Ja ne bi lajkovala đe odeš na utakmicu đe si ka vatreni navijač Zvezde a tim mu podbači ka što ste vi Paši inače bi to zloba bila.Lol.
Što bi grobari rekli.
Tehnikuse ovo da tebe malo ka nerviram.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Posle 7 Godina slucajno se sjetim ovog foruma... Ostara se a Dobrog SE Vidje ...
" The Eyes Chico... They NEVER Lie "
A ima pozadinska priča,ja sam "navijala" za partizan moj brat za zvezdu znala sam sve te provokatorske pjesmice ,svaki derbi smo gledali onda se od naših prepucavanja po kući opstati moglo nije.Ka đeca.A sad mi je to presmiješno sve...nemamo baklje prskalice gore,bubnjevi bušni pjesme su vam ružne nastavak znaš hahahah.
Ali,on je bio taki živac da se iznervira u roku odma.
https://www.instagram.com/dishapatan...VlMjlkMTBhMg==
@outline kako ti se čini ovaj bollywood?
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
ufffznaš ti šta valja
![]()
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
"I shut my mouth and hold the light"
Zaboravih muzičku podlogu uz ugođaj, divno.
"I shut my mouth and hold the light"
Vidim nešto mi poznata, pa se sjetih pa onda vidi kao da ima brata
![]()
"I shut my mouth and hold the light"
Ja se zaHebavam bitno da si se ti lijepo proveo sve ostalo je bulšit.Mislim to je samo igra,no i nije samo igra ima dosta toga oko bizMisa i kladionica.
Fudbal je odavno biznis a i politika je našla u njemu dobrog saradnika.Što se tiče vatrenih navijača Italijani tu čini mi se dominiraju.A što se tiče vječitih derbija zvezda-partizan je još ništa kakve su makljavine na relaciji Spartak-Dinamo.
Izguglaj kako se samo makljaju navijači Dinama i Spartaka da ne postavljam ođe tu makljavinu.
Ludo.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Po života mi, veli, prođe u kompjutersku stolicu.
Nekima i cijeli.
Svaki dan je dobar za upiranje.
ljepote ove u PG. duva gospodin śeverni a ne ona kiša dosadna
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
predivno, da pocisti.
masine raade, sve se susi, ljepota bož'a 👵🏻
nothing comes from violence and nothing ever could
ovim putem da se zahvalim Prijestonici našoj i nekome iz gradske uprave sa Cetinja što gospodjica pjeva tamo
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Kakvo kulturološko srozavanje Hrvatske, kakvo dno.. Tuđman se samozapalio u paklu
10 najslusanijih pjesama 16. decembra 2023 u Hrvatskoj prema Billboardu:
https://www.billboard.com/charts/croatia-songs-hotw/
Srsy, WTF Kroeša!?![]()
Last edited by starwalker; 16-12-23 at 14:12.
The more things change, the more they stay the same.
Prija je rasprodala pet Arena u ZG, tako da sasvim očekivano. ne znam kako su se kulturološki srozali kad 50% naroda tamo zna napamet komplet repertoar čoeka sa jasno fašističkim idejama. uostalom i sam Tudjman je fašista bio
@kaemSe - Džejla Ramović, pjevačica
Sent from my iPhone using Tapatalk
Last edited by outline; 16-12-23 at 14:15.
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Džejla Ramović..kucaj
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ja sam prošle godine bila na Cetinje tačnije u onaj "bunker" sa društvom ka Doma pojma više nemam ko je bio na trg.
Može Sting da dođe "bunker" je na tu ciču zimu zakon.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks