Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #49051
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,070
    Thanks Thanks Given 
    4,969
    Thanks Thanks Received 
    8,947
    Thanked in
    4,319 Posts

    Default

    "ti nisi srecna odje" tip davanja otkaza
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #49052
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default



    KAKO MI FALI DOBAR REJV

    BEMTIJE
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  3. #49053
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,913
    Thanks Thanks Given 
    24,062
    Thanks Thanks Received 
    9,918
    Thanked in
    7,418 Posts

    Default

    Uvala Maslina.

    Viđeh da rade cijele godine nije loše ni kad zahladi otići.


  4. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  5. #49054
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ne volim rejvove jer mi uvijek neki narkomani i narkomanke prilaze.

  6. #49055
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default


  7. #49056
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Treba da idem na odmor i neki plan odavno da se podje do Parisa sa familijom i sad bi mi odgovaralo da podjemo avionom i najbolja opcija da kupim neki auto koji mi treba ženu(što i nije neki prioritet) i napravim neki povratni lagani djir FR-IT-HR-kuća(to je bio prioriter), nadjem nekog passata na Francuske oglase pisem ja translate tamo ovamo i lagano mi čovjek posla poruku

  8. The Following 3 Users Say Thank You to METZ For This Useful Post:


  9. #49057
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,353
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,245
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Na nas aerodrom. Apsolutno nista ne govorim, dosao kod kase da platim, ispred mene lik i kasirka ga pozdravlja na engleskom. Dolazim ja na red a mene pozdravlja na nasem. Kako reko provali da sam nas. Vidi se veli

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Last edited by Tripleta; 22-09-23 at 13:58.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #49058
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,647
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Na nas aerodrom. Apsolutno nista ne govorim, dosao kod kase da platim, ispred mene lik i kasirka ga pozdravlja na engleskom. Dolazim ja na red a mene pozdravlja na nasem. Kako reko provali da sam nas. Vidi se veli

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    A meni se svak živi u CG na engleskom obrati. Pojma ne znam zašto. Ja krenem po naški a oni a vi ste naš. Naš.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  11. #49059
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Ja u avion Rim Milano,izvinjavam se čovjeku što ga ustajem da sjednem,progovaram još nešto neobavezno na engleskom,on sve uredno odgovara na engleskom,kad tokom leta on vadi i čita knjigu od Lauševića...a što se mučimo zemljače

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  12. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  13. #49060
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ja u Beč sa nekim likovima slučajno upoznao prije toga, u market, i oni kradu neku hranu, Rio Mare, u jakne trpaju, ostali gladni, valjda. Ja se ukočio pored njih. Ovaj prilazi nam jedan radnik lik i veli: momci, šta vam treba? A ovome u jaknu puna jakna nekih tunjevina i majoneza. Nabrekla jakna. A oni se sve vrijeme deru kroz supermarket, joj što je ovdje dobro da se dekra, nema kamera brudaaaaaa. Uh, kako me bi blam nešto. Rekoh sad će i mene hapsit za ovo kad izađem, zapištaće nešto. Ono ništa, pozdravih ja te likove kasnije. Nego, nisu znali engleski, a ja im trebo da ih povedem do Šenbruna palate, nije bila daleko odatle.

  14. #49061
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,913
    Thanks Thanks Given 
    24,062
    Thanks Thanks Received 
    9,918
    Thanked in
    7,418 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    A meni se svak živi u CG na engleskom obrati. Pojma ne znam zašto. Ja krenem po naški a oni a vi ste naš. Naš.
    Sve nas manje ima tu godinu po godinu..


  15. #49062
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,982
    Thanks Thanks Given 
    8,710
    Thanks Thanks Received 
    3,859
    Thanked in
    2,303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Na nas aerodrom. Apsolutno nista ne govorim, dosao kod kase da platim, ispred mene lik i kasirka ga pozdravlja na engleskom. Dolazim ja na red a mene pozdravlja na nasem. Kako reko provali da sam nas. Vidi se veli

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    A vidi te po hodu...Gusinjac
    ...

  16. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  17. #49063
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default


  18. #49064
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Baš mi je zao što sam izgubio numizmatičku zbirku.

    Ili mi je neko ukrao u stan od cimerovih lopova.

    Imao sam 1 solidno vrijedan i izuzetno dobro očuvan novčić, srebrenjak, Julije Domne, zene cara Septimija Severa.

    Takođe sam imao 1 slabije očuvan srebrenjak, ali vrijedan tu oko 500 eura, iz doba Rimske republike.

    Bezbroj Aurelijana i ostalih...

    Od tada više ni ne skupljam numizmatiku. A znam da mi se ovaj rođak u Švedsku obogatio od toga. Ne radi ništa, samo kupuje i prodaje numizmatiku, strašno trzište.

    Kod njega ispod 10k eura nema novčića. Ali to su već ozbiljne vode. To su karati zlata i svega. Pun je nekih Napoleonovih i austrijskih carskih novčića.

  19. #49065
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Muškarci, history nerdovi, se zaljube u jednu ljubav. To bude neko od carstava iz historije. Možete se samo moliti bogu da to nisu SSSR ili Nacistička Njemačka.

    Ja sam imao sreću da se zaljubim u Rim. Obišao sam sve o Rimu. Gdje sam stigao. Položio Rimsko pravo sa 10. Obišao arheološka nalazišta svuda - rimska. Rimske logore, vile, gradove i arene. Kao i Rim. Kao i Bizantion i sve po Grčkoj o Bizantu i u Turskoj - Konstantinopolj - Istanbul. Viminacijum gdje je car Karakala donio edikt. I ono nalazište tamo. Sve po Beogradu. Duklju i sve ostalo. Rimski kastrum ovdje. I sve ostalo po muzejima...Sve igre o Rimu odigrao i dokumentarce pogledao. Hastatii, Triari, Equestri... rimske legije. Kvintilije Vare, vrati mi moje legije!


    Šta ima tu mistično... Rim je SVE. Svi putevi vode u Rim. Hannibal ante portas! Svidjela mi se mnogo arena u Veroni... i Koloseum. I rimsko pravo i cijela rimska istorija, to je opsesija, barem bila. Danas ne znam šta me više može ispuniti kao Rim nekad. Da nađem đevojku, i o čemu da joj pričam, o Rimu? O Augustusu. O Augustusa volim jer je Jarac u horoskopu, ka i ja. Čak je dao da se na novčiću ugravira Jarac sa jedne strane, a njegov portret sa druge. Samo Jarac je sposoban da sruši Republiku i bude Princeps - prvi među jednakima.


    Sjetim se kako sam obišao Amfipolj, i par mjeseci nakon toga nađu grob dal' majke ili nešto, Aleksandra Makedonskog, ili iz tog doba, jako očuvan grob sa finim detaljima i ukrasima...


    Ne znam zašto su imali neodoljivu potrebu da me eliminišu iz spektra arheo/antropologije. Bio sam sasvim korektan lik i strastveno sam volio ono čime sam se bavio. Ja i danas kažem da sam antropolog po zanimanju, kad me neko baš rijetko pita za to uopće. A ustvari mi je to hobi. I nemam centa od toga.


    Antropologija je nauka o čovjeku. Proučavam čovjeka stalno. Počevši od sebe. Pa nadalje. Homo sapiens sapiensis ili Homo Naledi, Homo Erektus ili Australopitekus, neandertalci ili propast Bronzanog doba, Morski narodi, Filestejci, Izrael i Judeja, Samarija i Sasanidsko carstvo, Ghasanidi i Muhamed, a Muhamed je porijeklom od jevreja Cohena sveštenika po patrilinear liniji Y-DNK hašemita i Kurejš.


    Učim hebrejski ovih dana. Jako lijep jezik.


    Naime, neformalno sam se online opkladio sam sa jednim Jevrejom da ću dogodine u ovo doba govoriti/pisati tečno sa njim moderni hebrejski.


    Nadam se. Dum spiro spero.

    Nemo plus iuris ad alium transfere potest quam ipsum haberet...
    Last edited by Saruman; 22-09-23 at 16:05.

  20. #49066
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default


  21. #49067
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default



    A ona izgleda mi, ko Irina, izgleda mi,
    Ko Irina, Shayk.


  22. #49068
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default



    Šta se pije!????!!???!!

  23. #49069
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,788
    Thanks Thanks Given 
    26,081
    Thanks Thanks Received 
    8,379
    Thanked in
    4,120 Posts

    Default

    Absolut-sprite

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  25. #49070
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Forever young, i want to be forever young

  26. #49071
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default


  27. #49072
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Na nas aerodrom. Apsolutno nista ne govorim, dosao kod kase da platim, ispred mene lik i kasirka ga pozdravlja na engleskom. Dolazim ja na red a mene pozdravlja na nasem. Kako reko provali da sam nas. Vidi se veli

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Čuš naš aerodrom, mi svratili vikend u Luxemburg i nešto se raštrkali svak na svoju stranu, nalijećem na 3 momka, kad jedan veli "evo ga ovaj, naš je 100%", sa Kosova neki bratić i 2 Bjelopoljca skenirali me i provalili, sastali se onda čitav vikend pregazili se.
    Forever young, i want to be forever young

  28. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  29. #49073
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default


  30. #49074
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,646
    Thanks Thanks Given 
    6,198
    Thanks Thanks Received 
    5,820
    Thanked in
    3,370 Posts

    Default

    Otmica Prozerpine", delo legendarnog ĐAN LORENCA BERNINIJA, je veličanstvena barokna skulptura 17.veka. Izložena je u Galeriji rimske vile Borghese, a BERNINI ju je isklesao u svojoj 23.GODINI. Najpoznatija je po detalju ruke boga Plutona koja čvrsto drži Prozepirinu butinu.

    djavo je u detaljima ovaj kamen kao koža je

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  31. The Following 4 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  32. #49075
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 1963 of 2717 FirstFirst ... 96314631863191319531959196019611962196319641965196619671973201320632463 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •