Page 101 of 682 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 17032

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2024]

  1. #2501
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Kakav blavor, sad mu listam objave kad si ga vec okacio...

    https://x.com/Dajkovic/status/1302226573504978945?s=20

    "Uvijek sam se pitao kako pojedini ljudi mogu da žive u Beogradu, a da mrze Srbiju, Srbe i sve srpsko.

    Koji je to stepen ludila?" - kakav paradoks.

  2. #2502
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    245
    Thanks Thanks Received 
    691
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Naporan li je ovaj mali za slusanje..
    Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  3. #2503
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,872
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Krenuh slusat pa rekoh da podijelim link.

    Veli mi zena oli ga to slusat zivota ti.
    Hocu rekoh.
    Onda stavi slusalice.

    Ne znam ko da gostuje kod Komnenića prosto bilo.

    Taj pogled,stav,upadi i agresija u govoru tijela u kontinuitetu iz emisije u emisiju da sam jedno vrijeme baš zbog njega odustala i par minuta da odgledam načisto.A tako se ponaša i izvan studija.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  5. #2504
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Krenuh slusat pa rekoh da podijelim link.

    Veli mi zena oli ga to slusat zivota ti.
    Hocu rekoh.
    Onda stavi slusalice.

    Ladno brat javno govori kako je iznutra bušio partiju, veli nije se sastajao podgorički odbor formalno, ali smo se mi mimo toga sastajali. Nismo kaže željeli da se sastajemo, da neko ne preuzme odbor, kao da je njegovo vlasništvo.
    #fakenews

  6. The Following 4 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  7. #2505
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Samo pošteno i principijelno, zajedno u novim pobjedama!
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #2506
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,692
    Thanks Thanks Given 
    1,231
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...imao-3965-eura

    3 ministarske plate... Ne sumnjam da ih krvavo zaradi.

  9. #2507
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Za koliko to rade crni ministri.
    #fakenews

  10. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  11. #2508
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,692
    Thanks Thanks Given 
    1,231
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Zvanično 1500-1600 eura, neka me neko ispravi ako griješim. Dal imaju neke dodatke to ne znam, ali ih ima vjerovatno i ovaj na ove 4 iljade.

    Ne saželjavam ja ministre da me ne shvatiš pogrešno, samo mi je ovo potpuno nerealno za javni sektor. Ne znam ima li npr. Novović ovu zaradu.

  12. #2509
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    480
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Zvanično 1500-1600 eura, neka me neko ispravi ako griješim. Dal imaju neke dodatke to ne znam, ali ih ima vjerovatno i ovaj na ove 4 iljade.

    Ne saželjavam ja ministre da me ne shvatiš pogrešno, samo mi je ovo potpuno nerealno za javni sektor. Ne znam ima li npr. Novović ovu zaradu.
    Ako opstane ova Spajiceva Vlada.... on je pominjao da ce raditi na platnim razredima..... zaista moraju tu napraviti promjene makar kad su u pitanju javna preduzeca....

    Definisati maksimalnu zaradu za CEO da je tipa 2 ili 3 puta veca od prosjecne i to je to....pa kome se ne svidja neka direktoruje po privatnom sektoru....isto tako posebnu paznju posvetiti na isplate bonusa na kraju godine a da pritom preduzeca su gubitasi.....

  13. #2510
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    480
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    A mnogo je i ovih 40 sekundi vjeruj mi.... ostace mi misterija kako ovakvi ljudi uspiju u CG....da li je moguce da smo toliko ograniceni, glupi .... izgleda se slabo ko sjeca sankcija 90ih....i kud su nas ovakve price vodile....

  14. The Following 2 Users Say Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  15. #2511
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Za koliko to rade crni ministri.
    Ministri rade za kombinacije i provizije od nabacivanja poslova iz nadležnosti njihovih ministarstava, a plata im dođe kao bakšiš. Pomaže i osjećaj bitnosti, službena kola, hebanje starleta iz kriminalnog miljea... Eto i jedan državni seksretar sa svojom krčinom od 16 centi to može da potvrdi, a ne neki ministar.
    Last edited by NHM; 01-03-24 at 07:57.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. The Following 3 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  17. #2512
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    2,273
    Thanks Thanks Received 
    630
    Thanked in
    328 Posts

    Default

    SMRT FAŠIZMU!

  18. The Following User Says Thank You to Illuminated For This Useful Post:


  19. #2513
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/v/696325?utm_..._share_counter

    "Kako su dodali Vlada je već dva puta produžila rokove u koncesionom ugovoru zbog kašnjenja u završavanju procesa prostornog planiranja, budući da koncesioni ugovor ima klauzulu koja uzima u obzir kašnjenja administracije.

    “Međuresorna Vladina radna grupa preporučila je Vladi da ponovo produži koncesioni ugovor zbog ovih kašnjenja u oktobru prošle godine, kao i da počne sa naplatom koncesione naknade. Vlada je zatražila koncesionu naknadu od 650.000 eura, a kompanija ju je platila u januaru, ali produženja roka nije bilo”, saopšteno je iz kompanije."

    Naplatili su im koncesionu naknadu prije par mjeseci izgleda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #2514
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Naporan li je ovaj mali za slusanje..
    Bijedan i jadan promoter sopstvene bezlicnosti.

    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  21. The Following 3 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  22. #2515
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,784
    Thanks Thanks Given 
    26,065
    Thanks Thanks Received 
    8,373
    Thanked in
    4,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Sledece izbore, koji ce ako Bog da biti blizu, da svi posteno izguramo Preokret i Perica, kad su svi pocev od Abazovica, Zdravka, Becica Milatovica i Spajica dobili podrsku vala moze i Srdja, on je makar kao covjek vratio mandat za razliku od ovih moralnih gromada koji izadjose iz partija al ostase na funkcijama.
    A njega glasa nas 15 sa foruma i niko više.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  23. #2516
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Milatović o posjeti Dodika:
    Imam jasan stav. Posjeta je bila čudna.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  24. The Following 8 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  25. #2517
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,549
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    A mnogo je i ovih 40 sekundi vjeruj mi.... ostace mi misterija kako ovakvi ljudi uspiju u CG....da li je moguce da smo toliko ograniceni, glupi .... izgleda se slabo ko sjeca sankcija 90ih....i kud su nas ovakve price vodile....
    Pušti ti, post mu ima 162 likes trenutno.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  26. #2518
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Kakav umobolni pacijent

  27. #2519
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Zvanično 1500-1600 eura, neka me neko ispravi ako griješim. Dal imaju neke dodatke to ne znam, ali ih ima vjerovatno i ovaj na ove 4 iljade.

    Ne saželjavam ja ministre da me ne shvatiš pogrešno, samo mi je ovo potpuno nerealno za javni sektor. Ne znam ima li npr. Novović ovu zaradu.
    Tu se onda, sve i da su full transparentni konkursi, ne bi niko ko ima imalo iskustva i referenci iz realnog sektora prijavio.

    Zamisli da te razvlače političari i mediji po cijeli dan za 1500€.
    #fakenews

  28. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  29. #2520
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,638
    Thanks Thanks Given 
    6,189
    Thanks Thanks Received 
    5,817
    Thanked in
    3,367 Posts

    Default

    Obicno ministri posle mandata otvore Vinarije ... bar je tako bilo prije 2018....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  31. #2521
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Majke ministara, ako ćemo precizno...
    #fakenews

  32. The Following 4 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  33. #2522
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...imao-3965-eura

    3 ministarske plate... Ne sumnjam da ih krvavo zaradi.
    Osvježilo! Nema više da se dižu plate sebi ka Verica Maraš što je radila !
    I ona Valerija Saveljić što je sve spakovala i obračunavala i sebi i Verici.
    Neka su sad bez posla i čekaju suđenje!
    Oh, wait…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  34. #2523
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ne znam, meni nije baš normalno da direktor rtcga ima ovoliku platu, i da je toliko veća od ministarske


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  35. #2524
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,973
    Thanks Thanks Given 
    8,708
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Program je fenomenalan,prati se izuzetno,voditelje vrbuju najpoznatije EU kuće,tako da opravdano!
    ...

  36. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  37. #2525
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,069
    Thanks Thanks Given 
    1,019
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,314 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne znam, meni nije baš normalno da direktor rtcga ima ovoliku platu, i da je toliko veća od ministarske


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    На страну што је ту нелегално, и што је говно од човјека, мислим да је срамно да има толику плату.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  38. The Following 6 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


Page 101 of 682 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  2. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  4. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •