

    Default

    "I shut my mouth and hold the light"

  3. #50778
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Je li Jelisaveta doručkovala jutros bilo šta!!!
    I šta zaboga radi Miloš danas !!!
    Izludjeću od ovoga interneta.

  4. The Following User Says Thank You to METZ For This Useful Post:


  5. #50779
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default


  6. #50780
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,959
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    @technus

    Da se nadovežem na onaj naš dijalog na temu stvari koje nas čine sretnim.Zamislio si me u stvari to nije sreća (WTF is Sreća baj d vej?) Lol.

    Pokušaću da opišem osjećaj.

    Tišina.Sve što je tog dana na tom mjestu bilo živahno,osunčano i odavalo zvuke spava dok sve miluje srebrna svjetlost Mjeseca kao da vječnim snom spava.
    A gore..Gore beskrajno zvjezdano nebo onda ti prođe kroz misli koliko je sve na planeti čudesno.Kanjoni,rijeke,more,okeani.

    Kao da mislima u takvoj noći možeš da zaroniš u najdublje dubine Okeana.Onda mislima i sjećanjima sve što je oko tebe oživljavaš i proživljavaš sa strahopoštovanjem prema prirodi i životu samom kao takvom ogoljenom od svega.Od nada,očekivanja,briga,ljudi sa kojima dijeliš dane ti "sam" sa cijelim univerzumom i čulno kako nikad ne možeš preko dana ili pod svjetlima grada - osjećaš cio svijet i koliko je čovjek ranjiv i dio tog svijeta.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  8. #50781
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Lijepo opisano, samo baš zbog tog opisanog i ne praktikujem osamljivanje po mjesečini, lako čoek utone u sopstvene misli, a po tom, iako domaćem terenu, se ne snalazim najbolje
    Kad pomenu dubine Okeana, tek me jeza prodje kad pomislim koliko je to područje neistraženo i kakvih sve stvorenja ima na najvećim dubinama i kako se one osjećaju u toj mrtvoj tami.
    Forever young, i want to be forever young

  9. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  10. #50782
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,959
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Lijepo opisano, samo baš zbog tog opisanog i ne praktikujem osamljivanje po mjesečini, lako čoek utone u sopstvene misli, a po tom, iako domaćem terenu, se ne snalazim najbolje
    Kad pomenu dubine Okeana, tek me jeza prodje kad pomislim koliko je to područje neistraženo i kakvih sve stvorenja ima na najvećim dubinama i kako se one osjećaju u toj mrtvoj tami.
    Odgledaj ovu seriju nećeš se pokajati.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  12. #50783
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,268
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,657
    Thanked in
    3,826 Posts

    Default

    Osvježivači, dajte postavite makar jednog normalnog i sposobnog čovjeka na mjesto đe će se stvarno pitat i moći da utiče na poboljšanje toga što vodi. Makar ga slučajno ubodite.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #50784
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    245
    Thanks Thanks Received 
    691
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    " Covjek nije ni andjeo ni zvijer, nesreca hoce da onaj sto bi htio djelovati kao andjeo, djeluje kao zvijer "
    Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  14. #50785
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,959
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    A čudo su ovi Englezi.."The place where wolves go to.."



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  15. #50786
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,099
    Thanks Thanks Given 
    3,591
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Osvježivači, dajte postavite makar jednog normalnog i sposobnog čovjeka na mjesto đe će se stvarno pitat i moći da utiče na poboljšanje toga što vodi. Makar ga slučajno ubodite.
    Kontradiktorno ti je to, kod nas.

    Da ne elaboriram, vjerujem da je jasno.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #50787
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,769
    Thanks Thanks Given 
    9,188
    Thanks Thanks Received 
    6,639
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    Nesto sinoc razmisljam, nidje nikog po gradu lise bokeska. Dje prednjaci www sa avangardnom muzikom

    Odemo u novoimenovani morisson
    Nidje niko, pocne da roka Adrian sa bendom crveno i crno. Tu ljudi na samom kraju posle 3h vrhunske svirke je mozda bilo 20 ljudi
    I tako skoro svaki cetvrtak

    Mislim da je ovaj bend nedje u Liverpoolu, Glasgowu ne bi se moglo stat u klub

    Pa jel realno da nema 100 ljudi u pg koji vole cut dobru muziku?

    Da naglasim i ova saka jada su stranci bili

    Edit: prodje mi po malo kroz glavu da mozda su drugi razlozi sto nema naroda ali se trgnem jer bi to stvarno tragicno

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  18. #50788
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,268
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,657
    Thanked in
    3,826 Posts

    Default

    Gledaju Lepoglavog u Načisto?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  20. #50789
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Koji su razlozi sto nema naroda?

  21. #50790
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,720
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default

    Raspad, od grada đe si imao u ponudi svaku noć negdje izaći u zadnjih 10 godina su sveli na Avliju raspalu i par sličnih objekata od kojih se meni lično povraće više koliko su smorili. Kad ste čuli da su se neđe dobre karaoke organizovale, kad se sjetim jbt svakog ponedeljka u Kamelot karaoke, to je krkljanac bio, ljudi opušteni...
    Ovo danas - tuga, i ne, nije se ostaralo imam ja elana za izlaske no je ponuda presmiješna.

    Lično se držim Ribnice i svirki tamo, ima taj neki vajb ranijih godina...
    Last edited by BiTrAtE; 22-03-24 at 09:25.

  22. The Following 4 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  23. #50791
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,212
    Thanks Thanks Given 
    1,272
    Thanks Thanks Received 
    2,978
    Thanked in
    1,576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Nesto sinoc razmisljam, nidje nikog po gradu lise bokeska. Dje prednjaci www sa avangardnom muzikom

    Odemo u novoimenovani morisson
    Nidje niko, pocne da roka Adrian sa bendom crveno i crno. Tu ljudi na samom kraju posle 3h vrhunske svirke je mozda bilo 20 ljudi
    I tako skoro svaki cetvrtak

    Mislim da je ovaj bend nedje u Liverpoolu, Glasgowu ne bi se moglo stat u klub

    Pa jel realno da nema 100 ljudi u pg koji vole cut dobru muziku?

    Da naglasim i ova saka jada su stranci bili

    Edit: prodje mi po malo kroz glavu da mozda su drugi razlozi sto nema naroda ali se trgnem jer bi to stvarno tragicno

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Pa istina ti je to. Vrlo malo je kulture po gradovima, a ako je i ima vidiš količinu ne-hipnotisanih, kojih je 4%, a i to sam puno rekla.

    Recimo u Bd, od kad su stigli RU i UKR u modernoj galeriji u Starom gradu se stalno dešavaju neke saradnje, sviranja, pjevanja, samo je prostor jako mali i ne mogu da prime puno ljudi.
    Diverziteta u kafićima nema. Pop rok i to je to. Nema ni nekih ideja da se napravi jedna noć rok, druga Južna Amerika, treću Španija, četvrtu Francuska, petu Italija, a sigurna sam da ima ljudi koji bi voljeli tako nešto čuti, ma i zaplesati.

    Ali isto moram reći da sam zahvalna kad vidim muzičku školu i folklorne grupe da se trude i prirede neko dešavanje đe vidimo i čujemo podmladak, koji itekako umije da takne.
    I znaš što je još lijepo? Kad ti tvoje dijete, kojem nisi ništa pričao, objašnjavao na tu temu jer je mlado, i pustaš ga da samo otkrije, osjeti potrebu da odsvira himnu ili je zapjeva. I to na takav način da se rasplačeš. Tako da, ima nade, samo nije očigledna.
    Last edited by tigrovo_oko; 22-03-24 at 09:35.
    "I shut my mouth and hold the light"

  24. #50792
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Nesto sinoc razmisljam, nidje nikog po gradu lise bokeska. Dje prednjaci www sa avangardnom muzikom

    Odemo u novoimenovani morisson
    Nidje niko, pocne da roka Adrian sa bendom crveno i crno. Tu ljudi na samom kraju posle 3h vrhunske svirke je mozda bilo 20 ljudi
    I tako skoro svaki cetvrtak

    Mislim da je ovaj bend nedje u Liverpoolu, Glasgowu ne bi se moglo stat u klub

    Pa jel realno da nema 100 ljudi u pg koji vole cut dobru muziku?

    Da naglasim i ova saka jada su stranci bili

    Edit: prodje mi po malo kroz glavu da mozda su drugi razlozi sto nema naroda ali se trgnem jer bi to stvarno tragicno

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Ahahahaha a sinoc sam bio u La Paz na pice, i bas kako se vracasmo gledam sve prazno, cak mi i taj Morrison prazan bio (mada mi se i ne svidja to mjesto), grad manje vise tih te kod Bokeske tamo muzika, fuliran www sto velis, ne znam jesam li pet puta ukupno sjeo duz bokeske.

    Ne izlazim vala cesto, al je ponuda katastrofica. Najomiljenije mi je kad niko ne svira, pa pustaju na YY i volume max da ljudi moraju da se dovikuju 30cm jedni od drugih da bi se culi.

    Bijah u Irski za St. Patricks sasvim slucajno, e tamo je bio opsti haos.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  25. #50793
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,959
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Ribnica i Itaka su mi okey, meksički zbog ekipe a što se tiče ovog naglog nestanka noćnog života iz centra kako meni društvo u PG veli da je najviše kriva "migracija" kafanskog života u City Kvart.E tamo ne znam što valja jednim je bio onaj lokal Majstor za Pivo mislim da se zvao imao je odlične svirke pa su ga ugasili.

    Masu nešto se tamo plaćaju zakupi a ovima što su "opstali" se izgleda isplati što meni ni primaći nekom duhu la Majstora za Pivo.Da li Podgoričani kreiraju svojim afinitetima takvo stanje nek procjeni kako ko voli meni je odgovor potvrdan.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  26. #50794
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,959
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Štampaju kuće,kola,rakete što ne bi i hranu.
    Baš me zanima kako na ovo gledaju forumski gurmani.Lol



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  27. #50795
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,914
    Thanks Thanks Given 
    2,895
    Thanks Thanks Received 
    3,501
    Thanked in
    1,570 Posts

    Default



    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  28. The Following 2 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  29. #50796
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Чух једном генија једног како вози боље кад је пјан но кад је тријезан јер је тада више опрезан за воланом.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  30. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  31. #50797
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,959
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Jes sprdnja od video-a i parodija no kad se bolje čoek zamisli podsjeća me na ono kako mačka vidi lava u ogledalo.
    Ladno su stavili Milatovića.

    Last edited by Bluemoon; 22-03-24 at 15:12.

  32. #50798
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,814
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Konačno da i Bar dobije tržni centar

    Sent from my Aber kutija

  33. #50799
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    idealan dan za par točenih nedje pored mora


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  34. #50800
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Forever young, i want to be forever young

  35. The Following 3 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


Page 2032 of 2718 FirstFirst ... 103215321932198220222028202920302031203220332034203520362042208221322532 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •