Lav premium je mnogo dobar
Dje ima da se uzme, meni cak i onaj obicni 0.4 ne bjese los kad ga probah jednom ?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Idea, Laković,.. mislim svuđe. Mnogo bolji od onog 0,4
Zavrish sa ekipom sa odlaskom u Minhen... Toceno pivo 0.5 je 3.90€. Mnogo da jebe Goca.
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Kako mene klepise toceni leffe 4.3 a pauliner 3.9
Ili nesto slicno, bilo je ima jace od mjesec. Samo sam brale platio i rekao ne nilad vise, nego jbt za te pare ga pijem po belgiji i njemackoj
Inace probah neko albansko elba, potpuno fino pivo. Lagano.
Više piva manje priče
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Dane grijesim dusu, cini mi se Pauliner i Erdinger. Minhen nam je bio stalbo mjesto, dobre ljute i ponekad vrhunska pivska pica.
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Ispoštovah ovaj Ruby opet (u FRA)... Dobaaar bogomi.
Onaj Kwak te sam donio iz Brisela je tako pitak, a ima 8.4%. Tako fino hvata...![]()
Last edited by Ben Dover; 25-06-23 at 05:33.
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Evo i ja da ispoštujem ovo Nikšićko
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Samo kad je ledno...![]()
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Isto važi i za Zaječarsko.Dobro se slažu uz roštilj.
![]()
Ostadoh bez Zaječarca![]()
I ja bez Nikšićkog
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
...I’ll always be that kid
With the rolled up socks...
Ima li ovoga više đe?
Viđeh na "Kamiondžije" gajbe![]()
Podgoricko
Sent from my iPhone using Tapatalk
E i mene pomami. Moram jedno ladno suknut
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jooooj
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Kakvo je ovo Holster, 50 centi limenka, uzeh dva no me strah popit?
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
Samo ga dobro ohladi
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
@Ben Dover kad pomenusmo keramiku ako nekad svratiš do Nikšića ima cijela kolekcija u OktobarFest.
Ali na plafon ka inventar.Sviđa mi se inače ambijent OktobarFesta.
![]()
Last edited by Bluemoon; 30-06-23 at 21:41.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks