Ja uglavnom sa drustvom igram Fifu , ali poveh sinoc Uncharted 4 i sinoc i danas sam jedno 6-7h izigrao , ne pamtim da sam se zagrijao ovako nesto da igram josh od davnoh dana . Prije neki dan sam upalio Horizon ali nesto mi je prespora pa sam je samo po ure uru igrao i ugasio


Sent from my iPhone using Tapatalk