Očekujemo da bi trebala dobiti neko priznanje ili medalju za Alabamu, prva hiperženturača foruma. Prva nehumanistkinja i rusofobna fašistkinja, da ne rečem, nacoškinja, Sieg Heil, heil Hitler!
Izbija mržnja iz tebe prema svemu ruskom, razjeda te
Znaš šta, volim Ukrajince, Zelenskog posebno, ali Putina najviše. Nadam se da će biti još 20 godina na vlasti u Rusiji, da bi ti igrala ulogu najjeftinijeg virtue signallera na forumu povasdan, dok se ne sasušiš u mržnji i laži.![]()



Reply With Quote


Isto tako google maps je najjaca aplikacija sto postoji (znam odavno, samo izrazavam svoje trenutne misli) jer tu mozete naci bukvalno sve, ne morate da smarate nikoga pitanjima za atrakcije, restorane..
Bookmarks