Originally Posted by remark Pisac teksta tvrdi da to što su putnici bili disciplinovani japanci nije od nekog značaja za preživljavanje istih. Pokušavam da zamislim ljude iz regiona u ovoj situaciji, kako sjede i čekaju uputstva, i nešto mi ne ide. Zato sto vjerovatno dolazi iz neke zemlje dje se npr blokiranje raskrsnice ne smatra normalnom pojavom
Interminabili Montenegro
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks