Page 248 of 442 FirstFirst ... 148198238244245246247248249250251252258298348 ... LastLast
Results 6,176 to 6,200 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #6176
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    radi gorih stvari nije padala vlast na lokalu u CG pa neće ni radi ovoga. jes, sve će demokrate da izgube sve silne povlastice i čuda evo predsjednik države se ne oglašava radi ovoga a ne šta drugo

    maśa kovačević samo reprezentuje stavove ovija 15% glasača na parlamentarnim od prije dvadesetak dana


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  2. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #6177
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,353
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,245
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    A sto je vama ljudi, kakva ES i DCG, dje da obore Maśu pa da izgube obje stranke po 80% (Demokrate i 95) glasaca

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #6178
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,980
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Meni je djed pricao da nekada ovakve ko Marko nisu ženili no ostavljali da plaste, ciste štale, pomažu oko govedi i jave ovce po katuna. Odakle on u ovoj ulozi vile znaju. Ili smo mi postali goveda.


    Sent आत्मनः
    γνῶθι σαὐτόν


  5. The Following 18 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  6. #6179
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,268
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,657
    Thanked in
    3,826 Posts

    Default

    Asked and answered.

  7. The Following 6 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  8. #6180
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    170 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/hronika/marko-kovac...kom-policijom/
    Sad ga treba poslat kod lazovica i da lupaju samare jedan drugom naizmjenicno za pocetak

  9. #6181
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,452
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,309
    Thanked in
    886 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Od niksicana na primorje, nista dobro ne cujem da se desava u Nk, nego da je glavno pitanje ko je bio na litije a ko ne, i da crkvenjaci ulaze u sve pore grada i masovno zaposljavanje u solari i povezana lica.
    Bas njih puno *abolje za Niksic. Uvukli su se u sve pore na primorju preko tatinih, maminih i kumskih (a pretezno inspekcijsih) veza i jos malo ali sigurno ce da drze sve od Novog do Budve. Nego ih trenutno pomalo zezaju TR/RU/UE, izgleda da imaju dosta vise love koja vrti gdje veze i vezice ne mogu. :P

  10. #6182
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,968
    Thanks Thanks Given 
    24,086
    Thanks Thanks Received 
    9,936
    Thanked in
    7,433 Posts

    Default

    Ođe dok ne krene da stoji svako iza nekog postupka sa imenom/prezimenom i jbg md a ne Srbin,Crnogorac ova ona partija nema sreće.

    No se svaka zdapi krije u neke čopore.Da nije tako ne bi bio to što jes.

  11. #6183
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,926
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    435
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Upamtite ovu facu, pa pričajte đeci i unučadima, kakvo je ljudsko ***** bio

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
    Last edited by isnogood; 04-07-23 at 19:45.

  12. The Following 9 Users Say Thank You to isnogood For This Useful Post:


  13. #6184
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,312
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Biće glavna faca na liturgiju, njega će ljubit u ruku umjesto nadležnog popa.

  14. The Following 4 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  15. #6185
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Nekako simbolično da je **** pruzio sa iste ruke dje mu je i narukvica brojanica, sigurno osvestena.

    Red bi bio da neko i iz Crkve izadje i kaze ne moze to tako nas Masja. I mozda da nauce Masju poentu te iste brojanice.

    Ološ.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  16. The Following 4 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  17. #6186
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Od niksicana na primorje, nista dobro ne cujem da se desava u Nk, nego da je glavno pitanje ko je bio na litije a ko ne, i da crkvenjaci ulaze u sve pore grada i masovno zaposljavanje u solari i povezana lica.

    Izgleda protracena sansa nakon pada Dpsa, sad samo ovi drugi kolo vode...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Šta je problem u tome što se narod zapošljava?

  18. #6187
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    I ološ čita forum izgleda.

    Kovačević nakon davanja izjave u policiji: Obični građani se maltretiraju zbog nekih nebitnih stvari

    https://www.cdm.me/hronika/kovacevic...bitnih-stvari/
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  19. #6188
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,520
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Šta je problem u tome što se narod zapošljava?
    Problem je kada se prima plata a ne ide se na posao.

    Poštenije je onda umjesto zaposliti 100 ljudi i dati im da sjede kući po 800e taj novac od skoro milion godišnje dati na kurve i kokaina za ove što rade...


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #6189
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    O вратили се патриоте, родољуби, вертикални и остали бранитељи Бемакс поштења.
    Одмах се осјетило ваше заобилажење форума. Можда сте се расталили Бемаксоввци. Процјена још мало, па нестало.
    Ове глупости коментаришете на 10 страна, али зато ћутите на Шефове милијарде. Само да Шефу нико милијарде не дира. Или пак Тигрове стотине милиона. Само да нам Тигар живи 100 година. А тек З? З легендо, Црногорче, брате, спасиоче младе црногорске демократије!
    За жаљење су многи. Али јбг, поса је поса.
    Last edited by hercules; 04-07-23 at 22:15. Reason: obrisan dio koji vrijeđa forumaše

  21. The Following User Says Thank You to niksicanin 24 For This Useful Post:


  22. #6190
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Problem je kada se prima plata a ne ide se na posao.

    Poštenije je onda umjesto zaposliti 100 ljudi i dati im da sjede kući po 800e taj novac od skoro milion godišnje dati na kurve i kokaina za ove što rade...


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Nadji mi tvoj upis do 30.8.2020. kad si se požalio na to da se stranački pioniri ne pojavljuju na posao, a uredno primaju platu. Poz

  23. #6191
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    480
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    O вратили се патриоте, родољуби, вертикални и остали бранитељи Бемакс поштења.
    Одмах се осјетило ваше заобилажење форума. Можда сте се расталили Бемаксоввци. Процјена још мало, па нестало.
    Ове глупости коментаришете на 10 страна, али зато ћутите на Шефове милијарде. Само да Шефу нико милијарде не дира. Или пак Тигрове стотине милиона. Само да нам Тигар живи 100 година. А тек З? З легендо, Црногорче, брате, спасиоче младе црногорске демократије!
    За жаљење су многи. Али јбг, поса је поса.
    A sta si ocekivao...da ce da pisu stranice i romane o sky aplikaciji ... ovaj retard iz DFa im je dosao kao kec na desetku....

    Kako su kao pirane zaskocili po njemu... al zato muk o ovim patriotama iz DBa i policije nesrecne nam drzave....
    Last edited by hercules; 04-07-23 at 22:15. Reason: obrisan dio koji vrijeđa forumaše

  24. The Following 3 Users Say Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  25. #6192
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,987
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    A sta si ocekivao...da ce da pisu stranice i romane o sky aplikaciji ... ovaj retard iz DFa im je dosao kao kec na desetku....

    Kako su kao pirane zaskocili po njemu... al zato muk o ovim patriotama iz DBa i policije nesrecne nam drzave....
    Jos jedna akcija DF-a u korist dvoje gazdi AV i MDj.

    Uvijek su imali ovakve bolesne nacionalisticke ispade cim im se oko gazde u javnosti nesto za*ovna.

    Ovaj Brav je pravi nasljednik Koljenice.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  26. The Following 3 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  27. #6193
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Ili, što bi reka' brat @Nije bitno, opet Žex i Džej Džej mmještaju ocu nacije i njegovoj sviti patriotskih prvoboraca.


    Quote Originally Posted by BAR View Post
    То је нама наша борба дала.

    Ово на челу Никшића је противприродни блуд.Али то је питање за Никшићане.

    Да имају мало мозга у Демократама и (ПЕС-у), да сруше власт, иду на изборе, те Никшићу лагодно дају нормалнију власт.
    Kako misliš da PES može na ovo ijako uticat'?
    Demokrate, siguran sam, nemaju herca da ga obale, jer su se i oni upetljali u milion dilova u vezi gradskih preduzeća, zapošljavanja itd.
    To šta Nikšićani misle o politici i jednih i drugih, možeš vidjet' lad uporediš broj glasova krnjeg DF-a i DCG iz 30.09 i lokalnih, sa ovim Predsjedničkim i zadnjim Parlamentarnim, mislim da su jedni izgubili 58% glasova, a drugi oko trećinu, e sad se nmg sjetit' koji su koji u toj matematici.
    Što se tiče ovog blavora, baš nzm šta se desi sa njim, sjećam ga se iz škole, bio je mnogo inteligentan i gotivan tip, izlgeda da pozicija, a tek ta stranka ovo uradi od lika.
    Forever young, i want to be forever young

  28. #6194
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    245
    Thanks Thanks Received 
    691
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  29. #6195
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,658
    Thanks Thanks Given 
    6,203
    Thanks Thanks Received 
    5,828
    Thanked in
    3,375 Posts

    Default

    https://www.antenam.net/drustvo/2916...3mW0Y209iSQ9IY

    ima li snimak dje da se vidi, svaka cast za osudu kazne, sjetimo se prdnjave i ostalih casnih rijeci no ima li snimak dje jer ne vjerujem medijima nimalo....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  30. #6196
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Постоји видео снимак са тиктока али нема потребе да га дијелимо.

    Није баш неки текст ал овај дио ваља :

    Istovremeno s tim, posljednja linija odbrane Crne Gore, Agencija za nacionalnu bezbjednost (neka ne zamjeri poznata građevinska kompanija koju je u tom svojstvu prepoznao režiser) na nekim manje vidljivim frontovima čuva državnu suverenost tako što... obavještavaju šefove kriminalnih klanova koliko ko daje za izbore, ko kod koga kupuje stanove i ko se sa kim pobio?!


    Transkripti sa Sky aplikacije, i oni objavljivani ovih dana i prethodnih mjeseci, tada nisu bili poznati javnosti, ali teško da to može biti izgovor onima iz političkog Sarajeva, druge Srbije i domaćih propagandista što sa fakulteta, što iz medija, koji su domaću i inostranu javnost tih dana ubjeđivali da je vlast za koju kriminalni glasovi sakupljaju pare i glasove posljednji branik demokratije, multietničkog društva i evropske perspektive Crne Gore. Jedino što su uspjeli, je da ubijede DPS da dvadesetak propagandista uz 200 fanova i par desetina tviter botova predstavlja cjelokupnu crnogorsku javnost. Transkripata tada nije bilo, ali bilo je dovoljno afera za prethodne tri decenije da je svako ko je htio da zna kakva je priroda vlasti u Crnoj Gori to mogao i morao da zna.


    Za sve to vrijeme, Petar Lazović, kao junak iz hajdučkog ciklusa, piše tanke knjige, pozdrave otpozdrave na pismo, knjige, istina, pomalo izvan deseteračke forme, ali jednako vrijedno književno i istorijsko svjedočanstvo čitave jedne epohe.

    Trinaestojulska za Petra Lazovića (vijesti.me)
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  31. The Following 3 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  32. #6197
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Meni je djed pricao da nekada ovakve ko Marko nisu ženili no ostavljali da plaste, ciste štale, pomažu oko govedi i jave ovce po katuna. Odakle on u ovoj ulozi vile znaju. Ili smo mi postali goveda.


    Sent आत्मनः
    u tom krmedaru nebeskih soraba nej' vjerovat ovo je bio prvi među krmcima.bio čak i nesuđeni zet džoanikija ali se izgleda previše uprasio baš za tu ulogu rasplodnog krmka,pa je nagrađen da nas sve maže g*vnima.

    da se razumijemo,ja prvi ne ustajem na himnu i doveli su je do toga da je prezirem (zbog sekule naravno) ali moj revolt izražavam apstiniranjem i u stilu legendarnog Augusta prekrštenim rukama,a ovih krmećih fora iz krmedara se gnušam.

  33. The Following User Says Thank You to umart For This Useful Post:


  34. #6198
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,980
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    Quote Originally Posted by umart View Post
    u tom krmedaru nebeskih soraba nej' vjerovat ovo je bio prvi među krmcima.bio čak i nesuđeni zet džoanikija ali se izgleda previše uprasio baš za tu ulogu rasplodnog krmka,pa je nagrađen da nas sve maže g*vnima.

    da se razumijemo,ja prvi ne ustajem na himnu i doveli su je do toga da je prezirem (zbog sekule naravno) ali moj revolt izražavam apstiniranjem i u stilu legendarnog Augusta prekrštenim rukama,a ovih krmećih fora iz krmedara se gnušam.
    Nije ni meni sporno sto on ne voli himnu ili zastavu. Sve ok. Ali to “nevoljenje” nek ostavi sebi jer “ne voli” je meni no sebi. Ali maniri, maniri… Neka pristojnost bez obzira o cemu se radi, opet je to javni skup… Neka ne poštuje simbole ali stvar je elementarne pristojnosti da poštuje i uvaži ljude čija su to znamenja ili simboli. To mi je u svemu nevjerovatno kako nije u glavi razgranicio to.

    A najcrnje mi je sto govori da je namjestao sat. Evo ja prvi cu da mu povjerujem ali zapita li se taj covjek kako je on dosao u situaciju da ljudi povjeruju da je pokazivao srednji prst. Zapita li se da li je on svojim prethodnim ponasanjem doprinio tome.

    Mislim na kraju da je himna izgovor za nesto sto ga kod kuće nisu naučili, a mozda je i Marko “mentally disandvataged” ,sto bi kaza moj dobri dida, pa nije ni moga bit naucen.


    Sent आत्मनः
    γνῶθι σαὐτόν


  35. #6199
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Znači, poprilično puno.
    Kako ne, Velja nam je svakodnevno prijetio, a ovaj Radijator spremio traktore 2020. Ali, to je vaša uvrnuta antisprska logika.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  36. #6200
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,658
    Thanks Thanks Given 
    6,203
    Thanks Thanks Received 
    5,828
    Thanked in
    3,375 Posts

    Default

    Nema sanse da pronadjem mada iskreno meni je veci problem sto ne mogu kremenadlu da kupim u plav jer su trgovinski lanci ucijenjeni da ako oce da rade u plav da ne drze svinjetinu ko serijat neki a sve dosljaci od prije 30 godina.... i kako ja Engleza da ugostim da moram da idem do berana po rostilj?

    https://vm.tiktok.com/ZM2uU2Jan/

    elem ovo je stvarno ponizavajuce sto covjek prica osilio pa trazi poene od kad ga je ANB preveslao ko ovcu...
    A i kumara mu Milacic je duzan aktivistima pare pa ce vjerovatno dobiti jos koju prijetnju....


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  37. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


Page 248 of 442 FirstFirst ... 148198238244245246247248249250251252258298348 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •