Page 162 of 347 FirstFirst ... 62112152158159160161162163164165166172212262 ... LastLast
Results 4,026 to 4,050 of 8652

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #4026
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    Jos su prosjecne cijene i vece nego u tom grafikonu. Padaju cijene, padaju, ali u nekom paralelnom univerzumu.

    Na forumu evo vec 6-7 godina padaju.

  2. #4027
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    u Kolašinu je stan da išta valja po 2.000e...
    She is only here to annoy herself!

  3. #4028
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,744
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Prije ću poći neđe vani da živim nego što ću platiti 2000 eura kvadrat u cg

  4. The Following 6 Users Say Thank You to chucknorris For This Useful Post:


  5. #4029
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    Postoji li način da se digne kredit u nekoj CG banci a da se uzme nekretnina u recimo Austriji (Beč)? Šta bi tu bio problem?
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  6. #4030
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    moraš dati neku svoju nekretninu ovdje u CG pod hipoteku pa onda kupuj šta god oćeš đe god oćeš
    She is only here to annoy herself!

  7. #4031
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    Postoji li način da se digne kredit u nekoj CG banci a da se uzme nekretnina u recimo Austriji (Beč)? Šta bi tu bio problem?
    problem je u tome što je zakonodavstvo svake zemlje specifično, pogotovo kada se radi o uspostavljanju hipoteke, prinudnoj naplati itd, što povlači da banka koja daje kredit mora da poznaje do najsitnijih detalja proces i moguće sporne tačke. jasno ti je iz ovoga da nema toga u CG ko bi se bavio time.
    banka u kojoj ja radim je uspostavila hipoteku na nepokretnost u drugoj zemlji, uz posredovanje raznih "eksperata" koji su papreno plaćeni. kada je došlo vrijeme za naplatu - ostasmo suvog.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to EgZeKuToR For This Useful Post:


  9. #4032
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ne znam je li ovo za odje ili oglase, ali:
    Tražim neki plac u PG, do 15-25000. Ako ima nekih ponuda ili da znate nekog javite. Naravno papiri da su 1/1, i da je lokacija sto bolja za te pare.

  10. #4033
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Kad kazes PG koliko sira okolina ti odgovara?
    Jer ovo sto pada u grad za te pare bi izvukao tu do 100m2 :/
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  11. #4034
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    2,412
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    164 Posts

    Default

    Pošto je sada kvadrat u Donje Kokote?

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

  12. #4035
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Kad kazes PG koliko sira okolina ti odgovara?
    Jer ovo sto pada u grad za te pare bi izvukao tu do 100m2 :/
    A sta znam, slusam ponude. To je cijena oko 30-45 eura po kvadratu za neki plac od 600-800 kvadrata koliko bi meni odgovaralo.
    Koliko sam se raspitivao oko cijena, mislim da je za te pare najbolja lokacija Dajbabe ili Dahna onaj dalji dio.

  13. #4036
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Vodi racuna da je na neke od tih lokacija zabranjena gradnja
    unaprijed provjeri u Urbanizam po parceli sta je i smije li da se gradi kad je nadjes
    Vodi i racuna da je dio zamljista oznacen kao poljoprivredno zemljiste, a na njega ne moze da se gradi
    Mora da se uradi prenamjena vrste zemljista, a to, opet, moze samo za vece parcele (glupi propisi) - nekad je bilo min 3.000m2

    To sto vidis da okolo ljudi grade, nemoj pretpostaviti da smije da se gradi

    *a sve ovo ako si od onih koji bi legalno da grade

    P.S. Za te neke iznose 40-45 je bilo placeva naj dio izmedju Donje i Gornje Gorice (Vojvodjanska, Ljeskopoljska i taj kraj okolo) - opet, provjeri ulazi li u pojas projektovane obilaznice
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  14. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  15. #4037
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    170 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    Postoji li način da se digne kredit u nekoj CG banci a da se uzme nekretnina u recimo Austriji (Beč)? Šta bi tu bio problem?
    A dje ovo je banana država odje ne možes da zalozis brilijante dijamante i ostale dragocjenosti da bi podigao kredit

  16. #4038
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,548
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Evo vam novogradnja ispod 1800e/m2.

    https://estitor.com/me/nekretnine/na...rica/id-135484
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  17. #4039
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    ahahahahahaa
    ne no u Dobrsko selo
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  18. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  19. #4040
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,656
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Ada ima novogradnje i za 1500€ po Zabjelu, Dahni itd

  20. #4041
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,001
    Thanks Thanks Given 
    4,281
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Evo vam novogradnja ispod 1800e/m2.

    https://estitor.com/me/nekretnine/na...rica/id-135484
    Ja sam odustao od kupovine u Verde.

    A i ne bi da se zaduzujem na 9-10% kamate

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  21. #4042
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Mojsije koliko je kvadrat u izgradnji u lustica centrale?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  22. #4043
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,001
    Thanks Thanks Given 
    4,281
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Mojsije koliko je kvadrat u izgradnji u lustica centrale?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    4-5 cini mi se...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  23. #4044
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,652
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Evo vam novogradnja ispod 1800e/m2.

    https://estitor.com/me/nekretnine/na...rica/id-135484
    Idealno mjesto za život. Još kad dođe obilaznica od auto puta izviše naselja biće milina. Prije toga treba i malo sreće da Čelebić to završi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #4045
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Mojsije, htjedoh i ja da pitam za Centrale. Je li to ono gore iznad dje si ti uzeo stan? Dje je Pjaca Centrale, je li to takodje gore ili dolje (dolje ne mogu da lociram haha)? Lijepo baš izgleda.

  25. #4046
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,001
    Thanks Thanks Given 
    4,281
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Mojsije, htjedoh i ja da pitam za Centrale. Je li to ono gore iznad dje si ti uzeo stan? Dje je Pjaca Centrale, je li to takodje gore ili dolje (dolje ne mogu da lociram haha)? Lijepo baš izgleda.
    Ja sam na kraju u Tivat uzeo, umjesto u Centrale.

    Pjaca Centrale je "gore", to je to naselje, dolje je Marina naselje uz vodu i oko hotela

    Da imam koji milion uzeo bih na Peaks, oko prve 3 golf rupe

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  27. #4047
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,548
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja sam na kraju u Tivat uzeo, umjesto u Centrale.

    Pjaca Centrale je "gore", to je to naselje, dolje je Marina naselje uz vodu i oko hotela

    Da imam koji milion uzeo bih na Peaks, oko prve 3 golf rupe

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Zna li se kad ce prve biti zavrsene u Peaks? A golf teren? Dize li se prvo teren ili naselje?
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  28. #4048
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Da imam koji milion uzeo bih na Peaks, oko prve 3 golf rupe
    Eh da mi je milionce ne bih ni uzimao nesto nego gradio od nule.

    ----

    Inace zovem jucer agenciju za neku nekretninu u Novom sto nadjoh... Solidno OK cijena, mada ima dosta ulaganja (a vjerovatno i vise nego sto se vidi na slikama te zato cijena i jeste kakva jeste...), kad sa druge strane "zice" ceka odgovor "Ah ne, cijena je dignuta za 30% - vlasnik kaze da cijene samo skacu pa eto...".
    Last edited by beatnological; 29-07-23 at 13:04.

  29. #4049
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,001
    Thanks Thanks Given 
    4,281
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Zna li se kad ce prve biti zavrsene u Peaks? A golf teren? Dize li se prvo teren ili naselje?
    Idu simultano 3 rupe i Wisteria rezidencije, fazno... shodno brzini prodaje, vjerujem da ce za 4-5 godina bit zavrseno svih 18 rupa i rezidencijalno naselje...
    To je gore bomba, podignuce komplet naselje na visi nivo kad se golf zavrsi i uvrsti u te kalendare i cuda...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  30. #4050
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Idu simultano 3 rupe i Wisteria rezidencije, fazno... shodno brzini prodaje, vjerujem da ce za 4-5 godina bit zavrseno svih 18 rupa i rezidencijalno naselje...
    To je gore bomba, podignuce komplet naselje na visi nivo kad se golf zavrsi i uvrsti u te kalendare i cuda...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Centrale se spaja sa lusticom dolje jel tako?
    Bili smo prosle nedelje, park za djecu i unutra sprave za treniranje je ful profesionalne


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

Page 162 of 347 FirstFirst ... 62112152158159160161162163164165166172212262 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •