Page 102 of 682 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152202602 ... LastLast
Results 2,526 to 2,550 of 17032

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2024]

  1. #2526
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Taj umije doma doći i kad je bio neki NVO šišnjar nije primao male pare
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  3. #2527
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,352
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Da je ne znam koji čoek a ne ona splačina pa bi sramota bila te pare da prima, no ni države ni ničega, pi

    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk

  4. #2528
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    На страну што је ту нелегално, и што је говно од човјека, мислим да је срамно да има толику плату.
    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Da je ne znam koji čoek a ne ona splačina pa bi sramota bila te pare da prima, no ni države ni ničega, pi

    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
    ne znam, nije mi baš realno da čoek prima veću platu od premijera pri čemu u taj rtcg se i dalje 'trpa' po partijskoj liniji. pa predstavnica na eurosongu je bila samo jer je politički okej

    da ne pominjem da mu je bilo okej da putuje po svijetu na račun fscga (dakle svih nas) a onda odjednom promjena ploče. jbg, da je normalna država Kadija bi možda bila na toj poziciji, ovako


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  5. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  6. #2529
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...a-dnevnog-reda

    само јако Спајк!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  7. #2530
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...a-dnevnog-reda

    само јако Спајк!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sad kad krene naroodnaa voljaaa!
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  8. #2531
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Pade vlada

  9. #2532
    Join Date
    May 2016
    Location
    old town residence
    Posts
    1,526
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Pade vlada
    Vlazni snovi
    Umoran sam od svega sto znam

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Crni Zuti For This Useful Post:


  11. #2533
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Izvini ministre

  12. #2534
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    A nemojte da pada vlada sad kad df treba da uđe u nju...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #2535
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,546
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Spajić: Brđanin nema povjerenje nijednog člana 44. Vlade

    https://www.cdm.me/politika/spajic-b...lana-44-vlade/
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  14. #2536
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...a-dnevnog-reda

    само јако Спајк!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bas ga je ujacio. Evo sad u njegovom maniru "lazna vijest" i "nije se desilo"

  15. #2537
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,624
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Spajić je rekao Zoran Brđanin nema povjerenje nijednog člana Vlade. Kazao je da nema ni njegovo povjerenje, a da je Dritan Abazović za vrijeme 42. vlade uporno predlagao baš Brđanina.

    "Prvi zaključak konstatuje da Vlada podržava predlog ministra MUP-a Danila Šaranovića za razrješenje Brđanina, na osnovu odluke skupštine. Jednoglasno. Dvije druge tačke odlažu se za ponedjeljak. Serija medijskih izvještaja je bila, lažne su vijesti u pitanju da sam ja navodno skinuo predlog sa dnevnog reda", rekao je Spajić.

    A jel ovo opet smjena vlasti sad ce Kavcani da budu opet...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  16. #2538
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/kolumne/izvjestaj-f...seg-kvaliteta/
    E ovo je kvalitetno plakanje. Nezavisni Ljusa i njegova zal za DPS-om i posredno Milovicem.
    Nikako da mu finansijeri stanu na zelenu granu opet.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  18. #2539
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,546
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    https://www.facebook.com/share/p/qHX...ibextid=qi2Omg

    ️I Z D A J A
    Komisija formirana od strane Ministarstva energetike radila je mjesec dana i donijela zaključak da su se stvorili uslovi da se istekli ugovor za rudnik Brskovo raskine po svim osnovama i bez štete po državu. U toj komisiji učestvali su najbolji iz institucija i civilnog sektora.
    Danas je taj zaključak trebalo iznijeti na Vladu i glasati za raskid.
    Premijer je odlučio da PONIZI državu, institucije, građane i da odigra za investitore tako što je predložio da se ne glasa o zaključcima nego da se nadje strana pravna kompanija koja će dati svoje mišljenje.
    PONIŽAVANJE države jer premijer na taj način kaže da institucije nisu jake da odluče šta je najbolje za Crnu Goru nego nam treba "strana pomoć".
    Strana pomoć koju su tražili INVESTITORI, ambasadori i lobisti jer se radi o poslu od više stotina miliona eura. Tražili su kako bi kupili vremena.
    Investitori, koji su i ovdje bili široke ruke, naravno da će platiti tu kompaniju da daje mišljenje kakvo njima odgovara a građani milione eura za mišljenje te kompanije koje je NEPOTREBNO i nije obavezujuće kao što su obavezujuća mišljenja i zaključci institucija države Crne Gore.
    Kako se po ZAKONIMA ove države ne može otvoriti rudnik onda očekujemo i predloge za izmjenu tih zakona kasnije, politička uslovljavanja kroz rekonstrukciju i sve ostalo što ide.
    Ovo je IZDAJA Crne Gore - građana i nacionalnih interesa.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  19. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  20. #2540
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,782
    Thanks Thanks Given 
    26,054
    Thanks Thanks Received 
    8,372
    Thanked in
    4,114 Posts

    Default

    Poziva li se ovo Gando na institucije države

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  21. #2541
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Nije da je ovo baš neka nevažna vijest.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  22. #2542
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,061
    Thanks Thanks Given 
    3,557
    Thanks Thanks Received 
    4,684
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    https://www.facebook.com/share/p/qHX...ibextid=qi2Omg

    ️I Z D A J A
    Komisija formirana od strane Ministarstva energetike radila je mjesec dana i donijela zaključak da su se stvorili uslovi da se istekli ugovor za rudnik Brskovo raskine po svim osnovama i bez štete po državu. U toj komisiji učestvali su najbolji iz institucija i civilnog sektora.
    Danas je taj zaključak trebalo iznijeti na Vladu i glasati za raskid.
    Premijer je odlučio da PONIZI državu, institucije, građane i da odigra za investitore tako što je predložio da se ne glasa o zaključcima nego da se nadje strana pravna kompanija koja će dati svoje mišljenje.
    PONIŽAVANJE države jer premijer na taj način kaže da institucije nisu jake da odluče šta je najbolje za Crnu Goru nego nam treba "strana pomoć".
    Strana pomoć koju su tražili INVESTITORI, ambasadori i lobisti jer se radi o poslu od više stotina miliona eura. Tražili su kako bi kupili vremena.
    Investitori, koji su i ovdje bili široke ruke, naravno da će platiti tu kompaniju da daje mišljenje kakvo njima odgovara a građani milione eura za mišljenje te kompanije koje je NEPOTREBNO i nije obavezujuće kao što su obavezujuća mišljenja i zaključci institucija države Crne Gore.
    Kako se po ZAKONIMA ove države ne može otvoriti rudnik onda očekujemo i predloge za izmjenu tih zakona kasnije, politička uslovljavanja kroz rekonstrukciju i sve ostalo što ide.
    Ovo je IZDAJA Crne Gore - građana i nacionalnih interesa.
    A nije brate, noje osvejzilo. Mora da im je zaladilo u glavu od te svejzine.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  23. #2543
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Zna li se makar ko finansi... stoji iza Ljuba i njegovih kolumni? Osim Ljuba naravno.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. #2544
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    https://www.facebook.com/share/p/qHX...ibextid=qi2Omg

    ️I Z D A J A
    Komisija formirana od strane Ministarstva energetike radila je mjesec dana i donijela zaključak da su se stvorili uslovi da se istekli ugovor za rudnik Brskovo raskine po svim osnovama i bez štete po državu. U toj komisiji učestvali su najbolji iz institucija i civilnog sektora.
    Danas je taj zaključak trebalo iznijeti na Vladu i glasati za raskid.
    Premijer je odlučio da PONIZI državu, institucije, građane i da odigra za investitore tako što je predložio da se ne glasa o zaključcima nego da se nadje strana pravna kompanija koja će dati svoje mišljenje.
    PONIŽAVANJE države jer premijer na taj način kaže da institucije nisu jake da odluče šta je najbolje za Crnu Goru nego nam treba "strana pomoć".
    Strana pomoć koju su tražili INVESTITORI, ambasadori i lobisti jer se radi o poslu od više stotina miliona eura. Tražili su kako bi kupili vremena.
    Investitori, koji su i ovdje bili široke ruke, naravno da će platiti tu kompaniju da daje mišljenje kakvo njima odgovara a građani milione eura za mišljenje te kompanije koje je NEPOTREBNO i nije obavezujuće kao što su obavezujuća mišljenja i zaključci institucija države Crne Gore.
    Kako se po ZAKONIMA ove države ne može otvoriti rudnik onda očekujemo i predloge za izmjenu tih zakona kasnije, politička uslovljavanja kroz rekonstrukciju i sve ostalo što ide.
    Ovo je IZDAJA Crne Gore - građana i nacionalnih interesa.
    Ne moze tek tako? Ono tipa - Puj pik, ne vazi se ugovor?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #2545
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by antares View Post
    zna li se makar ko finansi... Stoji iza ljuba i njegovih kolumni? Osim ljuba naravno.
    Американци.

    Послато са sm-a525f помоћу Тапатока
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  26. #2546
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,624
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Американци.

    Послато са sm-a525f помоћу Тапатока
    Demokrate ili Republikanci?

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  28. #2547
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Меккејн фондација, републиканци антитрамповци.

    Послато са sm-a525f помоћу Тапатока
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  29. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  30. #2548
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Американци.

    Послато са sm-a525f помоћу Тапатока
    Šokiran sam... Očekivao sam makar od Ljuba da radi samostalno. Ako mi saopštiš i da Danilo Marunović svoje besjede piše i radi finansija, moj život više neće biti isti.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  31. The Following 3 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  32. #2549
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    https://www.facebook.com/share/p/qHX...ibextid=qi2Omg

    ️I Z D A J A
    Komisija formirana od strane Ministarstva energetike radila je mjesec dana i donijela zaključak da su se stvorili uslovi da se istekli ugovor za rudnik Brskovo raskine po svim osnovama i bez štete po državu. U toj komisiji učestvali su najbolji iz institucija i civilnog sektora.
    Danas je taj zaključak trebalo iznijeti na Vladu i glasati za raskid.
    Premijer je odlučio da PONIZI državu, institucije, građane i da odigra za investitore tako što je predložio da se ne glasa o zaključcima nego da se nadje strana pravna kompanija koja će dati svoje mišljenje.
    PONIŽAVANJE države jer premijer na taj način kaže da institucije nisu jake da odluče šta je najbolje za Crnu Goru nego nam treba "strana pomoć".
    Strana pomoć koju su tražili INVESTITORI, ambasadori i lobisti jer se radi o poslu od više stotina miliona eura. Tražili su kako bi kupili vremena.
    Investitori, koji su i ovdje bili široke ruke, naravno da će platiti tu kompaniju da daje mišljenje kakvo njima odgovara a građani milione eura za mišljenje te kompanije koje je NEPOTREBNO i nije obavezujuće kao što su obavezujuća mišljenja i zaključci institucija države Crne Gore.
    Kako se po ZAKONIMA ove države ne može otvoriti rudnik onda očekujemo i predloge za izmjenu tih zakona kasnije, politička uslovljavanja kroz rekonstrukciju i sve ostalo što ide.
    Ovo je IZDAJA Crne Gore - građana i nacionalnih interesa.
    Ja bih doveo sve strance da budu ministri i direktori javnih preduzeća. "PONIŽAVANJE države jer premijer na taj način kaže da institucije nisu jake da odluče šta je najbolje za Crnu Goru nego nam treba "strana pomoć".". Izgleda da pojedinci još nisu skapirali da smo mi (CG) kolonija, mi para nemamo, možemo jedino te kredite uzimat od Svjetske banke i Mmf-a da bi imali neki rast koji traži EU. Bi li današnja CG mogla izgradit kakvu prugu, fabriku, luku...ne. To se moglo za vrijeme komunjara ali što jes jes, to nam i ne treba
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  33. #2550
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Šokiran sam... Očekivao sam makar od Ljuba da radi samostalno. Ako mi saopštiš i da Danilo Marunović svoje besjede piše i radi finansija, moj život više neće biti isti.
    Pe ne rade oni zbog para nego za Crnu Goru!
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

Page 102 of 682 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152202602 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  2. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  4. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •