@outline Gradskoj kafani opraštam pored ove ljepote i Slađu kaže alegro
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
@technus nisi reagova na himnu fudbalski to je hram a znaš što to su sve zaHebane stvari.Nekad.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
@outline Gradskoj kafani opraštam pored ove ljepote i Slađu kaže alegro
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jedina slika koju pamtim sa nostalgijom a tiče se Beograda je ona čekaonica za majku i djecu na željezničkoj kad smo s majkom čekali noćni voz.Kako je vrijeme odmicalo toliko toga bi voljela da zaboravim.Ne volim Beograd na vodi možda baš zbog te željezničke stanice koja više ne služi ničemu.
Taj Beograd na vodi je ruglo.
No dobro sve je subjektivno a u mom slučaju što se tiče Beograda krajnje subjektivno.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Aj ne bih baš reka da je ruglo, izgleda moderno, ali nije to to, nema taj duh Beograda ne nosi sa sobom, nego pomodarstvo i skorojevićstvo.
Bio sam prije 2 dana na autobusku u kafanu, iz nje se vidi stara željeznička i kako ruše bageri oko nje, baš sablasno izgleda.
Forever young, i want to be forever young
Eto o čemu ti pričam a Teofil Pančić je napisa dobar tekst pod naslov Naviknite se na Ruglo gledaćete ga zauvek.
Sjećam se kad je podigao onaj glupi kič od spomenika što siječe nebo i stoji na neko kinder jaje što li kad sam došla prvi put i vidjela tu željezničku za koju me veže toliko lijepih uspomena osjetila sam se grozno.Prije toga je bila ona raspjevana fontana na Slaviji.Što bi Bogdanović reka tada kad je reka vizionarski pripremite se na urušavanje grada bez ijednog ispaljenog metka.I eto to se Beogradu i desilo.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Davno sam ovdje napisao da je Nikšić jedini grad u CG koji je mogao biti grad u pravom smislu te riječi. Od najsređenijeg urbanističkog plana u Jugoslaviji, razvijene industrije, kulturne scene, obrazovnih ustanova do geografskog položaja, prorodnih ljepota.. Sve ono što čini uslove za kvalitetan i ispunjen život. Ironično, većina glavešina koje su drmale državom prethodnih 30 godina dolazi upravo iz tog grada gdje se najbolje vidi sva ta silna 'ljubav' prema rodnom kraju i domovini.
![]()
The more things change, the more they stay the same.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jes najveći grobari Nikšića su iz Nikšića.Tako to što se činjenica tiče.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 09-12-23 at 15:02.
Što je najjače, i dalje ima najbolji urbanizam i poziciju, ostalo sve u minusu.
Fali prvo indjstrina, da ostanu mladi da se grad razvija, a čim je para i omladine, i kulturna scena bi bum doživljela.
Nažalost, niko od tih retarda nema viziju za razvoj grada.
Šteta, jer iako je kliše, Nk je grad sa dušom.
Forever young, i want to be forever young
Biće bolje Nikšicu uskoro kad se ufati ritam upravljanja.
![]()
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Ovaj ti je za gofinu bivši, tako da nema od toga ništa
Forever young, i want to be forever young
A mičite politiku s ove teme da ve zamolim.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Dje nac' nekog da mi zavrsi jedan seminarski rad.. Pare su na mau druze
ČASTI KAFU ... e širok trag od tebe ostao na granicnom prelazu
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Ako si mislio da mi digneš pritisak uspio si.Sva sreća pa mi je za prosjek nizak pa si mi pritisak diga do prosjeka.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ko veli da je prosjek poželjan.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Rade Milošević.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
AHahaha podsjeti me da su najveći grobari Srbije bili porijeklom u "prosjek" Crnogorci.
Tadić,Milošević i tako.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Bolje išta nego ništa što veli Ber Grils.
A priča je, svi "vladari" Srbije bili su Crnogorci sem Tita, Koštunice i Tome Grobara.
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
"I shut my mouth and hold the light"
Jes mala im je Crna Gora pa bi da budu velji Srbi.
A pušti me raulio sa idiotlucima samu sebe sam demantovala sa onim nećemo na ovu temu o politici (ispade ipak mala je dala) ili što bi mi rođeni brat reka od svih poroka politika ti je najcrnji.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Toto - Africa, na ,,malo” drugačiji način (cjelo jutro ih slušam, ali ova obrada mi je omiljena)
Sent from my iPhone using Tapatalk
There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)
Bookmarks