U onu prodavnicu sportske opreme, prije pizzerie Bondjorno, ima da se kupe dresovi, salovi, trenerke i kape CG reprezentacije. Sal je extra kao Romin!
Laciale, za koju tribinu uze karte?
U onu prodavnicu sportske opreme, prije pizzerie Bondjorno, ima da se kupe dresovi, salovi, trenerke i kape CG reprezentacije. Sal je extra kao Romin!
ja za zapad..ne znam koji sektor jer ih ja nisam kupio.to mi drug nabavio-al znam da su po 6 eura tako da vjerujem da su nedje blizu onog "boksa" ,blize jugu.
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
imam li sto ic sjutra po karte ?
preko veze neke, mozhda
The philosopher
You know so much about nothing at all
Ja qpih za Zapad sektor E
~
Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.
Bice josh forumasha u E sektoru...
P r i m o r a c
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Najbolja vijest dosad.. Michel je potvrdio dolazak..
eee da mi je kartu nabavit![]()
Provjerena info. je da je lik danas na blagajni kupio 200 karata...
Bice tapkanja, koliko god to smijeshno izgledalo!
P r i m o r a c
nashi iz saveza su bas bistri, ko da nisu znali sto ce se desit, i sad treba uvatit tapkarose i ka po pranju po njima!
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Ja bi prije po djurdjevcu.. valjda je dovoljno pametan da zna da treba dozvolit maksimum 10 karata po osobi.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks