Kakva sramota.
Sve su živo pokrali.
https://fb.watch/mpTwE_uHbP/?mibextid=Nif5oz
Kako se zove sudija koji je donio presudu
Alija Beganović
https://m.cdm.me/hronika/begovic-zat...ja-u-kolasinu/
https://m.cdm.me/hronika/odjeci-sudo...uju-nasilnike/
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Last edited by NetworkMaster; 14-08-23 at 14:28.
Vi ko da ne znate kakvi su nam zakoni i da dobro moras da razmislis kako, tacno do kad i cime da se branis, jer cim prestane napad pocinje osveta. Na zalost izgleda da je sve po zakonu, jer je imala priliku nekaznjeno da ga bije samo dok ovaj nasrce.
A tek da ne pricamo kad se u jednacinu ubace motka, flasa, noz i pistolj.
Sent from my phone
Last edited by nikolaf7; 14-08-23 at 14:37.
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...uT5MPT9ThYlrzs
Welcome to Budva
Sent from my Kinensko Mudovište
Ili je pijan, ili je prethodno već dobio po glavi pa se ne pita sa sobom.
A što se druga tiče, kako ga brani i kako ga je odbranio, neprijatelji mu ne trebaju.
Sve bi ja ovo u zatvor poslao malo na hladjenje…
Kad smo kod smijesnog,govori li ova “yebem ti oca kurrvo”
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
https://vm.tiktok.com/ZM2wGoqaw/
Moram priznati da još nisam čuo ovu ratnohuskacku pjesmu,i to usred herceg novog.
Žali bože zatrovane omladine na sve strane,dje mi živimo 🫣
Sent from my iPhone using Tapatalk
A ne moze ovo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
samo zamišljam scenario da dps opet bude vlast, što bi onda činio
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Vama smeta da srbi pjevaju pjesme o svojim junacima, bitkama itd? Baš vas ne kapiram.
Zamislite da u cg neke guslarske ili druge pjesme o XY bitki slavnih koje imamo u istoriji zamjera i ovako komentariše i govori da ne treba to pjevat itd. Ne avetajte ljudi.
Kakva mržnja, nerealno.
Samo ti...
U mome srcu si...
Jedna jedina, nepobjediva -
Zvezdo ljubavi!
Mjerac ironije ti ne radi bas rekao bih.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Berane uz našu Milicu
U Beranama je u podne organizovan protest i šetnja podrške ženama u Crnoj Gori koje su (bile) žrtve nasilja. Sa skupa je nadležnima poručeno da se "sramni zakoni" moraju mijenjati.
Protest je organizovan nakon vijesti da Kolašinka Milica Živković mora da plati kaznu i sudske troškove nakon što je u samoodbrani turskom državljaninu E.U. (28) zadala više udaraca u predjelu glave i tijela.
Ivana Pantović, organizatorka protestne šetnje u Beranama, poručila je da je sudstvo zakazalo.
"Svi smo mi Milica. Žene ne smiju biti okrivljene za samoodbranu i moraju biti tretirane kao žrtve nasilja u ovakvim slučajevima. Sramni zakoni moraju da se mijenjaju", poručila je ona.
to me ne zanima previse a Herkules vidji kako je pogrijesio tuzioc pa pogresno okarakterisao djelo....
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Vidio sam na zalost jos juce. Ostaje zal sto mu ih nije slomila obije u ramena a kaznu cemo platit.
A doticni, ako ima kcerke, nadam se da je bolji otac nego sto je tuzioc.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks