radi gorih stvari nije padala vlast na lokalu u CG pa neće ni radi ovoga. jes, sve će demokrate da izgube sve silne povlastice i čudaevo predsjednik države se ne oglašava radi ovoga a ne šta drugo
maśa kovačević samo reprezentuje stavove ovija 15% glasača na parlamentarnim od prije dvadesetak dana
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
A sto je vama ljudi, kakva ES i DCG, dje da obore Maśu pa da izgube obje stranke po 80% (Demokrate i 95) glasaca
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Meni je djed pricao da nekada ovakve ko Marko nisu ženili no ostavljali da plaste, ciste štale, pomažu oko govedi i jave ovce po katuna. Odakle on u ovoj ulozi vile znaju. Ili smo mi postali goveda.
Sent आत्मनः
γνῶθι σαὐτόν
Asked and answered.
https://m.cdm.me/hronika/marko-kovac...kom-policijom/
Sad ga treba poslat kod lazovica i da lupaju samare jedan drugom naizmjenicno za pocetak
Bas njih puno *abolje za Niksic. Uvukli su se u sve pore na primorju preko tatinih, maminih i kumskih (a pretezno inspekcijsih) veza i jos malo ali sigurno ce da drze sve od Novog do Budve. Nego ih trenutno pomalo zezaju TR/RU/UE, izgleda da imaju dosta vise love koja vrti gdje veze i vezice ne mogu. :P
Ođe dok ne krene da stoji svako iza nekog postupka sa imenom/prezimenom i jbg md a ne Srbin,Crnogorac ova ona partija nema sreće.
No se svaka zdapi krije u neke čopore.Da nije tako ne bi bio to što jes.
Upamtite ovu facu, pa pričajte đeci i unučadima, kakvo je ljudsko ***** bio
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Last edited by isnogood; 04-07-23 at 19:45.
Biće glavna faca na liturgiju, njega će ljubit u ruku umjesto nadležnog popa.
Nekako simbolično da je **** pruzio sa iste ruke dje mu je i narukvica brojanica, sigurno osvestena.
Red bi bio da neko i iz Crkve izadje i kaze ne moze to tako nas Masja. I mozda da nauce Masju poentu te iste brojanice.
Ološ.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
I ološ čita forum izgleda.
Kovačević nakon davanja izjave u policiji: Obični građani se maltretiraju zbog nekih nebitnih stvari
https://www.cdm.me/hronika/kovacevic...bitnih-stvari/
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Problem je kada se prima plata a ne ide se na posao.
Poštenije je onda umjesto zaposliti 100 ljudi i dati im da sjede kući po 800e taj novac od skoro milion godišnje dati na kurve i kokaina za ove što rade...
Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
O вратили се патриоте, родољуби, вертикални и остали бранитељи Бемакс поштења.
Одмах се осјетило ваше заобилажење форума. Можда сте се расталили Бемаксоввци. Процјена још мало, па нестало.
Ове глупости коментаришете на 10 страна, али зато ћутите на Шефове милијарде. Само да Шефу нико милијарде не дира. Или пак Тигрове стотине милиона. Само да нам Тигар живи 100 година. А тек З? З легендо, Црногорче, брате, спасиоче младе црногорске демократије!
За жаљење су многи. Али јбг, поса је поса.
Last edited by hercules; 04-07-23 at 22:15. Reason: obrisan dio koji vrijeđa forumaše
Last edited by hercules; 04-07-23 at 22:15. Reason: obrisan dio koji vrijeđa forumaše
Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
Fransoa la Rošfuko, francuski filozof
Ili, što bi reka' brat @Nije bitno, opet Žex i Džej Džej mmještaju ocu nacije i njegovoj sviti patriotskih prvoboraca.
Kako misliš da PES može na ovo ijako uticat'?
Demokrate, siguran sam, nemaju herca da ga obale, jer su se i oni upetljali u milion dilova u vezi gradskih preduzeća, zapošljavanja itd.
To šta Nikšićani misle o politici i jednih i drugih, možeš vidjet' lad uporediš broj glasova krnjeg DF-a i DCG iz 30.09 i lokalnih, sa ovim Predsjedničkim i zadnjim Parlamentarnim, mislim da su jedni izgubili 58% glasova, a drugi oko trećinu, e sad se nmg sjetit' koji su koji u toj matematici.
Što se tiče ovog blavora, baš nzm šta se desi sa njim, sjećam ga se iz škole, bio je mnogo inteligentan i gotivan tip, izlgeda da pozicija, a tek ta stranka ovo uradi od lika.
Forever young, i want to be forever young
Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja
https://www.antenam.net/drustvo/2916...3mW0Y209iSQ9IY
ima li snimak dje da se vidi, svaka cast za osudu kazne, sjetimo se prdnjave i ostalih casnih rijeci no ima li snimak dje jer ne vjerujem medijima nimalo....
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Постоји видео снимак са тиктока али нема потребе да га дијелимо.
Није баш неки текст ал овај дио ваља :
Istovremeno s tim, posljednja linija odbrane Crne Gore, Agencija za nacionalnu bezbjednost (neka ne zamjeri poznata građevinska kompanija koju je u tom svojstvu prepoznao režiser) na nekim manje vidljivim frontovima čuva državnu suverenost tako što... obavještavaju šefove kriminalnih klanova koliko ko daje za izbore, ko kod koga kupuje stanove i ko se sa kim pobio?!
Transkripti sa Sky aplikacije, i oni objavljivani ovih dana i prethodnih mjeseci, tada nisu bili poznati javnosti, ali teško da to može biti izgovor onima iz političkog Sarajeva, druge Srbije i domaćih propagandista što sa fakulteta, što iz medija, koji su domaću i inostranu javnost tih dana ubjeđivali da je vlast za koju kriminalni glasovi sakupljaju pare i glasove posljednji branik demokratije, multietničkog društva i evropske perspektive Crne Gore. Jedino što su uspjeli, je da ubijede DPS da dvadesetak propagandista uz 200 fanova i par desetina tviter botova predstavlja cjelokupnu crnogorsku javnost. Transkripata tada nije bilo, ali bilo je dovoljno afera za prethodne tri decenije da je svako ko je htio da zna kakva je priroda vlasti u Crnoj Gori to mogao i morao da zna.
Za sve to vrijeme, Petar Lazović, kao junak iz hajdučkog ciklusa, piše tanke knjige, pozdrave otpozdrave na pismo, knjige, istina, pomalo izvan deseteračke forme, ali jednako vrijedno književno i istorijsko svjedočanstvo čitave jedne epohe.
Trinaestojulska za Petra Lazovića (vijesti.me)
Ја чекам посао али волим ову земљу!
А што пијем кад ми шкоди
ко ће кући да ме води?
u tom krmedaru nebeskih soraba nej' vjerovat ovo je bio prvi među krmcima.bio čak i nesuđeni zet džoanikija ali se izgleda previše uprasio baš za tu ulogu rasplodnog krmka,pa je nagrađen da nas sve maže g*vnima.
da se razumijemo,ja prvi ne ustajem na himnu i doveli su je do toga da je prezirem (zbog sekule naravno) ali moj revolt izražavam apstiniranjem i u stilu legendarnog Augusta prekrštenim rukama,a ovih krmećih fora iz krmedara se gnušam.
Nije ni meni sporno sto on ne voli himnu ili zastavu. Sve ok. Ali to “nevoljenje” nek ostavi sebi jer “ne voli” je meni no sebi. Ali maniri, maniri… Neka pristojnost bez obzira o cemu se radi, opet je to javni skup… Neka ne poštuje simbole ali stvar je elementarne pristojnosti da poštuje i uvaži ljude čija su to znamenja ili simboli. To mi je u svemu nevjerovatno kako nije u glavi razgranicio to.
A najcrnje mi je sto govori da je namjestao sat. Evo ja prvi cu da mu povjerujem ali zapita li se taj covjek kako je on dosao u situaciju da ljudi povjeruju da je pokazivao srednji prst. Zapita li se da li je on svojim prethodnim ponasanjem doprinio tome.
Mislim na kraju da je himna izgovor za nesto sto ga kod kuće nisu naučili, a mozda je i Marko “mentally disandvataged” ,sto bi kaza moj dobri dida, pa nije ni moga bit naucen.
Sent आत्मनः
γνῶθι σαὐτόν
Nema sanse da pronadjem mada iskreno meni je veci problem sto ne mogu kremenadlu da kupim u plav jer su trgovinski lanci ucijenjeni da ako oce da rade u plav da ne drze svinjetinu ko serijat neki a sve dosljaci od prije 30 godina.... i kako ja Engleza da ugostim da moram da idem do berana po rostilj?
https://vm.tiktok.com/ZM2uU2Jan/
elem ovo je stvarno ponizavajuce sto covjek prica osilio pa trazi poene od kad ga je ANB preveslao ko ovcu...
A i kumara mu Milacic je duzan aktivistima pare pa ce vjerovatno dobiti jos koju prijetnju....
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks