Page 258 of 271 FirstFirst ... 158208248254255256257258259260261262268 ... LastLast
Results 6,426 to 6,450 of 6751

Thread: iPhone (Helpdesk)

  1. #6426
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Ja sam mislio da je nesto crklo pa je bio zakucan za 100 ali kada je poceo kapacitet da pada onda je padao dosta brzo. Ne znam za vasa iskustva ali se pofino osjeti kada se skljoka za 20% ali nista sto treba da brine jer se bat vazda moze zamijeniti




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #6427
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ja od početka koristim original. punjenje samo tokom noći, nema ono da stavim tel po ure na punjač tokom dana. BH mi je 91%, al mi je baterija duže trajala prije updatea, pisao sam o tome


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  3. #6428
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,359
    Thanks Thanks Given 
    1,294
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Na m:tel sam otkako postoji kod nas, isti broj i ista kartica evo sto godina...
    Medjutim u zadnje vrijeme mi je nikakav signal, gubi mi telefon domet, gubi internet, a nikad ni na jedan telefon mi nije upalila 5G, pa ni na ovaj ajfon
    Da li da idem da mijenjam karticu?



  4. #6429
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,723
    Thanks Thanks Received 
    2,378
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Na m:tel sam otkako postoji kod nas, isti broj i ista kartica evo sto godina...
    Medjutim u zadnje vrijeme mi je nikakav signal, gubi mi telefon domet, gubi internet, a nikad ni na jedan telefon mi nije upalila 5G, pa ni na ovaj ajfon
    Da li da idem da mijenjam karticu?
    Da.
    Mtel nema 5G podršku još uvijek.


    Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
    Stay salty.

  5. #6430
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Rece mi jedan montažer da su puštili na nekoliko lokacija testno...



    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #6431
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    koristite li ovaj iCloud+?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  7. #6432
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,688
    Thanked in
    5,185 Posts

    Default

    Koristim ja, 200gb plan.

  8. #6433
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    sve okej, nikakvih problema nema? vidim poslali mi na mail da odradim upgrade na iCloud+ pa reko' da pitam
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  9. #6434
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,688
    Thanked in
    5,185 Posts

    Default

    Da, da, funkcioniše najnormalnije.

  10. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  11. #6435
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default iPhone (Helpdesk)

    Da bačim hejt samo na icentar, serviser (ćelavi) mi ladno rekao dodji sledeće nedelje pa da vidimo što će biti (šta će apple reći) .
    Imamo previše posla .



    I ranije kad sam jedan iphone reklamirao, pita me cura koja radi tamo a dje ste kupili telefon? Uh.
    Inace im serviser radi samo 11-15h čini mi se. PAKAO.



    Inače imam apple care+ i pukla su mi ledja, bio sam do bg i u promobi završio za par minuta, čekam da stigne novi tj zamjenski.

    Promobi gospoda, odmah odgovorili na mail.


    Postovani,

    Mozete, naravno. Kao ovlasceni Apple servis uredjaje servisiramo i u Apple Care uslovima.

    Ako ste iz Beograda, možete nam uređaj doneti direktno u servis, naša adresa je: ProMobi servis, Endija Vorhola 9, Beograd, Banovo brdo, radnim danima od 9h do 20h, ili subotom od 9h do 15h ili ukoliko niste iz Beograda, uređaj možete poslati na servis o našem trošku transporta.
    Informacije o načinu slanja posiljke imate na nasem sajtu na linku.

    Za sve informacije, stojimo Vam na raspolaganju.

    S poštovanjem,
    Last edited by stefke; 24-12-23 at 23:07.

  12. #6436
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    icentar je bas neporofesionalan , meni su par uredjaja odbili ili zbog racuna ili ne rade oni to , dok su u iStyle u BG odma zavrsili sve bez rijeci. Sjecam se Macbook Pro 2017 je imao produzenu garanciju zbbog tastature i fleta ekrana jer je 80% uredjaja imao problem i odje ladno nisu htjeli da prihvate a bukvalno stojalo obavjestenje na sajt apple-a .
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  13. #6437
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Budva
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    122
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    33 Posts

    Default iPhone (Helpdesk)

    Isto slučaj je i kod mene... Pisao im ja prije više od pola godine za bateriju iPhone 11 pro,na sajtu im je bilo obavještenje da je u toku akcija da se baterije za iPhone 11,12 itd mogu zamijeniti po cijeni od 80€.....poslao im ja mail i lik mi lagano kaže kao akcija više ne traje ( kao nema zaliha) a ja pitam koliko bi onda koštalo da se zamijeni van akcije... I on napiše da baterija za iPhone 11 pro košta 245€..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #6438
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default iPhone (Helpdesk)

    U prvoj godini / dok traje Apple Care ne gleda se racun nego je dovoljno po serijskom broju uredjaja.

    Druga godina lokalne (zakonske) garancije ide uz racun.

    Logicno je da iCentar/Integra imaju manje zaliha nego servisi u Srbiji (Macola, Promobi).

    iStyle nije bio ovlascen u jednom periodu. Koliko cujem od ljudi zbog ugradnje kineskog dela.
    Last edited by Sale; 25-12-23 at 09:50.

  15. #6439
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,157
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    660
    Thanked in
    353 Posts

    Default

    Nemaju pojma da rade svoju rabotu prije svega, mene su odbili isto dok nisam Apple-u napisao mail od metar uz "case number", i onda su me zvali kao i izvinjavali se kao "slabo smo se razumjeli"...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. The Following User Says Thank You to Majx For This Useful Post:


  17. #6440
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,093
    Thanks Thanks Given 
    2,001
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    I ostali bi trebalo tvojim metodom pa neka njima tamo objasnjavaju zasto se korisnici zale...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  18. #6441
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,157
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    660
    Thanked in
    353 Posts

    Default

    Najveci problem je sto ljudi ne znaju svoja prava prije svega, nego puste pa sto bude...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #6442
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default iPhone (Helpdesk)

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    U prvoj godini / dok traje Apple Care ne gleda se racun nego je dovoljno po serijskom broju uredjaja.

    Druga godina lokalne (zakonske) garancije ide uz racun.

    Logicno je da iCentar/Integra imaju manje zaliha nego servisi u Srbiji (Macola, Promobi).

    iStyle nije bio ovlascen u jednom periodu. Koliko cujem od ljudi zbog ugradnje kineskog dela.
    Da te ispravim… druga godina garancije u mom slučaju apple care+ koji plaćam ne treba nikakav račun…

    Slomila su mi se ledja, nema šta da se mijenja nego da ispuniš nalog i poručiš novi telefon, al ćelo nije htio (3 min posla)
    Bukvalno je odbio uredjaj a ja kao neko ko plaća imam prioritet da se riješi i 24/7 podršku…. Nego dobro… drmala se licenca i njima, nadam se da će je izgubiti.


    Opet kažem promobi koji imam 5x više posla je primio telefon i poručio novi odmah…

    P.s. Integra vec dva mjeseca ne servisira apple.
    Tako mi rekoše….


    Inače sam zvao Apple na skype, objasnio im sve i oni u blagom šoku…
    Last edited by stefke; 25-12-23 at 23:26.

  20. #6443
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,688
    Thanked in
    5,185 Posts

    Default iPhone (Helpdesk)

    Icentar je jedan od najgorih servisa, usluga nula, meni nije jasno kako nisu izgubili licencu više?

    Imao sam jedan ipad kupljen kod njih koji nije bio otvaran više od godinu dana, kad sam htio da ga prodam sa godinu dana garancije rečeno mi je da je garancija istekla i da važi od momenta kupovine a ne od momenta aktivacije.

    Nisam se htio mnogo raspravljat jer znam kakvi su nego apple-u mail, icentar u cc, ekspresno mi je odgovoreno da sam u pravu.

    Ni izvinjenje nisam dobio za cimanje no su se pravili mrtvi, kod njih više ni usb kabl ne bih kupio.

  21. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  22. #6444
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Da te ispravim… druga godina garancije u mom slučaju apple care+ koji plaćam ne treba nikakav račun…

    Slomila su mi se ledja, nema šta da se mijenja nego da ispuniš nalog i poručiš novi telefon, al ćelo nije htio (3 min posla)
    Bukvalno je odbio uredjaj a ja kao neko ko plaća imam prioritet da se riješi i 24/7 podršku…. Nego dobro… drmala se licenca i njima, nadam se da će je izgubiti.


    Opet kažem promobi koji imam 5x više posla je primio telefon i poručio novi odmah…

    P.s. Integra vec dva mjeseca ne servisira apple.
    Tako mi rekoše….


    Inače sam zvao Apple na skype, objasnio im sve i oni u blagom šoku…
    Zato sam napisao - u prvoj godini odnosno dok traje  care

    Nije dobro da izgube licencu zbog pojedinacnog slucaja, ali ovo svakako treba da procita neko iz iCentra.

  23. #6445
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Gdje mogu da uzmem u Podgorici dobro zastitno staklo ili neku foliju?

  24. #6446
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ja sam u 3G mobile sve uzeo i skroz zadovoljan


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  25. #6447
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Vidim po radnjama imaju onsa crnim ivicama pa vecina njih okine dio ekrana kada se stavi.

  26. #6448
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,157
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    660
    Thanked in
    353 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Gdje mogu da uzmem u Podgorici dobro zastitno staklo ili neku foliju?
    Koji model imas?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #6449
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    15 plus

  28. #6450
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,157
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    660
    Thanked in
    353 Posts

    Default

    Njima je zakrivljen ekran, tesko da ces naci nesto da valja...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 258 of 271 FirstFirst ... 158208248254255256257258259260261262268 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. ANDROID(Helpdesk)
    By be_original in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 380
    Last Post: 28-06-13, 13:30
  2. BlackBerry (HelpDesk)
    By Stivi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-10, 16:12
  3. Replies: 77
    Last Post: 20-08-07, 02:43
  4. Helpdesk - help!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 15-12-05, 21:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •