Pa onda je Burzo najbolji za traku.
tacnije: "ne bude iz inostranstva."![]()
Pa onda je Burzo najbolji za traku.
ne bih volio da mi igrac zlijezde bude kapiten reprezentacije,iskreno. onda pristajem i na najmladjeg,ali mozda najboljeg,jovetica. vujovic mi je uvijek bio drag.![]()
opet ti o tome ko za koga igra. Ovo je reprezentacija koja bi trebala da bude iznad klubskih prepucavanja.
Evo izjava selektora preuzeta sa RTCG dnevnika za sve one koji nijesu vidjeli ili su mozda propustili da vide. Video je u DivX formatu sto nadam se nije neki problem, dovoljna vam je zadnja ili neka druga verzija VLC playera da odgledate bez problema.
http://w12.easy-share.com/935185.html
Ukoliko ima dovoljno interesanata mogu pripremati svaki nedjeljni sportski pregled za preuzimanje za vas koji ste u nemogucnosti da to odgledate,takodje ukoliko imate neku drugu zelju napisite je pa cemo razmortiti i vidjeti sto se moze ucinjeti povodom toga.
Last edited by Montenegrino-CT; 20-03-07 at 22:10.
Mirko Vucinic za kapitena! Nego shto, nego Vucinic! Valjda smo mi Vucinici zasluzili da predvodimo reprezentaciju Crne Gore!Ajde molim te...
![]()
"There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano
Mirko svojim kvalitetom zasluzuje traku, a ovo za Vucinice ne bih komentarisao jer nisam upucen, mada moram reci da mi do sada nisu nista nazao ucinjeliEto jos jedan + za njega
![]()
Hahaha ako budes imao kakvu frku sa nekim od Vucinica, samo mene zvcni!
Salu na stranu... Velika vecina je dala glas po ovoj anketi da Mirko bude kapiten! Ali ne biramo mi kapitena...Vidjecemo ko ce bit'!
Licno mislim da ne bi bila nepravda ni da Poleksic ili Boskovic budu kapiteni! Mogu da prodju jos i Burzanovic i Simon...
"There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano
Da tebe zovnem da mi pridas po usima je liMirko je trenutno prvo ime, a sto ti kazes Poleksic i Boskovic su iskusniji igraci i mogu da dobiju traku. Jedino se ne bih slozio u vezi Simona, jer je on previse sebican na terenu, makar se tako meni cini i da bi sa trakom oko ruke jos vise digao nos, iako je nesporno veliki talenat. Burzo moze da bude kapiten jer je dokazao da ima mentalitet vodje, vidjelo se cim je dosao u Zvezdu da je postao prakticno glavni igrac, a to nije lako za igrace koji dolaze u nju sa strane.
evo nocas dr.dedic veli na studio sport 'jovetic - crnogorski mesi'...
nemam nista protiv momka,veliki je talenat,nema sto,ali stvarno ne da precerujemo,nego...strasno,i vukcevic je bio zetski biser,jedan u milijardu,dje je sad,trazili ga milan,real,ode u saturn a ni tamo nije standardan.i da,bice 1-ca ka vrata![]()
1993-2020
cuo sam da je na online kladjenju bila 7 kvota na jedinicu, pa su je spustili na 3, vidjecemo sto ce biti u nasim kvotama u petak.
Ja glasah za Boskovica. Nekako mi on najvise lezi za ulogu vodje. Iako je u poslednje vrijeme imao problema, i dalje je strasan igrac, kako je samo na marakani lomio kicme italijanima po lijevoj strani, u onoj utakmici SCG - Italija!
Sto je nadimak nasima 11?
Sokolovi? Zlatni Lavovi? Bjeli Orlovi nije muguce jer se tako Srbi vec nazivaju. Ali sam ipak cuo tako nesto.
"hrabri sokoli"
...
Mislim da je Tumbasovic bolji od Raicevica, i da on treba da ima prednost u odnosu na njega!
Majonez necemo lockBolje samo da okrenemo pricu na navijanje i ima li sto
organizovano a cuo sam da ima, i sto se sve moze ocekivat![]()
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
ko vodi navijanje je li Varvari ili dolaze jos neke navijacke grupe?
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Dje imaju ovi nasi trening danas?
ja ne znam, maloprije sretoh kako setaju Vucinica, Burza i jos nekog lika kojeg nisam poznao. Ne smeta im kisa, samo da im ni u subotu nista ne bude smetalo![]()
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks