Ja uglavnom sa drustvom igram Fifu , ali poveh sinoc Uncharted 4 i sinoc i danas sam jedno 6-7h izigrao , ne pamtim da sam se zagrijao ovako nesto da igram josh od davnoh dana. Prije neki dan sam upalio Horizon ali nesto mi je prespora pa sam je samo po ure uru igrao i ugasio
Sent from my iPhone using Tapatalk






. Prije neki dan sam upalio Horizon ali nesto mi je prespora pa sam je samo po ure uru igrao i ugasio
Reply With Quote
Bookmarks