Kakav blavor, sad mu listam objave kad si ga vec okacio...
https://x.com/Dajkovic/status/1302226573504978945?s=20
"Uvijek sam se pitao kako pojedini ljudi mogu da žive u Beogradu, a da mrze Srbiju, Srbe i sve srpsko.
Koji je to stepen ludila?" - kakav paradoks.
Ne znam ko da gostuje kod Komnenića prosto bilo.
Taj pogled,stav,upadi i agresija u govoru tijela u kontinuitetu iz emisije u emisiju da sam jedno vrijeme baš zbog njega odustala i par minuta da odgledam načisto.A tako se ponaša i izvan studija.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Samo pošteno i principijelno, zajedno u novim pobjedama!
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
https://www.vijesti.me/vijesti/drust...imao-3965-eura
3 ministarske plate... Ne sumnjam da ih krvavo zaradi.
Za koliko to rade crni ministri.
#fakenews
Zvanično 1500-1600 eura, neka me neko ispravi ako griješim. Dal imaju neke dodatke to ne znam, ali ih ima vjerovatno i ovaj na ove 4 iljade.
Ne saželjavam ja ministre da me ne shvatiš pogrešno, samo mi je ovo potpuno nerealno za javni sektor. Ne znam ima li npr. Novović ovu zaradu.
Ako opstane ova Spajiceva Vlada.... on je pominjao da ce raditi na platnim razredima..... zaista moraju tu napraviti promjene makar kad su u pitanju javna preduzeca....
Definisati maksimalnu zaradu za CEO da je tipa 2 ili 3 puta veca od prosjecne i to je to....pa kome se ne svidja neka direktoruje po privatnom sektoru....isto tako posebnu paznju posvetiti na isplate bonusa na kraju godine a da pritom preduzeca su gubitasi.....
Ministri rade za kombinacije i provizije od nabacivanja poslova iz nadležnosti njihovih ministarstava, a plata im dođe kao bakšiš. Pomaže i osjećaj bitnosti, službena kola, hebanje starleta iz kriminalnog miljea... Eto i jedan državni seksretar sa svojom krčinom od 16 centi to može da potvrdi, a ne neki ministar.
Last edited by NHM; 01-03-24 at 07:57.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
https://www.vijesti.me/v/696325?utm_..._share_counter
"Kako su dodali Vlada je već dva puta produžila rokove u koncesionom ugovoru zbog kašnjenja u završavanju procesa prostornog planiranja, budući da koncesioni ugovor ima klauzulu koja uzima u obzir kašnjenja administracije.
“Međuresorna Vladina radna grupa preporučila je Vladi da ponovo produži koncesioni ugovor zbog ovih kašnjenja u oktobru prošle godine, kao i da počne sa naplatom koncesione naknade. Vlada je zatražila koncesionu naknadu od 650.000 eura, a kompanija ju je platila u januaru, ali produženja roka nije bilo”, saopšteno je iz kompanije."
Naplatili su im koncesionu naknadu prije par mjeseci izgleda.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Milatović o posjeti Dodika:
Imam jasan stav. Posjeta je bila čudna.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Tko leti, vrijedi...
Kakav umobolni pacijent
Obicno ministri posle mandata otvore Vinarije ... bar je tako bilo prije 2018....
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Majke ministara, ako ćemo precizno...![]()
#fakenews
ne znam, meni nije baš normalno da direktor rtcga ima ovoliku platu, i da je toliko veća od ministarske
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Program je fenomenalan,prati se izuzetno,voditelje vrbuju najpoznatije EU kuće,tako da opravdano!
...
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks