Moram da te razocaram bluemoon od ovih novih kola poslednjih godina se kljuc iz dzepa ne vadi
Salu na stranu metro kod nas jedino da pokrije komplet reon jug-centar
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Cekajuci metro, podvodni tunel, jadransko jonsku... tramvaj... exetera exlksetera... evropa sad 5.0
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Forever young, i want to be forever young
Sjećam se intervju je bio sa nekom ženom iz kineske ambasade i ona kaže nije joj jasno okle ovoliko auta, PG je super, svuđe se pješke može stić. I ja sam danas oko po ure putovao od S. Aerodroma do KBC-a, nije mi se išlo pješke, a volio bih da ima više što trka biciklističkih, što maratona, i svakakvih sportskih i kulturnijek događaja ne samo u PG nego u cijelu CG.
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
Ja još imam malo brži korak, ja za pola sata sa kraja na kraj grada.
A dje, PG sa autima ka da je Šangaj, samo čekam nedje da se stvore one petljavine na raskrsnice ka u Bangladeš
Najjači izgovor, ka Lenard Koen
Iz ove Tvoje Oči mi se samo refren svidja, ali je predobar.
Last edited by technus; 19-11-23 at 22:37.
Forever young, i want to be forever young
Prvi put ovo čujem![]()
Forever young, i want to be forever young
Odlazi u ziks stari kadar Pola zeću pola Preduzeću
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Pocinju da imaju ozbiljnih problema sa kapacitetima, posebno istrazni.
Ne bi me cudilo da padne neki plan za prosirenje ili cak izgradnju novog.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Neke misli mi se motaju danima.Čekam da ih neko od vas sredi jer ja ne umijem.Trpio sam,a pošto ne znam kako da to riješim spreman sam da trpim i dalje,a ako mi neko ipak može pomoći:Nek makne ovu Gorenje veš mašinu da nije difoltna na TT !!!!
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
pa što ne reče ranije
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
@outline,mene proganja ova mašina,em na TT em mi je slična u kupatilo...probaj Jopet
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
i meni stoji mašina, nikako da se makne. ajd opet da probamo
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Džejla ne pomaže. Probaj sa Rozgom
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
ne pomaže ni Monica Belluci da se makne ova mašina izgleda
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
A da Arni raznese mašinu.U paramparčad.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
evo i moj doprinos
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne vrijedi ođe Gorenje ima jaču garanciju no u RL izgleda.Lol.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Za ovu mašinu(ako je w583) važi da je neuništiva,kao passat jedinica,123-ka... Ni balkanac im nije mogao ništa a kamoli TT
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
The closest living relative of the Tyrannosaurus is the chicken
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
There are currently 15 users browsing this thread. (0 members and 15 guests)
Bookmarks