Dissasi i Colwill nazad od starta. dva strašna igrača, ako budu na nivou i zdravi Chelsea će biti ekipa koja će primati malo golova. Klopp jako od početka Alexis, Gakpo, Szoboszlai pa ispred njih Jota, Diaz i Salah. ne zna čoek okle ti puca


Sent from my iPhone using Tapatalk