Najjaci su mi "nije noc vjestica nego sv. Luka" ljudi, veliki vjernici sve.
Dobro veli jedan komšo "nema većeg nevjernika od vjernika, strahopoštovanje umjesto poštovanja imaju" eto tako.
Sent from my T Phone using Tapatalk
Nije g***o no se pas p***a
Najjaci su mi "nije noc vjestica nego sv. Luka" ljudi, veliki vjernici sve.
Dobro veli jedan komšo "nema većeg nevjernika od vjernika, strahopoštovanje umjesto poštovanja imaju" eto tako.
Sent from my T Phone using Tapatalk
^ Pa takvi i jesu skoro svi komentari...
Uz poneki prijeteci "nikad kod vas nista vise kupit' necu"
A bude tu i poneka 'duhovna prozivka' u stilu "sotone jedne" i sl.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Kreteni, da su vjernici (pravi) ne bi im smetalo. Ovako, ,,pravovjernici”…
Sent from my iPhone using Tapatalk
stipsa je veli olovka za zaustavljanje krvarenja povrsinskih posjekotina tokom brijanja
nothing comes from violence and nothing ever could
kuku, najjaca sam
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Jos jedan "aktuelni fenomen" je sklanjanje "americkih proizvoda" sa rafova prodavnica, vitrina kafica i sl. kao bojkot "finansiranju Izraela". Ovo je valjda posebno popularno u Rozajama.
E sad... zivo me zanima ko je zapoceo "akciju" i ko odlucuje koji proizvodi finansiraju Izrael jer uglavnom gledam kako se recimo sa ponosom ostavlja Knjaz Milos samo izgleda nisu provjerili ko je vlasnik istog...![]()
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
pazi sad ovo, lik oce da podijeli imovinu i prica o tome da prenese pare, informise se o troskovima, i nicim izazvan na kraju sve price konstatuje da se provizijom na transakciju finansira rat 🤣
nothing comes from violence and nothing ever could
A evo neki ih nazivaju i 'izraelskim proizvodima'.
https://www.radiorozaje.me/drustvo/r...kih-proizvoda/
Moze li neko, meni laiku, da nabroji te vaskolike izraelske proizvode koji se prodaju u nasoj lijepoj?
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Nemoj da cetinjani cuju da ima ovaj trend...
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Neka objasni neko ovim silnim bakutama da je Limes jedna obicna MLM sekta... iz ormara iskacu.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Ako je kupio od investitora, nije bio skuplji od 1600/m2
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Skupo za domaće jeftino za strance!
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Ne pijem kafu ali mogu da probam:
https://youtube.com/shorts/3Dh7SHmtids?feature=shared
Neka slavi sta god ko hoce ili zeli,
ali 31.Oktobar je kod pravoslavnih vjernika veliki svetac
I za tvoju informaciju nije samo Sveti Luka, već i Sveti Petar Cetinjski,
tako da 2 sveca se slave .
A na roditeljima ipak ostaje da vaspitavaju svoju djecu kako misle da treba,
jer na kraju sjutra ce ta ista djeca biti slika i prilika svojih roditelja.
Ako roditelji ne žele da im djeca obilježavaju noć vještica to je sasvim u redu.
Ima dosta ljudi kojima je taj dan svetac , i oni sigurno ne doyvoljavaju djeci
da bas na ovaj dan "vještičare"
p aneki drugi dan nek rade šta god žele..
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Vodim klinca sa drugarom doma, poslije skole, pitam drugara mu slavite li Noc vjestica, veli on ne, majki je slava i zato ne. Pita on mog klinca slavite li vi Noc vjestica, moj odgovara - da. Pita drugar dalje, zasto slavite, jesi li ti pravoslavac? Moj klinac ne zna sto ga ovaj pita jer iako mu je objasnjeno ko su pravoslavci, ko katolici a ko muslimani, ne zna je li on u kategoriji pravoslavaca.
Smatram da sam ga dobro odgojio. Kad napuni dovovljno godina moze da bude sta zeli, ne ono sto mu je nametnuto.
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)
Bookmarks