Mene su često zezali prijatelji u Beograd kako bolje znam Beograd od njih samih.Lol
Reci što te zanima,kakva vrsta mjesta?Meni je Samo Pivo u posljednje vrijeme vrh mjesto,opušteno je ima masu vrsti piva i onih te ja volim pšeničnih.
Cetinjska ulica dolje kad se ide od Skadarlije je isto vrh vrhova sve kafana do kafane u stilu koji ja volim.Splavove sam nekad voljela ali one đe se pušta elektronska muzika ja narodnjake ne volim tu će ti neko drugi dati savjet.
Hrana - Zlatno Burence tu mi je najjače jer volim više tradicionalnu kuhinju no neke novotarije po kineskim i sličnim restoranima.



Reply With Quote





Ja sam kao kameleon kad su kafane u pitanju. Nema te kojoj ne mogu da se prilagodim i da mi bude odlično. 
PopCorn
Bookmarks