
Originally Posted by
Laz
Na m:tel sam otkako postoji kod nas, isti broj i ista kartica evo sto godina...
Medjutim u zadnje vrijeme mi je nikakav signal, gubi mi telefon domet, gubi internet, a nikad ni na jedan telefon mi nije upalila 5G, pa ni na ovaj ajfon
Da li da idem da mijenjam karticu?
Bookmarks