Quote Originally Posted by remark View Post
Pisac teksta tvrdi da to što su putnici bili disciplinovani japanci nije od nekog značaja za preživljavanje istih.

Pokušavam da zamislim ljude iz regiona u ovoj situaciji, kako sjede i čekaju uputstva, i nešto mi ne ide.

Zato sto vjerovatno dolazi iz neke zemlje dje se npr blokiranje raskrsnice ne smatra normalnom pojavom