Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 31 of 31

Thread: Operacija prosirenih vena laserom

  1. #26
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,774
    Thanks Thanks Given 
    10,989
    Thanks Thanks Received 
    2,136
    Thanked in
    1,090 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćiro View Post
    Zdravo, zanima me da li ste odradili operaciju kod doktora Fatića i kako je prošla? Raspitivala sam se i ne radi više u Cenex već je otvorio svoju polikliniku.
    Jesam u januaru sam odradila operaciju, klasicnu u spinalnoj anesteziji....bez ikakvog problema...pocinula sam noge me ne bole mogu da hodam koliko oces, ma ljepota!
    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Viđi ovo, meni je majka bila kod Musića u Dalmatinsku i on joj je rekao da bi laserska bila obična prevara i neefikasna za njen slučaj, 67 godina nikad nije operisala a vuče ih skoro 50 godina. Možemo vam, kaže, uzet pare i reć nije uspjelo, treba klasična. Međutim, anesteziju su odredili da bude spinalna ne totalna.

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    Ja znam neke osobe koje su stvarno imale katastrofalne vene i laserom su operisane....sa druge strane i ja sam čula za to da neki varikozioteti ne mogu osim klasicnom opercijom da se rijese....
    Moj slučaj....Fatić me je operisao, sa spinalnom anestezijom....extra iskustvo bez ikakvih problema. Anestezija extra! Vjeruj mi da sam zadovoljnija sa spinalnom nego sa opštom anestezijom....poslije opšte kad se probudis bole te noge ne mozes da ih mrdnes a ova spinalna potraje malo duze i tek cetvrti dan je počelo da me bolucka kad spustim noge i hodam...ostala sam dva ipo dana u bolnici, usla u utorak, operisana u srijedu ujutro u cetvrtak u 10 pila kafu u dnevnoj kod kuce...eto tako
    Fatic je CAR! Niko ga ne voli na odjeljenju ali boli ga uvo ja sam sjajno prosla i konacno mogu normalno da hodam, grcevi prestali....jedina "frka" je nosenje tih čarapa skoro tri mjeseca...uh docekat nijesam mogla da ih skinem...nijesu mi smetale one, osim sto je tesko da se obuju, ali brate, spadaju i izludjuju! A Ako kupis hulahopke, ne mili ti se u wc da odes jer to skinut mozes ali posle ih treba podici...brate, to su okovi ne čarape! Ponavljam dok su na nogama na mjestu na kojem treba da budu prijaju, ali kad padnu, a padnu, to je uzas!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  3. #27
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,329
    Thanks Thanks Given 
    741
    Thanks Thanks Received 
    546
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Ovako, nakon klasične operacije vena u KBC-u, vodio sam majku na kontrolu (skoro četiri mjeseca od operacije, nije prva kontrola ali jes najzanimljivija), kod dr Musića, na kojoj je on predložio tzv. sklerozaciju vena, da se "završi posao". Pođemo na zakazanu sklerozaciju, pripremimo 100 eura po cjenovniku, đe nas dr Musić obavijesti da nema potrebni (troprocentni) rastvor ali i da predlaže tzv. mini flebektomiju, intervenciju efikasniju od sklerozacije i skuplju - 400 eura. Da li bi svakako uradio sklerozaciju i uzeo 100 eura da bi poslije radio mf i uzeo još 400 eura, ne znam. Moja majka je riješena da ode kod drugog doktora, ali kad prođu vrućine. Takođe, Musić me razočarao, zvao je i mene da uđem u ambulantu zajedno sa majkom, i onda nam se obraćao takvim tonom kao da smo đeca, on je kao na Olimpu a mi smo neobrazovani i neinteligentni, što je, naravno, više meni zasmetalo. Na sva pitanja lukavo je izbjegavao pravi odgovor, posebno na pitanje kako može da zakaže intervenciju i onda je otkaže u zakazano vrijeme, kao da ne postoji telefon. Sve se bilo tako namjestilo da smo umjesto kod Fatića otišli kod Musića ali evo viđećemo.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  4. The Following User Says Thank You to Raulio For This Useful Post:


  5. #28
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,757
    Thanks Thanks Given 
    15,593
    Thanks Thanks Received 
    4,541
    Thanked in
    2,269 Posts

    Default

    Musić je ozbiljan smećar. Iz mogu iskustva. I sve što radi radi da bi uzeo pare.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  6. #29
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,436
    Thanks Thanks Given 
    3,751
    Thanks Thanks Received 
    9,038
    Thanked in
    4,885 Posts

    Default

    na kakvu bagru smo mi osuđeni da nas liječe
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #30
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,306
    Thanks Thanks Given 
    291
    Thanks Thanks Received 
    1,252
    Thanked in
    619 Posts

    Default

    Nisam imala iskustva, i na stranu dr, ali me zanima sledeće, da li ste čitali o mogućim neželjenim efektima sklerozacije vena? Npr osobe sa dubokom venskom trombozom ili uopšte skloni trombozi ne bi trebali da je rade.
    Čisto, mi pade da nekad valja se i zamisliti možda danas nismo prosuli ni nekih 100 ili 500e kao ni svoj ili tuđ život... u svakom slučaju raspitajte se detaljnije.
    Last edited by tigrovo_oko; 03-06-24 at 21:02.
    "I shut my mouth and hold the light"

  8. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  9. #31
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,329
    Thanks Thanks Given 
    741
    Thanks Thanks Received 
    546
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Nisam imala iskustva, i na stranu dr, ali me zanima sledeće, da li ste čitali o mogućim neželjenim efektima sklerozacije vena? Npr osobe sa dubokom venskom trombozom ili uopšte skloni trombozi ne bi trebali da je rade.
    Čisto, mi pade da nekad valja se i zamisliti možda danas nismo prosuli ni nekih 100 ili 500e kao ni svoj ili tuđ život... u svakom slučaju raspitajte se detaljnije.
    Naravno, niko ne zna kao doktor, to se ne dovodi u pitanje, ali postoji internet, a na internetu i sajtovi na raznim jezicima, pa čovjek svašta sazna.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Korekcija vida laserom
    By Bijela_City in forum Medicina
    Replies: 133
    Last Post: 24-01-18, 12:22
  2. Depilacija laserom
    By naja in forum Ženski kutak
    Replies: 17
    Last Post: 29-05-11, 22:38
  3. K: sony ps3 sa neispravnim laserom
    By B-qL in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 02-11-10, 09:09
  4. Replies: 4
    Last Post: 11-06-08, 22:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •