Što znam, meni je gluma legla skroz. Inače je dio triologije meso-kosti-koža, mada su skroz odvojene priče tako da je mislim i nebitno koji je redosljed gledanja.
Što znam, meni je gluma legla skroz. Inače je dio triologije meso-kosti-koža, mada su skroz odvojene priče tako da je mislim i nebitno koji je redosljed gledanja.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks