Page 256 of 442 FirstFirst ... 156206246252253254255256257258259260266306356 ... LastLast
Results 6,376 to 6,400 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #6376
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,060
    Thanks Thanks Given 
    4,962
    Thanks Thanks Received 
    8,937
    Thanked in
    4,315 Posts

    Default

    a to ti popodne izlazi, opusti se
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #6377
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,069
    Thanks Thanks Given 
    1,019
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,314 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Ne kune majka sina što se kockao no što se vadio.
    Veli prvo da mi što ne zamjere i pogrešno ne shvate prijatelji crnogorske nacionalnosti, a onda nastavi tri put crnje.

    Da iza politike koju ova budala zastupa nisu ostale 100 hiljada mrtvih u bivšoj Jugoslaviji, i makar 100 hiljada mrtvih u Ukrajini, smijao bih se, jer je zamisao ove pojave kako nekoga ćera na avione ili bilo šta drugo za komediju.
    Опасно је било када смо били принуђени да нам такви воде друштво у коме живимо.

    Али ту је тета Ната пеницилин.

    Могу само да му изјавим сућут за разбијеном "државом".
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. #6378
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Uteko sam na planinu dva mjeseca, nit politike, nit gužve, vazduha i parkinga kolko ti duša ište, svima preporučujem

    I zato mi uopšte neće nedostajat onih 350 hiljada putnika što su lou-kosteri dovozili u Crnu Goru, nit njihovih 350 miliona što su u nju ostavljali

    I Tivatski i Podgorički aerodromi u izumiranju mi isto ništa neće nedostajat, jer trajekt, bogu hvala i svetom Vasiliju, više nije ''njihov'' no je ''naš'', pa sad mogu puna srca do Ćilipa da se otle vozim kamo oću
    A ako slučajno što zaškripi oko Ćilipa, ovaj sam put do Tirane tako lijepo izučio da sad više i ne plaćam lokalnu miliciju više od 20e po jednm pravcu, za brzanje i sva ostala nepočinstva što činim, i ne treba mi više od tri ure do tamo. A, i što jes jes, oni glupani još nisu naučili ko mi da u puteve ništa ne ulažu no samo da ih troše, pa i ta njihova zaostalost što investiraju u infrastrukturu može bit od pomoći

    I ove milijarde što nas EU oćera u ćošak zbog njih, i one mi isto ništa neće nedostajat, jer u ovu moju planinu više brinem o međedima no o milijardama
    E da, ako vam ovaj Marko Kovačvić zbilja toliko smeta što sad čini ono isto što je oduvijek činio, možete ga slobodno poslat ovamo, da ga bačim među njih i počinem kad ih izagna sa planine
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  4. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  5. #6379
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    @NHM načeo si ga dobro, ionako načetog.

    https://m.facebook.com/story.php?sto...ibextid=Nif5oz
    Zaebavate li me da je tupan Avganistance koji bježe od Talibana izjednačio sa Crnogorcima a Srbe sa Talibanima? I za sve svoje mentalne boleštine lik ostavlja pisani trag... Seems legit.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  7. #6380
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,610
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    Pa kakvo smece od zene ovo nije realno. Ko ima zeludca neka poslusa izjavu koju je dala ova zena bez obraza. Pi.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. The Following 5 Users Say Thank You to retype_htc For This Useful Post:


  9. #6381
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,987
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Pa kakvo smece od zene ovo nije realno. Ko ima zeludca neka poslusa izjavu koju je dala ova zena bez obraza. Pi.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://tenor.com/bUH0S.gif

    Dokle vise?

    Dokle cemo da dozvoljavamo da nam se sprdaju sa najozbiljnijim pozicijama:

    Katnic - sadite luk
    Carapic - kriminalci imaju moral
    Lazovic - Belivuk i Miljkovic postuju CG, oni nisu opasnost
    Jokovic - ljetujte u septembru
    Adzic - necemo robovati zakonima
    Pipun - i mi hocemo dio kolaca (kakvog kolaca PTMT)
    Ova spodoba iz ASK ima ili steceni ili urodjeni bolesno uvredljiv osmijeh dok nam se sprda s glavama. Ona se cak najotvorenije sprda i zabolje je ona stvar.
    Milo - aktiviracemo rezervoare podrske iliti gorivo je luksuz
    A Medenica:
    https://youtube.com/shorts/TTeqUci3pnk?feature=share
    Last edited by Kliker17; 07-07-23 at 05:20.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  10. The Following 3 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  11. #6382
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,610
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    Sprda se i jos se fali kako zive dobro i da su im plate 30% povecane


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to retype_htc For This Useful Post:


  13. #6383
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Sprda se i jos se fali kako zive dobro i da su im plate 30% povecane


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne ne, nisu samo povecane, nego su njima 30% veće nego ostalim državnim službenicima u njihovom rangu (kojima su nedavno uvećane) jer kao oni su posebno opterećeni... znači u ask 60-70% su im uvećane, kakvo dno i djon od obraza pih...

    Inače je ona kadar duška markovića zato i daje ovakve izjave bahate, i nije mi jasno kako nisu do sad uspjeli da je smijene.

    Njoj mandat traje do jula 2025., tako da ako je nekako ne maknu naslušaćemo se mi ovih bahatosti još dosta... a nije joj prvi put...
    Last edited by lucke91; 07-07-23 at 05:50.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. #6384
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,647
    Thanks Thanks Given 
    677
    Thanks Thanks Received 
    694
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post

    Inače je ona kadar duška markovića zato i daje ovakve izjave bahate, i nije mi jasno kako nisu do sad uspjeli da je smijene.
    Mislim da ti to znaš
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  15. #6385
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,358
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,694
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Najuobičajniji telefoni mogući veli, nisu skupi i svi ih imaju. Koje veli teško ekonomsko stanje, 30% su nam povećane plate - GRAĐANA GOSPOĐO, svima, svima su povećane plate.


    E smećarko jedna bolesna, jebo mi pas te otvarah ovo jutros na zoru, ima li te državo jadna ne bila, PI


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  17. #6386
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,060
    Thanks Thanks Given 
    4,962
    Thanks Thanks Received 
    8,937
    Thanked in
    4,315 Posts

    Default

    stvarno mi nije jasno u kom trenutku covjek zaboravi na onu poparu pa se ovako ponasa
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #6387
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Još veli ja ne tražim ništa više za svoje službenike nego što ima svaki službenik u CG... nemam nekog da pitam ko radi u državnoj upravi kao službenik, ali gotovo sam siguran da se svim službenicima ne daju telefoni
    Last edited by lucke91; 07-07-23 at 06:18.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  19. #6388
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,060
    Thanks Thanks Given 
    4,962
    Thanks Thanks Received 
    8,937
    Thanked in
    4,315 Posts

    Default

    drzavni sluzbenik

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...ucavao-kavcane

    koji je trenutak ovog transfera je za ispitivanje
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #6389
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,532
    Thanks Thanks Given 
    403
    Thanks Thanks Received 
    154
    Thanked in
    98 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Još veli ja ne tražim ništa više za svoje službenike nego što ima svaki službenik u CG... nemam nekog da pitam ko radi u državnoj upravi kao službenik, ali gotovo sam siguran da se svim službenicima ne daju telefoni
    Naravno da ne daju

  21. #6390
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,692
    Thanks Thanks Given 
    1,231
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Čiji je kadar ova Jelena Perović?

    Ovo je teško slušati, ovakvi nam dođoše glave više.

  22. #6391
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Pa kakvo smece od zene ovo nije realno. Ko ima zeludca neka poslusa izjavu koju je dala ova zena bez obraza. Pi.

    Nevjerovatno. Povecane su im plate, a ne bi se sjetili da od tih plata sebi kupe novi telefon.

    Inace je razlika izmedju telefona od 300-400e i 1500e za potrebe drzavnih sluzbenika minorna. Nema te funkcije koju prosjecan telefon ne bi mogao dobro da obavi.

    Klasicno bahacenje.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  23. #6392
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,638
    Thanks Thanks Given 
    6,190
    Thanks Thanks Received 
    5,818
    Thanked in
    3,368 Posts

    Default

    Svaki vodeci Manager direktor ili rukovodilac sektora odeljenja u drzavnoj instituciji posjeduje Iphone , vjerovatno je po preporukama EU i Nato zbog bezbjednosti i komunikacija iskljucivo preko Signala i whatsApp...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  24. #6393
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Naročito ti je potreban novi BMW da pređeš 2 kilometra od kuće do posla kroz Podgoricu a inače su ovi iz ASK poznati ka terenski radnici kojima je potrebno dobro službeno auto, zakonom bi propisao da državni službenik koji živi i radi u Podgorici ne može da zaduži službeni auto.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  25. #6394
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Znam za makar jednu instituciju u kojoj se iphone minimum jednom godišnje kupuje za 7-8 najvećih glavonja, a za direktore sektora su se kupovali samsunzi iz serije a5x ili a7x, u zavisnosti od toga koliko je bitan sektor. I to na 3 godine možda. Sveukupno 30ak ljudi imalo pravo na to. U zadnjih nekoliko godina "štede" pa je ostalo samo ove glavonje da se namiruju. Naravno, štedi se na tome, na toalet papiru i spajalicama, ali zato trpaj nove zaposlene i kupuj nova službena kola. Inače, institucija ima nekoliko puta više zaposlenih od ask.

  26. #6395
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,645
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  27. #6396
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Ja imam drugo pitanje, primaju li kakve pare ovi "uticajni" tviterasi?!

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  28. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  29. #6397
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,645
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ja imam drugo pitanje, primaju li kakve pare ovi "uticajni" tviterasi?!

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Good question.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  30. #6398
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Tviterasi moga q параши.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  31. #6399
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,008
    Thanks Thanks Given 
    4,281
    Thanks Thanks Received 
    8,269
    Thanked in
    3,147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ali Vijesti su for profit media, i kao rakvi mogu biti pod uticajem privatnih interesa i hibridnih agenti.

    Dok je Javni servis nezavisan medij, lisen uticaja sa strane, i sasvim objektivno plasira desavanja, u svrhu pravovremenog informisanja gradjana. Opet ponavljam, izostavljajuci potencijalan maliciozni uticaj sa strane, koji moze da nastane kod privatnih medija, RTCG je nas informativni kompas da se ne izgubimo u 'Woke' pokretu.
    700+ zaposlenih je neki minimum koji je potreban da bi funkcionisali u najboljem interesu gradjana.


    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  33. #6400
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Nekad su imali oko 1500. Bilo ih 800 na neodređeno i ostali honorarci. Kad se mijenjao zakon o finansiranju rtcg, da se ne plaća više preko pretplate koja je išla kao stavka telefonskog računa, neko pritisnuo da se radi neka reorganizacija. Govorili radnici koji tamo svaki dan dolaze da se odjednom pojavila gomila likova koje nikad ranije viđeli nisu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 256 of 442 FirstFirst ... 156206246252253254255256257258259260266306356 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •