Page 18 of 18 FirstFirst ... 81415161718
Results 426 to 449 of 449

Thread: MIUI by Xiaomi

  1. #426
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    https://mi-montenegro.me/prodavnica/...siva-pumpa-1s/
    Jel ko koristi ovaj uredjaj? Isplati li se uzeti?

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk
    bez nje ne mrdam niđe biciklom / motorom od kuće. odlična stvar.
    obrati pažnju, imaju 2 modela i neka je minimalna razlika u cijeni a velika u performansama. ja sam moju uzeo prije godinu i nešto a malo poslije toga je izašao noviji model (izgleda gotovo isto) koja ima mnogo veći kapacitet i brže pumpa.

  2. #427
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Vise me zanima za prvu pomoc na autu, kako se ponasa? Ne znam dal uzmem njega ili orignal vw sto dolazi uz kola?

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk

  3. #428
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,506
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,616 Posts

    Default

    Ja sam uzeo ovo.
    Gumu potpuno leglu napumpa za 20 minuta.

    Original VW će za duplo manje vremena, ali mu treba akumulator da bi radio (preko upaljača).

    Pošto postoji šansa da akumulator ne radi, uzeo sam ovo.

    Poslato sa kornjo komunikatora P50
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #429
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Meni radi upaljac bez kontakta tj da upaljeno auto. Jedino ako vise vuce struju,pa mora da bude auto upaljen.
    Ovaj MI je bolji,manji i manje prostora zauzima u autu svakako

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk

  5. #430
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Meni radi upaljac bez kontakta tj da upaljeno auto. Jedino ako vise vuce struju,pa mora da bude auto upaljen.
    Ovaj MI je bolji,manji i manje prostora zauzima u autu svakako

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk
    sam si sebi odgovorio na pitanje

  6. The Following User Says Thank You to EgZeKuToR For This Useful Post:


  7. #431
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,506
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Meni radi upaljac bez kontakta tj da upaljeno auto. Jedino ako vise vuce struju,pa mora da bude auto upaljen.
    Ovaj MI je bolji,manji i manje prostora zauzima u autu svakako

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk
    Radi nego kako duvaš kada je akumulator crkao ili je loš?
    Nabiješ sebi još jednu obavezu.

    Poslato sa kornjo komunikatora P50
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #432
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    445
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Ja sam oba modela probao, posle nekog vremena baterija popusti jer se ne koristi pumpa često.
    Posle nekog vremena uspije se iz jednog punjenja da se dopunpaju gume na određeni pritisak.

  9. #433
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Sticajem čudnih okolnosti,dio telefona mi je bio u vodi(gornji dio kamera zvicnik) nekih 4-6minuta.
    Ostao bi duze al dobio sam poziv da se javim,ne cujem nista sagovrnika...
    Pogledam,toči voda iz njega ,bas fino kaplje.
    Rekoh ajde, evo troška pa šta cu,dešava se. Ugasio ga kao da je 3310 da se osuši,vise od nervoze da ne zovu zbog posla.
    Proslo jedno 45min,upalim ga,pustim YT zvučnik radi, normalno sve. Obavim poziv,1,2,3, sve je ok. Wtf? Jel moguce?
    Čitao po netu da je Pro kao nesto vodooptoporan tipa na kisi,a izgleda i malo jače.
    Proslo 10 dana od tada,eto radi normalno.
    Tako,jedno iskustvo za Pro od mene

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk

  10. #434
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,616
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Moze li se aktivirati( i kako) otg na xiaomi(11t)?
    Po netu sve moze al ja nikako da nadjem tu opciju. Aktivirao developer mode itd al nidje nema.
    Bih eksternu endoskop kameru da nakacim, moglo je na 4x prije 3 godine jos a na redmi 9 i na ovaj nikako.

  11. #435
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Kako dolazi update za telefone uospte? Kako to da svi modeli ne dobiju isto update,al isto su trziste? Evo RN 12 Pro neđa update za android 13,dok ovamo ns drugi forum kazu da su dobili prije 7 dana

    Sent from my Kinensko Mudovište

  12. #436
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,099
    Thanks Thanks Given 
    639
    Thanks Thanks Received 
    654
    Thanked in
    408 Posts

    Default

    Da li imate opciju za snimanje poziva na novijim modelima?

  13. #437
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Jel uradio update? Jeste zadovoljni? Eto ja cu ga brzo instalirati

    Sent from my Redmi Note 12 Pro 5G using Tapatalk

  14. #438
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Kakav je update? Nisam na Xiaomi evo godina ipo a nemah ga dje probat
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #439
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Ma prvo sto mi polocio bateriju sinoc 30% ne znam ni kako od 100 do 70 na stand by,vizuelno mali detalji promjenjeni, dosta su se hvalili na druge modele da je baterija bolje drzi,a kod mene suprotno
    Prepakovalo ga samo radi andorid 14 nista vise.

    Sent from my Redmi Note 12 Pro 5G using Tapatalk

  16. #440
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Xiaomi Xyper OS ,pri postavljanju posebnog zvona za kontakt,ne odradjuje posao. Zvoni nesto sasvim drugo.
    Kako da resetuje izbor mjesme? Na ovom sajtu stoji opcija kako se to radi,e meni ovaj treci prozor na slici ne prikazuje izbor nego direktno ide na muziku. Kako da odradi reset izbora kao na slici?

    https://www.themyme.com/2022/01/25/m...i-smartphones/
    Pomoc pls

    Sent from my Redmi Note 12 Pro 5G using Tapatalk

  17. #441
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Kako da vratim ovo na opciju u kontakt pei izboru zvona za korisnika?
    Zna li neko? Meni se direktno pojavljuje pjesme

    Sent from my Redmi Note 12 Pro 5G using Tapatalk

  18. #442
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,185
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    399
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Imam problem sa galerijom slika. Isti problem se manifestuje na dva telefona, xioami Redmi 12note I 13note.
    Imam oko 25-30 hiljada slika I video klipova u nekoliko foldera. Ako primim sliku na WA, to se regularno prikaze
    u wa folder kroz file manager, I kroz galeriju. Medjutim kada kroz file manager tu sliku prebacim u drugi folder,
    slika se preko galerije ne prebaci. na WA folder ostane kao ostecena, a u novi folder je nema.
    Telefoni su bili ponovo resetovani na fabricka podesavanja, ali nije pomoglo. Na jednom telefonu bi bila slucajnost, na dva
    vec ne moze biti.
    COMMUNITAS CIVITATIS CATHARI
    navigare necesse est, vivere non est necesse



  19. #443
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Update-ovah XyperOS, i sad mi za Home screen layout prikazuje neke šnj opcije, dense i standard, od kojih mi nijedna ne odgovara, navika sam na 5x6 sistem, a to mi ne nudi
    Forever young, i want to be forever young

  20. #444
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Da li može da se vrati s HyperOSa na MIUI?
    Ne interesuju me ni slike ni podaci ali na ovaj hyperos mi ne radi jedna vazna aplikacija.

    Xiaomi Redmi 14C

    Piše se po netu da može, umije li to ko....
    this is pointless

  21. #445
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,766
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Zna li ko da kako mogu i da li mogu da vratim slike izbrisane iz file managera ? Nema korpe u file manager.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    069/100-100

  22. #446
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Ima li dje da se uzme Poco X7 Pro?

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  23. #447
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,098
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,339
    Thanked in
    807 Posts

    Default


    Ako ti budzet dozvoljava...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  24. #448
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Jaka cijena, ne bih toliko trenutno dao za telefon....

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  25. #449
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default



    https://www.smartphonehrvatska.com/2...-pro-i-15-pro/

    Redmi Note 15 Pro je solidan telefon srednje klase koji nudi izuzetan kvalitet za svoju cenovnu kategoriju, posebno se ističući izdržljivošću, odličnom kamerom i baterijom velikog kapaciteta.
    Karakteristike i performanse
    Ovaj uređaj nudi uravnoteženo iskustvo, kombinujući funkcionalnosti vodećih modela sa pristupačnom cenom.
    Ekran: Poseduje veliki 6,83-inčni OLED ekran sa visokom rezolucijom i brzinom osvežavanja od 120 Hz, zaštićen Gorilla Glass Victus 2 zaštitom.
    Izdržljivost: Jedna od glavnih prednosti je njegova izuzetna izdržljivost, sa IP68/IP69K otpornošću na prašinu i vodu i ojačanom konstrukcijom koja je testirana na padove od 2,5 metara.
    Kamera: Glavna kamera od 200 MP pruža visok nivo detalja i oštre fotografije u različitim svetlosnim uslovima. Iako nema telefoto kameru, svestrana glavna kamera je više nego sposobna za deljenje sadržaja na društvenim mrežama.
    Performanse: Pokreće ga Qualcomm-ov Snapdragon 7s Gen 4 (u 5G verziji), koji nudi solidne i brze performanse za svakodnevnu upotrebu i multitasking, iako nije namenjen za najzahtevnije igranje igara na najvišim postavkama.
    Baterija: Uređaj ima bateriju velikog kapaciteta (neki modeli i do 6500 mAh) koja obezbeđuje do dva dana korišćenja, uz podršku za brzo punjenje.



    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

Page 18 of 18 FirstFirst ... 81415161718

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Xiaomi Mi 8 (6/64GB), Odlicno Ocuvan - MIUI 12
    By Milosevicdu in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 18-07-20, 22:46
  2. Kupujem Xiaomi Mi Airdots Pro 2 / Xiaomi Air 2 / Xiaomi Air 2S bluetooth TWS slušalice
    By andrej] in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 01-05-20, 13:06
  3. Prodajem Xiaomi Redmi Note 4 Pro 4GB 64GB i Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2GB 16GB
    By jakov_ct in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 28-06-17, 18:50
  4. Prodajem Xiaomi Mi4c, Xiaomi Mi Note Pro. Telefoni su novi.
    By HipHop in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 19
    Last Post: 28-08-16, 15:27
  5. Info Miui
    By vladimirdorongic in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 25-08-16, 13:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •