Quote Originally Posted by ognjanovic261 View Post
Postoji li neki nacin kako bih mogao resetovati apple sat na fabricka podesavanja,ako uzmemo u obzir to da mi trazi da se ulogujem na predjasnji apple id,ciju sifru sam,gle cuda zaboravio)
Hvala unaprijed.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
iforgot.apple.com