Page 66 of 118 FirstFirst ... 165662636465666768697076116 ... LastLast
Results 1,626 to 1,650 of 2950

Thread: 44. Vlada Crne Gore

  1. #1626
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,181
    Thanks Thanks Given 
    2,061
    Thanks Thanks Received 
    3,135
    Thanked in
    1,737 Posts

    Default

    Sve što ste trebali da znate o našoj politici.. Neka je glasačima df-a srećan ulazak u nato u oba doma
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #1627
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,427
    Thanks Thanks Given 
    3,750
    Thanks Thanks Received 
    9,036
    Thanked in
    4,883 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Sad ce je na kucu postavit hahahaah, tacno sam znao te splacine da ce promijeniti plocu, jos ce nam govoriti kako su oni ustvari vazda bili za NATO ali ljudi su pogresno to protumacili...
    Vidim da je Spajic zadrt oko URA-e jos i nece da ih pusti, vala kad je ove moze i njih, ne vidim razliku...
    postao bi Crnogorac da mu se keš uleti. al ima naroda koji stvarno vjeruju da je manda Srbin koji želi dobro Srbima, taman ka što pojedini misle da je Pedja Bošković Crnogorac

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Sve što ste trebali da znate o našoj politici.. Neka je glasačima df-a srećan ulazak u nato u oba doma
    sad će blokiranje puteva da bude sa nato zastavama


    тапаталк
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #1628
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,978
    Thanks Thanks Given 
    864
    Thanks Thanks Received 
    865
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Hoće aha isto kao kad su rekli da će da navijaju za reprezentaciju kad se promijeni vlast

    Lažu samo da bi upali u sistem i dokrajčili ga.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  4. #1629
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,427
    Thanks Thanks Given 
    3,750
    Thanks Thanks Received 
    9,036
    Thanked in
    4,883 Posts

    Default

    samo glup čoek može pomislit da Manda priča istinu


    тапаталк
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #1630
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,988
    Thanks Thanks Given 
    229
    Thanks Thanks Received 
    905
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo glup čoek može pomislit da Manda priča istinu


    тапаталк
    E ako mi je jasan Spajic, prvo je s.ao o nekakvim principima da bi sad dosli do ovoga...ili ovo koristi da se kali malo pa ce nam za jedno 10 godina svima je.ati majku...

  6. #1631
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,988
    Thanks Thanks Given 
    229
    Thanks Thanks Received 
    905
    Thanked in
    529 Posts

    Default


  7. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  8. #1632
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,473
    Thanks Thanks Given 
    4,370
    Thanks Thanks Received 
    382
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    da je dps htio istinski da ovu zemlju napravi finom za život, pa mogao je i imao vremena kolko oćeš. oni to nisu uradili, a cijenu plaćamo mi a bojim se i naša djeca, jer odje se baš ne vidi kako će biti bolje. a preletača će vazda bit. i eo ti je dovoljan samo ovaj forum dje imaš dvojicu koji su sad za Spajka&Milatovića a bili za dps i tada pisali/pričali da je sve šta oni rade top. nažalost ovi su imali neke koristi male, problem su ovi te su krali od nas dok je dps bio glavni a sad su po dfu, dcgu, i esu rade isto, a nikad odgovarati neće

    što se tiče Spajka - grešaka je napravio prilično, al ovu igranku su mu direktno smjestili psiho Bogdanović sa Bečićem koji oće da budu nekakvi državnici i velji političari a dozvoljavaju sebi da ih slaven radunović vrti oko malog prsta. da su ćutali imali bi vladu i dobar dio institucija bez dfa. al smeta Zenka, a ne smeta u Kotoru da si vlast sa preletačima dpsa


    тапаталк
    Cek cek, ovo su Becic i Bogdanovic sve napravili aaa ahahahahahaha. Bukvalno ga svi buse osim njih, prvi su se sve dogovorili bez ikakvih ucjena ali ne ne, ahahahaha.

    Znaci nije glup Spajke koji je nemanjem sirine a imanjem sujete procerdao ono sto je imao na pocetku ove price, nego Demokrate koje su jos onda rekli da takva vecina je za njih neprihvatljiva? Pa kad je doslo sad do odluke, oni opet zauzeli istu poziciju, pod realnom prijetnjom da ce u vecini sa vise ucesnika logicno imati manje vlasti. I eto to se i desilo, i oni su pristali na to bez ikakve frke, ne zato sto su se spasavali nego jer im je to bilo prihvatljivo jos onda i sto imaju sirinu, za razliku od bezgrijesnog i prepametnog mastermajnda Spajica

    Nemam ja nista protiv sto ih mrzis, tvoja stvar, ali daj budimo objektivni bar ponekad.

    Sent from my phone

  9. #1633
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,404
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,909
    Thanked in
    2,475 Posts

    Default

    Zaobilaziš da objasniš na koju je foru prihvatljivo da se vlast u Kotoru vrši uz podršku odbornika dps-a ili da bs bude dio vlasti, ali nije prihvtljiva Zenkina podrška.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  11. #1634
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,427
    Thanks Thanks Given 
    3,750
    Thanks Thanks Received 
    9,036
    Thanked in
    4,883 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Cek cek, ovo su Becic i Bogdanovic sve napravili aaa ahahahahahaha. Bukvalno ga svi buse osim njih, prvi su se sve dogovorili bez ikakvih ucjena ali ne ne, ahahahaha.

    Znaci nije glup Spajke koji je nemanjem sirine a imanjem sujete procerdao ono sto je imao na pocetku ove price, nego Demokrate koje su jos onda rekli da takva vecina je za njih neprihvatljiva? Pa kad je doslo sad do odluke, oni opet zauzeli istu poziciju, pod realnom prijetnjom da ce u vecini sa vise ucesnika logicno imati manje vlasti. I eto to se i desilo, i oni su pristali na to bez ikakve frke, ne zato sto su se spasavali nego jer im je to bilo prihvatljivo jos onda i sto imaju sirinu, za razliku od bezgrijesnog i prepametnog mastermajnda Spajica

    Nemam ja nista protiv sto ih mrzis, tvoja stvar, ali daj budimo objektivni bar ponekad.

    Sent from my phone
    jedan jedini razlog nemam da ih mrzim, ne znam zašto takvo razmišljanje.

    ali, da nije bilo klipa Bečića ne bi Spajk bio u pozici kakvo jeste. no bi imali vladu bez dfa. to bi bio neki korak naprijed. ovako su po ko zna koji put pali na foru dfa dje ih ovi optužuju kako izdaju Srbe, a momci iz dcga se primili ka junci. i onda Spajk ovo radio

    i opet - zašto ne može Zenka a mogli su Ibro i ekipa koji su podržali Djukanovića na predsjedničkim? i koji su krmčili resurse države unazad 10tak godina? zašto ne može Zenka koji je bio na listi dpsa a može u Kotor da se vlast vrši sa ljudima koji su gle čuda bili na listi dpsa?


    тапаталк
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #1635
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,473
    Thanks Thanks Given 
    4,370
    Thanks Thanks Received 
    382
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jedan jedini razlog nemam da ih mrzim, ne znam zašto takvo razmišljanje.

    ali, da nije bilo klipa Bečića ne bi Spajk bio u pozici kakvo jeste. no bi imali vladu bez dfa. to bi bio neki korak naprijed. ovako su po ko zna koji put pali na foru dfa dje ih ovi optužuju kako izdaju Srbe, a momci iz dcga se primili ka junci. i onda Spajk ovo radio

    i opet - zašto ne može Zenka a mogli su Ibro i ekipa koji su podržali Djukanovića na predsjedničkim? i koji su krmčili resurse države unazad 10tak godina? zašto ne može Zenka koji je bio na listi dpsa a može u Kotor da se vlast vrši sa ljudima koji su gle čuda bili na listi dpsa?


    тапаталк
    Prvo ne moze Becic biti kriv za to sto je ponovo zauzeo potpuno isti stav. Spajic je odlicno znao njihovu poziciju pa kad je puko na kladjenju pokusao je da ih pritisne i na njih prebaci odgovornost za sopstvene greske, e pa ne moze. Nije Becic mandatar nego Spajic.

    Drugo ako ne vidis razliku u odrzavanju lokalne vlasti u opstinina na pola mandata do sledecih izbora, sa vecinom potpuno nove vlade, koja nama napacenima treba da rijesi mnoga pitanja pocev od sudstva, a koja bi pala posle mjesec dana kad se Zenki prestampa onda ne znam sta da ti kazem.

    Sent from my phone

  13. #1636
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,440
    Thanks Thanks Given 
    439
    Thanks Thanks Received 
    2,758
    Thanked in
    1,346 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Prvo ne moze Becic biti kriv za to sto je ponovo zauzeo potpuno isti stav. Spajic je odlicno znao njihovu poziciju pa kad je puko na kladjenju pokusao je da ih pritisne i na njih prebaci odgovornost za sopstvene greske, e pa ne moze. Nije Becic mandatar nego Spajic.

    Drugo ako ne vidis razliku u odrzavanju lokalne vlasti u opstinina na pola mandata do sledecih izbora, sa vecinom potpuno nove vlade, koja nama napacenima treba da rijesi mnoga pitanja pocev od sudstva, a koja bi pala posle mjesec dana kad se Zenki prestampa onda ne znam sta da ti kazem.

    Sent from my phone
    Kakva je ovo mentalna gimnastika u pokusajima da se opravda cinjenica da su Demokrate jos jednom ispali glupi za medalju.

    Prije svega, njihov stav je sam po sebi besmislen. Ne znam zasto se pozivas uopste na njihovu infantilnu retoriku kao da ih to moze opravdati. Ne moze neki navodni princip, koji nije cak ni princip da bude pretezniji od javnog interesa.

    Suoci se sa time da su Demokrate malo retardirane.
    Last edited by VanjaTheMan; 12-10-23 at 13:58.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  15. #1637
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,404
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,909
    Thanked in
    2,475 Posts

    Default

    A i nekako je zaboravio da prokomentariše da je BS prihvatljiv, a to nema veze sa lokalnim upravama...

  16. #1638
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Katastrofa ako ne bude BS u vladu takav potencijal imaju zali boze

  17. The Following User Says Thank You to Beton For This Useful Post:


  18. #1639
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...li-sa-spajicem

    kakva je ovo splačina. za pare bi familiju izdao. borac protiv NATOa. a kolko danas bi ljubio zastavu NATOa iz koristi, pi


    тапаталк

    6. (SBU) MANDIC TOLD POLOFF THAT HE WENT TO HIS MAIN BOARD WITH A PROPOSAL THAT SNS ENDORSE NATO MEMBERSHIP FOR MONTENEGRO. HE SAYS HIS MAIN BOARD REJECTED THAT, CLAIMING THEIR VOTERS WOULD NOT GO FOR IT. POLOFF TOLD MANDIC THAT HE AGREED MANDIC NEEDED TO STAY CLOSE TO HIS VOTERS, TO LEAD THEM IN GAINING A BETTER UNDERSTANDING OF NATO.
    https://wikileaks.org/plusd/cables/0...RICA140_a.html

  19. #1640
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Nikako udovoljiti ljudima evo nema dps nema df cak nema ni BS nema sdp sd i opet ne valja možda klibardu da zovne da ga podrzi no je pokojni

  20. The Following User Says Thank You to Beton For This Useful Post:


  21. #1641
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,427
    Thanks Thanks Given 
    3,750
    Thanks Thanks Received 
    9,036
    Thanked in
    4,883 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Prvo ne moze Becic biti kriv za to sto je ponovo zauzeo potpuno isti stav. Spajic je odlicno znao njihovu poziciju pa kad je puko na kladjenju pokusao je da ih pritisne i na njih prebaci odgovornost za sopstvene greske, e pa ne moze. Nije Becic mandatar nego Spajic.

    Drugo ako ne vidis razliku u odrzavanju lokalne vlasti u opstinina na pola mandata do sledecih izbora, sa vecinom potpuno nove vlade, koja nama napacenima treba da rijesi mnoga pitanja pocev od sudstva, a koja bi pala posle mjesec dana kad se Zenki prestampa onda ne znam sta da ti kazem.

    Sent from my phone
    jel Bečić izaša i održao onaj mučenički govor? đe se poziva na svašta nešto. bez toga Spajk bi možda imao 42, 43 il 44 i Zenka ne bi bio problem

    okle ti znaš da bi pala Vlade posle mjesec dana? jel to 1/1 info il? ja mislim da se to neće riješiti ni sad. oko 1% šansi ima za to. pogotovo jer će df za svaku odluku da traži svašta nešto puno.

    ja vidim samo da dps ne smeta kad se radi o guzici demokrata. ako Jokić dolje radi odličan posao onda mu neće bit izbori bit problem
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #1642
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,404
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,909
    Thanked in
    2,475 Posts

    Default

    I što veliš, BS je prihvatljiv na državnom nivou zbog kojeg tačno principa Demokrata?

  23. #1643
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,473
    Thanks Thanks Given 
    4,370
    Thanks Thanks Received 
    382
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jel Bečić izaša i održao onaj mučenički govor? đe se poziva na svašta nešto. bez toga Spajk bi možda imao 42, 43 il 44 i Zenka ne bi bio problem

    okle ti znaš da bi pala Vlade posle mjesec dana? jel to 1/1 info il? ja mislim da se to neće riješiti ni sad. oko 1% šansi ima za to. pogotovo jer će df za svaku odluku da traži svašta nešto puno.

    ja vidim samo da dps ne smeta kad se radi o guzici demokrata. ako Jokić dolje radi odličan posao onda mu neće bit izbori bit problem
    Taj govor je zauzimanje istog stava koji je na vrijeme izrecen i javan, snimio ne snimio govor odgovor je bio ne. Sad su ti krivi sto su pokazali kicmu? Opet nije Spajk kriv sto ih je sve u do toga doveo? To ti je ko da kazes Izrael je za sve kriv sto ih satire sad, a ovo sto je Hamas radio to nije bitno.
    Evo da ti pomognem, bili bi krivi da su u zadnji momenat PROMIJENILI stav.

    Vlada mozda ne bi uopste pala, a mozda bi pala na prvu krivinu. A sto bi ulazili u to kad moze u bolje?

    Jokic je generalno dobar posao radio, a to sto ih je sve u Kotoru(Dps i Df) preveslao mu je samo plus kod mene.

    Sent from my phone

  24. #1644
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Да ли је Уставом ријешен статус председника скупштине да буде ччлан врховног вијећа одбране?

  25. #1645
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,404
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,909
    Thanked in
    2,475 Posts

    Default

    Sastav


    Član 131


    Savjet za odbranu i bezbjednost Crne Gore čine: predsjednik Crne Gore, predsjednik Skupštine i predsjednik Vlade.
    Predsjednik Crne Gore je predsjednik Savjeta za odbranu i bezbjednost.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  26. #1646
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ne foliraj se da te zamolim. Budi čist.

    Oni jesu kukali, ali ti vjerovatno nisi da budemo precizniji.

    Ne kapiraš da se Pes vodio klasičnim političarenjem, a nije vodio brigu o državi.

    Nisu imali većinu ni kod sebe, pa da se ne raspadnu daj dobar je i četnički DF. To što će nam zakopat državu nema veze. DPS nije pregovarao sa njima nijednom, tu lažeš.
    O popisu nisam rekao ni a jer me ne zanima, ali znam šta rade. Sad kad krene mašinerija iz Srbije ihaaaa ne brini se.

    Bitke za CG se vode na srpskim televizijama, Vučić unosi milione u CG kad su izbori, BIA radi, čitav aparat radi.
    Kad smo kod istovaranja, istovarim se na to i sve ove što si glasao godinama. Izdajnike prve klase.

    Istovarim se na sve one koji blokiraju napredak CG u EU.
    Cuveni napredak dje za 15 godina donosioci drzave nisu uspjeli da zatvore dva poglavlja. Jesu li Manda Dritan i Mickej klovn doveli minut dva pink i ostale drugare. Nisu nego DPS.
    Sve prepricana prica a to koliko se dps brinuo o Crnogorcima i o identitetu ovo ti je pravi pokazatelj. Pricali.su pricu prdnjavicu za vas sa IQ 47 a ovamo sipali u SPC itd. Bice da sam ja isa okolo otvarao hramove i finansirao iste. Kako su je stvorili i izgradili takva im je sad. Toliko su je dobro gradili da su sipali u SpC sakom i kapom a onda ih SpC izbrsala kao gumicom. Najbolje ogledalo politike DPS-a su CPC i FCJK.

  27. #1647
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Vrći se sa broda, da upaneš neđe u upravni ka dipl ing prije no Spajketa izglasaju.
    Neka hvala. Samo volonterski za kudravog cak ako i treba finansijski da pomognem

  28. #1648
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,693
    Thanks Thanks Given 
    7,696
    Thanks Thanks Received 
    4,747
    Thanked in
    1,828 Posts

    Default

    Moga bi ti bar uvozne papire završit.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  29. #1649
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Moga bi ti bar uvozne papire završit.

    Sent using Tapatalk
    Kudravi mastermajnd kako vas boli
    Za deset dana sam doma pa se spremaj za druzenje.

  30. The Following User Says Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  31. #1650
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ja sam se vazda vodio onom izmedju dvije splacine biraj manju a definitivno rijetko ko je veca splacina od ljudi iz BS, SD(P), DPS itd.

Page 66 of 118 FirstFirst ... 165662636465666768697076116 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •