Zna li neko kako da dodjem do onog snimka jednog niksicanina koji se vozi autom i snima se prednjom kamerom, prolazi kroz crveno i govori kao: znate ko sam i dje zivim, tu i tu...neka dodje ako neko nesto hoce, imam utoku...ne znam kako da nadjem to.



Reply With Quote









PopCorn
Bookmarks