ma mogao im je C'akar zabiti barem jedan gol i moze on da igra jos 3-4 godine intenzivno [nisu godine sve],,,imas ti mlade igrace ljencuge bozje sa velikim talentom....bice jos tekmi trebalo bi ga zvati jer se ne moze praviti ekipa dugorocno samo sa mladima nego mora biti i iskusnih koji mogu samo sa jednim potezom da rijese tekmu....
okidoki,
hocel biti nedje za download jer ovamo u ameriki siguran sam da nece biti na tv...
fala
Rip Kirby![]()
e to bi nam bila velika bruka, da namjestamo ovakve utakmice...
pustite namjestanja ljudi, kakve su to nabuloze ...
znate li kakve su kazne UEFA za namjestanja i sl????
ni Tirgistan vise ne namjesta, a ne na prvu utakmicu da se brukamo
madjari imaju u srijedu mech sa moldavijom u kvalifikacijama i ja jednostavno ne vidim njih kako ginu na terenu pod goricom za svaku loptu , za svaki duel kao sto ce nashi momci sigurno raditi
to su cinjenice koje ukazuju da smo blizi pobjedi ali imajte u vidu da je ova ekipa tek par dana i par treninga na okupu, TESHKOO je igrati, sa samo par treninga, druzenja i uigravanja ali vidjecemo...
dobra stvar je shto je ovaj nash shtoperski tandem batak - tanasijevic igrao godinama zajedno u vojvodini i dinamu m. , JAKO je bitno da se dobro znaju jer odbrana ako je neuigrana vazda mozesh primiti neki divlji gol
zna ovaj filipovic shto radi samo treba malo vremena...
nashao sam da najbolji igrach madjarske, GERA iz WBA 99% nece igrati zbog prehlade...
molio bih sve vas koji cete biti na stadionu u subotu, naucite CIJELU himnu... Da se ne brukamo tamo...
evo i texta:
Oj svijetla majska zoro,
Majko nasa Crna Goro,
Sinovi smo tvog stijenja
I cuvari tvog postenja.
Volimo vas, brda tvrda,
I stravicne vase klance
Koji nikad ne poznase
Sramotnoga ropstva lance.
Dok lovcenskoj nasoj misli
Nasa sloga daje krila,
Bice gorda, bice slavna
Domovina nasa mila.
Rijeka ce nasih vala,
Uskacuci u dva mora,
Glas nositi okeanu,
Da je vjecna Crna Gora.
A za timing provjerite i ovo. http://www.montenegrina.net/pages/pa...rne%20Gore.mp3
Da ne bude ka' na rukomet .
I bilio bi dobro da se na himnu Madjara ne zvizdi, nego da se to proprati aplauzom. Pa kad pocne utakmica bice vremena za "uaaaaaaaa..." .
Prva je utakmica, valjalo bi sto bolji utisak da se ostavi.![]()
Evo vam i link za download himne
http://rapidshare.com/files/11517342..._Gore.rar.html
Pa je naucite
Nadam se da nace da bude brzanja kao na rukomet:roll:
da vas pitam, sto mislite o ovome sto reprezentaciju zovu Sokoli, Srbe zovu Orlovi, mozemo li jos koju pticurinu ukljuciti kao zastitni znak ex Yu selekcija?![]()
ada dako smo naucili himnu do sad!!!
Oj crveni sokoli visoko poletite i u subotu nam fino nebo dovedite!!!
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
meni je to malo smijesno-vodj navijaca reprezentacije?ada svi navijamo za nju iz petnih zila-koji ce nam matrak vodja.Osiam naseg vodje i manola(spanija) nema treceg na svijet.
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
aj bez ovakvih stvari na ovom topiku, postavio si vec na oglase slican topik!
najbolje je da na utakmicama reprezentacije svi navijamo u jednom ritmu, ipak se to ne moze uporediti sa klupskim utakmicama.
ljudi pa sve i da izgibimo 4-0 nece mi biti zao samo da se momci potrude i da pokazu pravu zelju za reprezentacijom. da izginu i srce ostave. ne mislim tu samo na trcanje ili lomljenje nogu protivnika. nego da vidimo da se podrzavaju i ... jednostavno da osjetimo mi navijaci pravu repku. ne znam, da sam u timu u subotu ne bih razmisljao uopste ocu li biti ziv poslije tekme, samo bih za nju zivio i sve za nju dao.
samo naprijed montenegro
OjhaJedva cekam utakmicu...
Rece mi brat da je u areni pisalo nesto o navijanju...
kakvo ce bit vrijeme shutra?
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
Evo odje najpreciznije vrijeme i to ta tri dnevna perioda http://www.weather2umbrella.com/ . Nažalost, kažu kišaNadam se da vas to neće omesto da podržite našu reprezentaciju. U koju uru utakmica počinje?
Didi, Kefalo, ako bi koji od vas mogao da mi snimi kako se pjeva himna bila bih zahvalna. Voljela bih vidjeti tu atmosferu na tribinama. Ne sumnjam da će se pjevati iz srca.
Izvinjavam se ako je bilo malo off topic.
Vrijeme ce sjutra bit oblacno ali ne bi trebalo da pada kisa.
Utakmica pocinje u 6 ura![]()
nabavih karte.konacnoooo.
Sektor D-red 20-sjediste 15
Ako budem ima 2 karte viska za zapad onamo uz ogradu (A sektor), javicu.
p.s oce li mi ko rece kolko ima redova na zapadnu tribinu?
Last edited by laciale; 23-03-07 at 13:33.
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
SPORTSKE KLADIONICE LOB
Montenegro : Hungary 2.10 3.00 2.75
:shock:
![]()
ako bude kise iz x-x.
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks