View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 25 of 2251 FirstFirst ... 1521222324252627282935751255251025 ... LastLast
Results 601 to 625 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #601
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tacnije: "ne bude iz inostranstva."

  2. #602
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa onda je Burzo najbolji za traku.

  3. #603
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne bih volio da mi igrac zlijezde bude kapiten reprezentacije,iskreno. onda pristajem i na najmladjeg,ali mozda najboljeg,jovetica. vujovic mi je uvijek bio drag.

  4. #604
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opet ti o tome ko za koga igra. Ovo je reprezentacija koja bi trebala da bude iznad klubskih prepucavanja.

  5. #605
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majonez View Post
    Lock do utakmice! :devil:
    Da quote-ujem sebe! :hammer: :hammer: :hammer:
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  6. #606
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Evo izjava selektora preuzeta sa RTCG dnevnika za sve one koji nijesu vidjeli ili su mozda propustili da vide. Video je u DivX formatu sto nadam se nije neki problem, dovoljna vam je zadnja ili neka druga verzija VLC playera da odgledate bez problema.
    http://w12.easy-share.com/935185.html

    Ukoliko ima dovoljno interesanata mogu pripremati svaki nedjeljni sportski pregled za preuzimanje za vas koji ste u nemogucnosti da to odgledate,takodje ukoliko imate neku drugu zelju napisite je pa cemo razmortiti i vidjeti sto se moze ucinjeti povodom toga.
    Last edited by Montenegrino-CT; 20-03-07 at 22:10.

  7. #607
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mirko Vucinic za kapitena! Nego shto, nego Vucinic! Valjda smo mi Vucinici zasluzili da predvodimo reprezentaciju Crne Gore! Ajde molim te...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  8. #608
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mirko svojim kvalitetom zasluzuje traku, a ovo za Vucinice ne bih komentarisao jer nisam upucen, mada moram reci da mi do sada nisu nista nazao ucinjeliEto jos jedan + za njega

  9. #609
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahaha ako budes imao kakvu frku sa nekim od Vucinica, samo mene zvcni!
    Salu na stranu... Velika vecina je dala glas po ovoj anketi da Mirko bude kapiten! Ali ne biramo mi kapitena... Vidjecemo ko ce bit'!
    Licno mislim da ne bi bila nepravda ni da Poleksic ili Boskovic budu kapiteni! Mogu da prodju jos i Burzanovic i Simon...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  10. #610
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da tebe zovnem da mi pridas po usima je li Mirko je trenutno prvo ime, a sto ti kazes Poleksic i Boskovic su iskusniji igraci i mogu da dobiju traku. Jedino se ne bih slozio u vezi Simona, jer je on previse sebican na terenu, makar se tako meni cini i da bi sa trakom oko ruke jos vise digao nos, iako je nesporno veliki talenat. Burzo moze da bude kapiten jer je dokazao da ima mentalitet vodje, vidjelo se cim je dosao u Zvezdu da je postao prakticno glavni igrac, a to nije lako za igrace koji dolaze u nju sa strane.

  11. #611
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo nocas dr.dedic veli na studio sport 'jovetic - crnogorski mesi'...
    nemam nista protiv momka,veliki je talenat,nema sto,ali stvarno ne da precerujemo,nego...strasno,i vukcevic je bio zetski biser,jedan u milijardu,dje je sad,trazili ga milan,real,ode u saturn a ni tamo nije standardan.i da,bice 1-ca ka vrata
    1993-2020

  12. #612
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cuo sam da je na online kladjenju bila 7 kvota na jedinicu, pa su je spustili na 3, vidjecemo sto ce biti u nasim kvotama u petak.

  13. #613
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,389
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Mirko Vucinic za kapitena! Nego shto, nego Vucinic! Valjda smo mi Vucinici zasluzili da predvodimo reprezentaciju Crne Gore! Ajde molim te...
    Ima nas Chvorovica...

  14. #614
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by popokatepetl View Post
    Ima nas Chvorovica...
    Pozdrav za sve Chvorovice! Pozdrav mozete dobit', kapitensku traku ne...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  15. #615
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja glasah za Boskovica. Nekako mi on najvise lezi za ulogu vodje. Iako je u poslednje vrijeme imao problema, i dalje je strasan igrac, kako je samo na marakani lomio kicme italijanima po lijevoj strani, u onoj utakmici SCG - Italija!

  16. #616
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto je nadimak nasima 11?

    Sokolovi? Zlatni Lavovi? Bjeli Orlovi nije muguce jer se tako Srbi vec nazivaju. Ali sam ipak cuo tako nesto.

  17. #617
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    HB
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "hrabri sokoli"
    ...

  18. #618
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Ja glasah za Boskovica. Nekako mi on najvise lezi za ulogu vodje. Iako je u poslednje vrijeme imao problema, i dalje je strasan igrac, kako je samo na marakani lomio kicme italijanima po lijevoj strani, u onoj utakmici SCG - Italija!
    I njegov cuveni gol u kvalifikacijama za Ligu Sampiona protiv Dinama iz Kijeva na Marakani, tada nije bilo srece da Zvezda udje u takmicenje po grupama.

  19. #619
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislim da je Tumbasovic bolji od Raicevica, i da on treba da ima prednost u odnosu na njega!

  20. #620
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Majonez necemo lock Bolje samo da okrenemo pricu na navijanje i ima li sto
    organizovano a cuo sam da ima, i sto se sve moze ocekivat
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  21. #621
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Undead View Post
    Majonez necemo lock Bolje samo da okrenemo pricu na navijanje i ima li sto
    organizovano a cuo sam da ima, i sto se sve moze ocekivat
    organizovano ima, ko hoce da navija na sjever na gornju tribinu, bice razglas cijelu tekmu, i bice setalica!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #622
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko vodi navijanje je li Varvari ili dolaze jos neke navijacke grupe?

  23. #623
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    ko vodi navijanje je li Varvari ili dolaze jos neke navijacke grupe?
    ima navijacka grupa za reprezentacije, ona ce da vodi navijanje (u njoj su varvari )
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #624
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dje imaju ovi nasi trening danas?

  25. #625
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne znam, maloprije sretoh kako setaju Vucinica, Burza i jos nekog lika kojeg nisam poznao. Ne smeta im kisa, samo da im ni u subotu nista ne bude smetalo

Page 25 of 2251 FirstFirst ... 1521222324252627282935751255251025 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •