Page 161 of 245 FirstFirst ... 61111151157158159160161162163164165171211 ... LastLast
Results 4,001 to 4,025 of 6105

Thread: Majstori svog zanata

  1. #4001
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    576
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala Dutch ali nemam smisla za takve radove. Ne bih sam oko toga rabota.
    “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
    fukara se obogati.”

  2. #4002
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    A svi imamo smisla, samo treba probat .

  3. The Following 3 Users Say Thank You to Dutch For This Useful Post:


  4. #4003
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by xxl View Post
    hvala Dutch ali nemam smisla za takve radove. Ne bih sam oko toga rabota.
    onda racunaj 20 eura po stolici ))

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  6. #4004
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by xxl View Post
    kuhinjske stolice se razglavile. neki dobar povoljan majstor?
    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Kupi u Okov lepilo za drvo, rastavi, ocisti staro lepilo smirglom,nozem, turpijom,namazi i ponovo zalijepi.
    Sve da kupis ne moze te kostat 10e
    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    onda racunaj 20 eura po stolici ))

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    daj nam sliku stolica da vidimo je li to samo 20e :P

    salu na stranu - neke se zavrse kao sto je Dutchy pisao... neke su toliko razglavljene da je jedini pravi nacin da se busi veci utor, puni i lijepi drvetom, pa iznova buse utori za stolice - a onda na to najcesce dodje i farbanje/lakiranje da se to ujednaci
    a kad

    a kad sve to radis ti dodje red i da ih istapaciras i dodje ti cijena kao nove da kupis

    nazad na pocetak - ako su utori sabijeni/razglavljeni - nije ih lako zalijepiti uopste

    daj slike stolice i donje strane stolice
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  7. #4005
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Dodje cijene ako ih je placao 100e po komadu a ako su jeftine neke, ne isplati se sem SSM varijanta.

  8. #4006
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,024
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Ima li neko broj majstora Gosovica iz Maslina koji popravlja elektroniku?

  9. #4007
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    576
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Jefitinija varijanta. Na kraju isprobacu Dutch recept
    “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
    fukara se obogati.”

  10. #4008
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    cim su farbane - good luck
    ako imas kakav osrednji magnet provjeri prvo spojeve sa svih strana... obicno zakivaju spojeve... ja sam nekolika puta radio slicne stolice - o jadu sam se zabavio

    u jednom slucaju je jedna bila pukla, pa kad sam krenuo je osmigrlam da bih vidio sa cime se radi i dokle da se mijenja/popravlja isplivalo neko meko drvo i neki pecat iz malezije - JAD
    a placene su bile u jedan salon u PG cini mi se tad po 120e po komadu
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  11. #4009
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Dodje cijene ako ih je placao 100e po komadu a ako su jeftine neke, ne isplati se sem SSM varijanta.
    dodju cijene ihaaa
    no vecina ne moze kupiti samo stolice bez stola i onda bude prinudjena da plati...

    ako kome su dotrajale stolice, pa treba full da ih sredi
    10-15e po stolici tapaciranje + materijal
    ~20e da ih poprave i zategnu ako se ljuljaju
    15-20e da ih farbaju ako su ostecenje

    ipane ti ~50e po stolici da se skorz sredi... sto opet, mozda i nije puno ako uzmemo u obzir da se isplati sredjivati samo kvalitetnije stolice, a one su i onako 100+
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  12. #4010
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,884
    Thanks Thanks Given 
    147
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Imao sam dvije stare stolice. Išmirglao ih dobro, i ofarbao. Sjedalo sam morao mijenjati komplet, jer su napukla bila, tako da sam za njih koristio nešto kao šperploču debljine 1.5 cm, i naravno oblikovao po kalupu originalnog. Kasnije stavio sunđer i obložio sa štofom i zaheftao. Nove
    Svakako se isplati ako su stolice kvalitetne.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to rock'n'rolla For This Useful Post:


  14. #4011
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Ja sam u Senic uzeo moje po 30 i nesto eura komad. Bukove, sasvim pristojne. Zao mi bilo neke hrastove sto mi se svidjese, prispjenak je u naletu da se bavi pravljenjem stete, pa neka ove podnesu taj udar. Zadovoljan sam kako su se u ove godinu dana pokazale.

  15. The Following User Says Thank You to Dutch For This Useful Post:


  16. #4012
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    8,033
    Thanks Thanks Received 
    1,422
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Preporuka za majstora koji bi mogo da presvuce kozu na metalne stolice?

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  17. #4013
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Paropropusna folija na metalnu konstrukciju. Jedan krov treba limom da se pokrije, metalne kutije umjesto greda itd itd. Da li folija moze istrpljeti grijanje ljeti?
    Na ovakav krov bi uzemljenje trebalo biti obavezno?

  18. #4014
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Sve metalne konstrukcije bi trebalo da su uzemljenje
    Folija trpi to sto si naveo, ali vidi ako nije razlika u cijeni, imali su Beranci u ponudi limove sa zalijepoljenom folijom - ona tu svakako sluzi da sprijeci stvaranje kondezata - paropropusnosti kroz lim nema
    Probaj ‚‚Čantrić" 067880034 - ne mogu se sjetiti jesu li to bili oni
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  19. #4015
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Pa brat mi radi sa tim, pa mi rece da nije nikad gledao kod nas taj "lim sa filcom". Provjericu

  20. #4016
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Zasigurno ima u Berane gledao sam im te limove sa membranom kad su ugradjivali na Novo selo... nego imaju 2-3 firme, sad da me pucas ne mogu se sjetiti je li tacno ova - neka raspita
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  21. #4017
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Ta je. Al su rebra 2cm pa mi veli brat da ne valjaju,slabo nose tezinu ako padne snijeg.
    Inace, dobra cijena i dz prevoz do ovamo.

  22. The Following User Says Thank You to Dutch For This Useful Post:


  23. #4018
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,472
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    192
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Imate li mi koga preporučiti za ugradnju sobnih vrata? Opština Bar..

  24. #4019
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Vodoinstalater, za posao od max sat vremena, da dvije spojnice napravi i jednu česmu postavi?

  25. #4020
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Vodoinstalater, za posao od max sat vremena, da dvije spojnice napravi i jednu česmu postavi?
    067-542-593 Danilo
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  26. The Following User Says Thank You to Incognito For This Useful Post:


  27. #4021
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Treba mi pomoc nekog ko se bolje razumije.
    Treba na betonskom zidu u stanu (beton ne opeka) da zakacim neko ogledalo tezine oko 15 kg. Ovaj nosac ima tri rupe za sarafe, cini mi se da ide fi6 saraf. Koje tiple i sarafe da kupim a da bude sigurno da ne padne?

  28. #4022
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    650
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Na 6icu lagano

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  29. #4023
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by flex View Post
    Treba mi pomoc nekog ko se bolje razumije.
    Treba na betonskom zidu u stanu (beton ne opeka) da zakacim neko ogledalo tezine oko 15 kg. Ovaj nosac ima tri rupe za sarafe, cini mi se da ide fi6 saraf. Koje tiple i sarafe da kupim a da bude sigurno da ne padne?
    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    Na 6icu lagano

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    realno, na 3 sarafa ce da stoji
    ali ako je maltan beron onda je velika vjerovatno da ce 6ca da ostane vecinom u malter - masinski je narocito porozan

    najsigurnije ti je poci do okova i uzeti 3x8mm fisher i pripadajuce sarafe i onda si bas miran
    "od viska ne boli glava" - i samo pazi da nema struje tu dje busis :P
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  30. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  31. #4024
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

  32. #4025
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    227
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Dje ima da se kupe neke lijepe noge za mali kafe sto

Page 161 of 245 FirstFirst ... 61111151157158159160161162163164165171211 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Majstori NON STOP?
    By Corwin in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 18-07-10, 01:41
  2. majstori u bd ?
    By swinger in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 17-08-09, 09:44
  3. Majstori za Pezo
    By Krsto Zrnov Popovic in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 2
    Last Post: 21-06-08, 20:13
  4. Cetinjski majstori
    By gabol in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 09-11-06, 15:29
  5. Majstori foliranti
    By Splinter in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-06, 10:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •