Page 163 of 347 FirstFirst ... 63113153159160161162163164165166167173213263 ... LastLast
Results 4,051 to 4,075 of 8652

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #4051
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,362
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    363
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Idu simultano 3 rupe i Wisteria rezidencije, fazno... shodno brzini prodaje, vjerujem da ce za 4-5 godina bit zavrseno svih 18 rupa i rezidencijalno naselje...
    To je gore bomba, podignuce komplet naselje na visi nivo kad se golf zavrsi i uvrsti u te kalendare i cuda...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Au kakvi izrazi, rezidencije, Peaks, Masteri, Village-i, i cuda ahahahahah. Rekao bi coek da smo u Monte Karlo, a ne u 'Monte K*ralo'.

    Nidje u cijelom provizorijumu normalnog puta, normalne TK, elektro, vodovodne infrastrukture. Sve improvizacija, od danas, do sjutra (a mozda ni do tad).

    Navalite 'gradZani' na 'Peaks', da dobijete 'bunch of di*ks'

    Sto bi jedan rekao, *tards (jbga postali smo moderni, sad se sve koristimo Engleskim izrazima), za 1800 EUR/m2 mozete sebi vilu da gradite, a ne da dobijete cumez u kojem ne mozete da se okrenete ka coek. Nego, osnove matematike, logike i tako to - dje je prozor da to sve izbacimo vani, jer je suvisno

    Usput gradZani, gledajte kako Mile gradi biznise po svijetu od vasih para. On to za vase dobro cini. Jes da necete gledati centa od toga nikad, pa ni tad, ali dobro se on brine o vama, i vasim parama

    https://www.cdm.me/ekonomija/forbes-...o-jednu-plazu/

  2. #4052
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,999
    Thanks Thanks Given 
    4,280
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Au kakvi izrazi, rezidencije, Peaks, Masteri, Village-i, i cuda ahahahahah. Rekao bi coek da smo u Monte Karlo, a ne u 'Monte K*ralo'.

    Nidje u cijelom provizorijumu normalnog puta, normalne TK, elektro, vodovodne infrastrukture. Sve improvizacija, od danas, do sjutra (a mozda ni do tad).

    Navalite 'gradZani' na 'Peaks', da dobijete 'bunch of di*ks'

    Sto bi jedan rekao, *tards (jbga postali smo moderni, sad se sve koristimo Engleskim izrazima), za 1800 EUR/m2 mozete sebi vilu da gradite, a ne da dobijete cumez u kojem ne mozete da se okrenete ka coek. Nego, osnove matematike, logike i tako to - dje je prozor da to sve izbacimo vani, jer je suvisno

    Usput gradZani, gledajte kako Mile gradi biznise po svijetu od vasih para. On to za vase dobro cini. Jes da necete gledati centa od toga nikad, pa ni tad, ali dobro se on brine o vama, i vasim parama

    https://www.cdm.me/ekonomija/forbes-...o-jednu-plazu/
    Neka strucnjace

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  3. #4053
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,999
    Thanks Thanks Given 
    4,280
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Centrale se spaja sa lusticom dolje jel tako?
    Bili smo prosle nedelje, park za djecu i unutra sprave za treniranje je ful profesionalne


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ulica ce ih dijelit samo.

    Za 5 godina ce se izgradit dosta solidno, prema masterplanu ide... evo konacno finalizuju i onaj novi kruzni i saobracajnicu...



    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  4. #4054
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,545
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Bravo. Vala ga u Peaks neću trgovat ako neće bit odličan pritisak vode da se istuširam ka čovjek. Nema smisla.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  5. #4055
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,623
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    jes bogme tamo vise ne kazu zmije nego snejkss a nema ni komaraca nego evo ih moskitoo...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  6. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  7. #4056
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

    Ta mjesta su dobra za CG jer se nesto desava i poboljsava se standard tih gradica , posebno za djelove dje je bilo zamrlo sve pa se sad napravio elitni turizam kao Tivat a posebno Lustica , a uz njih ima koristi i okolina …

    Mada prije neko vece sam bio do Porta i iskren da budem nije to za moj ukus , jer je sve isfolirano , toliko laznih zivota i furanja , likovi koji bise da budu kao milioneri i sl. a ovi pravi milioneri daleko van vidika u svoje jahte , penthause i sl )) . Tako da to je zadnje mjesto dje bih kupio nekretninu , radije bih u zaliv nedje tipa Perast , Prcanj i sl. dje bi imao svoje parce plazice , mir , da bacim stap da pecam i da me patka boli. Da su komsije neki normalni likovi. A iste pare su u pitanju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  8. The Following 3 Users Say Thank You to Stivi For This Useful Post:


  9. #4057
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    u Perast i Prčanj da imaš svoje parče plažice isto moraš spremit blizu milion
    She is only here to annoy herself!

  10. #4058
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Pa znam , bila je u Prcanj skoro jedna kuca oko milion , ali dobro dvoriste , dva sprata , ispred plaza bas ono brutalno . Dao sam uporedbu jer ako je na lusticu kvadrat 6-7-8k eura , bolje je ova kuca no stan od 100m2 u onu betoncinu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  11. The Following User Says Thank You to Stivi For This Useful Post:


  12. #4059
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,606
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    CIN-CG: Cijenu stanova često ne prati i kvalitet - investitor obećao luksuz, a stanari dobili probleme

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...obili-probleme


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #4060
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,999
    Thanks Thanks Given 
    4,280
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Ovo je horor prica... podsjetnik kako se moze proc kad se kupuje stan u izgradnji od lokalnih biznismena.
    Cu skoro 4000e kvadrat u Pg...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  14. #4061
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    650
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Jedan forumaš ima stan ođe. Kešnuo doata para. Unaprijed. Jad.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  15. #4062
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,655
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Površina dnevnog boravka u dvosobnom stanu moraće da bude najmanje 22 metra kvadratna, a dvosoban stan moraće da ima površinu od najmanje 71,3 metra kvadratna. “Suvišno je i reći koliko postojećih stanova, izgrađenih u posjednjih petnaest godina, ne zadovoljava ove parametre”, navode iz KANA.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to pauki For This Useful Post:


  17. #4063
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,054
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,930
    Thanked in
    4,312 Posts

    Default

    https://www.razvoj-karijere.com/euroglobus

    tako je to kad od varioca auspuha, konduktera, krenete sa nekakvom veleprodajom pa izigravate gospodu.


    jos mu je ove godine produzena licenca od strane ministarstva umjesto da ide u zatvor ko svuda po svijetu.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  19. #4064
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,054
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,930
    Thanked in
    4,312 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    Jedan forumaš ima stan ođe. Kešnuo doata para. Unaprijed. Jad.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    ovaj zejak mora da je bas ubjedljiv kad je obecavao sve ove stvari, ali mislim da bi mu se u facu smijala kad bi pomenuo batlera
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #4065
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,490
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,451
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Znaš kada bi mene ubijedio da dam nešto na neviđeno?
    Ne on, nego ne postoji majčin sin na svijetu

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. The Following 3 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  22. #4066
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    650
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    A jbg. Pogriješe ljudi.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to Zuma For This Useful Post:


  24. #4067
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pauki View Post
    Površina dnevnog boravka u dvosobnom stanu moraće da bude najmanje 22 metra kvadratna, a dvosoban stan moraće da ima površinu od najmanje 71,3 metra kvadratna. “Suvišno je i reći koliko postojećih stanova, izgrađenih u posjednjih petnaest godina, ne zadovoljava ove parametre”, navode iz KANA.
    Jos kad bi objasnili da li su uracunali terase u kvadraturu.

  25. #4068
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,031
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,315
    Thanked in
    1,279 Posts

    Default [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja



    E gledaj kuhinju a stan 81 m2, u garsonjere je veća….




    1000€ lele
    Last edited by stefke; 01-08-23 at 00:24.

  26. #4069
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    https://www.razvoj-karijere.com/euroglobus

    tako je to kad od varioca auspuha, konduktera, krenete sa nekakvom veleprodajom pa izigravate gospodu.


    jos mu je ove godine produzena licenca od strane ministarstva umjesto da ide u zatvor ko svuda po svijetu.
    Pisala sam više puta ovdje o toj zgradi jer smo tu pored živjeli. Sretnem čovjeka prije neki dan i ladno vozi novog mercedesa, prije je imao malo stariji ML model, sad novi. I zamislite kako se osjećaju prevareni.
    Ova što je kupila stan 2021. je sama kriva. Pa to se godinu prije vidjelo da nem aništa od toga i već tada je bio maknuo mnogo onih rendera sa neta kako je trebalo da bude.
    Ako si jednom ušao mogao si sve da vidiš a ne da t eneko maže i laže. Mi smo tada taman kupovali stan i čula sam priču o ovim stanovima iz prve ruke, ali malo staneš i tazmisliš i vidiš i sve ti je jasno.
    Lvadrat je tada u izgradnji bio 1700eur što je bila visoka cijena jer je to bila ja mislim 2019.
    Zgrada izgleda i dan danas ovako kao na slici i niko ništa. Auta gore na suncu a ovako solarni paneli na parkingu hahaha.
    Znam čovjeka koji je kupio stan tu 2022. Prodao stan u mnogo boljoj zgradi i kupio ovdje, vjerovatno je mislio da je zgrada više fensi pa se džaba sad žališ.
    Ne mogu da shvatim da je čovjek prevario ljude, ne ulaže novac u zgradu za šta su ljudi platili nego ulaže u svoj Mercedes. Tužne države.
    Kolega forumaš mislim da j eprodao taj stan, bio je ovdje oglas.

  27. The Following 3 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  28. #4070
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,664
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Ja ću kupiti stan kod Bugija

    A ovome Zejaku treba tri mercedesa kupiti kad ima budala... Haha, njima obećavano, nijesu provjeravali no samo pare sipali. Beaoletamo.

  29. #4071
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    nemas ti nacina previse da provjeris...
    ja se evo svadjam sa venturom godinu dana
    dok nisu pare uzeli sve su mogli i sve je bilo sjajno, sad vec...

    planiram na kraju sve fino da slozim na papair, pa ili sam ili nagovorim jos malo stanara da ih fino tuzimo
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  30. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  31. #4072
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Das oko 200k eura za stan , potpises ugovor kod notara i druga strana nista ne ispostuje, tuzis ga i sud to otegne nekih 10g , posle ga kazni nekom smijesnom sumom i naredi mu da mora objekat zavrsit po propisu, naravno on je pare potrosio na razne mercedese, jahte i ostale uzitke i nece nikad zavrsit objekat
    Njemu ostaje mercedes i jahta jer nisu na njegovo ime a kupcu cir i kredit do kraja zivota
    Ovo tuzilastvo i sudstvo su nam vrh

  32. The Following 5 Users Say Thank You to kikiriki For This Useful Post:


  33. #4073
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    nemas ti nacina previse da provjeris...
    ja se evo svadjam sa venturom godinu dana
    dok nisu pare uzeli sve su mogli i sve je bilo sjajno, sad vec...

    planiram na kraju sve fino da slozim na papair, pa ili sam ili nagovorim jos malo stanara da ih fino tuzimo
    Ne daj im da mrdnu. Bilo kakav savjet da ti treba javi se na PM, mada ako si vec potpisao ugovor (mada ako zgrada niej gotova, niejsi ni mogao) onda nista. Do ugovora se sve moze ispraviti vjeruj mi

  34. #4074
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,655
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Znači da se ne potpisuje ugovor dok sve ne bude kako treba?
    A sto ako zgrada nije ista kao na render? Dal se tu može čupnut koji €?
    Pošto đe je predviđen parking se pravi lokal? Dal ga mogu cepnut koji € na taj dio?

  35. #4075
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Ukoliko se planska dokumentacija mrdne za milimetar poslije potpisivanja predugovora ili ugovora treba da radi robija momentalno.

    Ali posto smo masovno pristalice vjerovanja da su nam tuzilastva i sudovi revnosni i nekorumpirani i da ih treba cekati koliko god treba da se glasnu...onda je efikasnije plakati u Vijesti i na CDM.

  36. The Following User Says Thank You to Rigodo For This Useful Post:


Page 163 of 347 FirstFirst ... 63113153159160161162163164165166167173213263 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •