
Originally Posted by
Fenix
952
Poklanjam UPS, nije paljen godinama, nemam pojma u kakvom su stanju baterije.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Preuzeto. Hvala.
Sent from my iPhone using Tapatalk
kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju...kakva bi tisina nastupila...
Bookmarks