Originally Posted by GaD Samo je zaboravi do Lidla, imas jeftinije stapice 2 centa Jel to i dalje ona ljubomorna podgoricka prica sa topica poslovna politika i odnos prema kupcima kako nije fer sto je nama Lidl Konzum Kaufland Bingo tu na 40min?
\\OFL•GIC
GaD, guvarana
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks