Page 304 of 442 FirstFirst ... 204254294300301302303304305306307308314354404 ... LastLast
Results 7,576 to 7,600 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #7576
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Jasno je kao dan zašto je, ovaj kandidat BS za US, donio ovakvu presudu u ovom predmetu. Naravno ko želi da vidi. Sramno.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  3. #7577
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Kakva sramota.
    Sve su živo pokrali.

    https://fb.watch/mpTwE_uHbP/?mibextid=Nif5oz

  4. #7578
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,647
    Thanks Thanks Given 
    6,198
    Thanks Thanks Received 
    5,821
    Thanked in
    3,371 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Jasno je kao dan zašto je, ovaj kandidat BS za US, donio ovakvu presudu u ovom predmetu. Naravno ko želi da vidi. Sramno.
    Kako se zove sudija koji je donio presudu

    Alija Beganović


    https://m.cdm.me/hronika/begovic-zat...ja-u-kolasinu/

    https://m.cdm.me/hronika/odjeci-sudo...uju-nasilnike/




    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by NetworkMaster; 14-08-23 at 14:28.

  5. #7579
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Vi ko da ne znate kakvi su nam zakoni i da dobro moras da razmislis kako, tacno do kad i cime da se branis, jer cim prestane napad pocinje osveta. Na zalost izgleda da je sve po zakonu, jer je imala priliku nekaznjeno da ga bije samo dok ovaj nasrce.

    A tek da ne pricamo kad se u jednacinu ubace motka, flasa, noz i pistolj.

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 14-08-23 at 14:37.

  6. #7580
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Kakva sramota.
    Sve su živo pokrali.

    https://fb.watch/mpTwE_uHbP/?mibextid=Nif5oz
    Morali su se milioni donacija i partijskog rada Čađovog od nečega pokrit, evo sad se vidi kako...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #7581
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...uT5MPT9ThYlrzs

    Welcome to Budva

    Sent from my Kinensko Mudovište

  8. #7582
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...uT5MPT9ThYlrzs

    Welcome to Budva

    Sent from my Kinensko Mudovište
    Ahahahahahaha koliko sam se ismijao sto je ovo....onaj nesretnik 3 puta dobija po glavi brani se ko moja tetka, i na kraju ga pregazi drug koji ni sam nije znao sta hoce

    Sent from my phone

  9. #7583
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Ili je pijan, ili je prethodno već dobio po glavi pa se ne pita sa sobom.

    A što se druga tiče, kako ga brani i kako ga je odbranio, neprijatelji mu ne trebaju.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  11. #7584
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,579
    Thanks Thanks Given 
    1,561
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Sve bi ja ovo u zatvor poslao malo na hladjenje…

    Kad smo kod smijesnog,govori li ova “yebem ti oca kurrvo”


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #7585
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,066
    Thanks Thanks Given 
    3,560
    Thanks Thanks Received 
    4,690
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Vi ko da ne znate kakvi su nam zakoni i da dobro moras da razmislis kako, tacno do kad i cime da se branis, jer cim prestane napad pocinje osveta. Na zalost izgleda da je sve po zakonu, jer je imala priliku nekaznjeno da ga bije samo dok ovaj nasrce.

    A tek da ne pricamo kad se u jednacinu ubace motka, flasa, noz i pistolj.

    Sent from my phone
    Zakoni i nijesu tako losi, kao sto pricaju. Gori su oni koji ih sprovode. Sve zavisi kako tuzilac kvalifikuje. Moze da kvalifikuje kao narusavanje javnog reda i mira, a moze i kao seksualno napastvovanje, sto nije isto i zakonom nijesu predvidjene iste kazne.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #7586
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,579
    Thanks Thanks Given 
    1,561
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    https://vm.tiktok.com/ZM2wGoqaw/

    Moram priznati da još nisam čuo ovu ratnohuskacku pjesmu,i to usred herceg novog.

    Žali bože zatrovane omladine na sve strane,dje mi živimo 🫣


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  15. #7587
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,913
    Thanks Thanks Given 
    2,894
    Thanks Thanks Received 
    3,500
    Thanked in
    1,569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    https://vm.tiktok.com/ZM2wGoqaw/

    Moram priznati da još nisam čuo ovu ratnohuskacku pjesmu,i to usred herceg novog.

    Žali bože zatrovane omladine na sve strane,dje mi živimo 🫣


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I to u sred SRPSKOG HN... Zalosno

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  16. #7588
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    https://vm.tiktok.com/ZM2wGoqaw/

    Moram priznati da još nisam čuo ovu ratnohuskacku pjesmu,i to usred herceg novog.

    Žali bože zatrovane omladine na sve strane,dje mi živimo 﫣


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisi čuo do sad ovu pjesmu posvećenu junacima sa košara?
    Nikakvo ratnohuskanje, prosto posveta herojima poginulim da se ne zaborave, nastala 2017te...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  17. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  18. #7589
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    A ne moze ovo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  19. The Following 3 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  20. #7590
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    samo zamišljam scenario da dps opet bude vlast, što bi onda činio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  21. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  22. #7591
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Vama smeta da srbi pjevaju pjesme o svojim junacima, bitkama itd? Baš vas ne kapiram.
    Zamislite da u cg neke guslarske ili druge pjesme o XY bitki slavnih koje imamo u istoriji zamjera i ovako komentariše i govori da ne treba to pjevat itd. Ne avetajte ljudi.
    Kakva mržnja, nerealno.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  23. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  24. #7592
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,579
    Thanks Thanks Given 
    1,561
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    I to u sred SRPSKOG HN... Zalosno

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Nerado pokrecem ovakve teme,ali šta reci na ovakve pjesme,no nekome je ovo normalno…

    Mada kad vidim stanje u regionu mi smo i dalje dobri

    Hvala Bogu pa udjosmo u Nato,rahat smo od komšija


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. The Following 3 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  26. #7593
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Zakoni i nijesu tako losi, kao sto pricaju. Gori su oni koji ih sprovode. Sve zavisi kako tuzilac kvalifikuje. Moze da kvalifikuje kao narusavanje javnog reda i mira, a moze i kao seksualno napastvovanje, sto nije isto i zakonom nijesu predvidjene iste kazne.
    Mislio sam da pricamo o prekoracenju nuzne odbrane i zasto je i zrtva kaznjena.

    Sent from my phone

  27. #7594
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,916
    Thanks Thanks Given 
    24,063
    Thanks Thanks Received 
    9,918
    Thanked in
    7,418 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...uT5MPT9ThYlrzs

    Welcome to Budva

    Sent from my Kinensko Mudovište
    Lud zbunjenog.

    Neka su junaci "nesporazum" ispeglali a ovaj u autu bukvalno.

  28. #7595
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Jasno je kao dan zašto je, ovaj kandidat BS za US, donio ovakvu presudu u ovom predmetu. Naravno ko želi da vidi. Sramno.
    ne može sudija u prekršajnom postupku da sudi krivično, ako tužilac to nije okarakterisao kao KD sudija tu ništa ne može
    She is only here to annoy herself!

  29. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  30. #7596
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Kakva sramota.
    Sve su živo pokrali.

    https://fb.watch/mpTwE_uHbP/?mibextid=Nif5oz
    E što napraviše apostoli od ove firme koja je bila lider u regionu kako su za sebe voljeli da kažu depeesovci.
    Unistise je za par mjeseci.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  31. #7597
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,647
    Thanks Thanks Given 
    6,198
    Thanks Thanks Received 
    5,821
    Thanked in
    3,371 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    E što napraviše apostoli od ove firme koja je bila lider u regionu kako su za sebe voljeli da kažu depeesovci.
    Unistise je za par mjeseci.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    kako apostoli, zar nije ovo vukovic vodio do skoro

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  32. #7598
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Mjerac ironije ti ne radi bas rekao bih.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  33. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  34. #7599
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,647
    Thanks Thanks Given 
    6,198
    Thanks Thanks Received 
    5,821
    Thanked in
    3,371 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Mjerac ironije ti ne radi bas rekao bih.
    Berane uz našu Milicu
    U Beranama je u podne organizovan protest i šetnja podrške ženama u Crnoj Gori koje su (bile) žrtve nasilja. Sa skupa je nadležnima poručeno da se "sramni zakoni" moraju mijenjati.
    Protest je organizovan nakon vijesti da Kolašinka Milica Živković mora da plati kaznu i sudske troškove nakon što je u samoodbrani turskom državljaninu E.U. (28) zadala više udaraca u predjelu glave i tijela.

    Ivana Pantović, organizatorka protestne šetnje u Beranama, poručila je da je sudstvo zakazalo.

    "Svi smo mi Milica. Žene ne smiju biti okrivljene za samoodbranu i moraju biti tretirane kao žrtve nasilja u ovakvim slučajevima. Sramni zakoni moraju da se mijenjaju", poručila je ona.


    to me ne zanima previse a Herkules vidji kako je pogrijesio tuzioc pa pogresno okarakterisao djelo....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  35. #7600
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Vidio sam na zalost jos juce. Ostaje zal sto mu ih nije slomila obije u ramena a kaznu cemo platit.

    A doticni, ako ima kcerke, nadam se da je bolji otac nego sto je tuzioc.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  36. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


Page 304 of 442 FirstFirst ... 204254294300301302303304305306307308314354404 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •