Postoji vec par godina. Jedna zica, cak ima i gostiona u onu baraku da se popije pice. Za djecu pocetnike vise nego odlicno. A i redovno bude puno djece. Realno tih malih djecijih skijalista hronicno fali u CG a nije da ih nebi moglo bit na svaki cosak. Ali eto nije tema. U svakom slucaju lijepa prica.
Sent from my SM-S908B using Tapatalk



Reply With Quote


ljekarsko 10 minuta, mup 10 minuta.


PopCorn

Bookmarks