Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #47651
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default



    bokešku baš ne gotivim radi raznih likova al oprošteno je sve kad dodješ nedje u vrijeme pauze da popiješ kafu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  2. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #47652
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Teorija Probabilnosti govori da ne biste smuvali više 1 do 3 djevojke, a mozda nijednu, ovisi o različitim parametrima i faktorima.
    Zašto se onda zamajavati sa činjenicom da ih radi 1000 atraktivnih. Ili da ih po gradu ima 25000 atraktivnih. Sa druge strane, ja znam čovjeka koji je spavao sa 950 djevojaka. Ne znam da li ima STD, vjerovatno ne. Ali Lav je u horoskopu i morao mi se pohvaliti na tu činjenicu dok smo se vozili u njegovog najnovijeg Mercedesa S klase. U koju sam mu povjerovao tako što je svake noći u naš stan dovodio po 1. Za mjesec dana je promijenio 20 djevojaka. Vrlo Lavovski od njega, a to se u psihijatriji naziva amoristički narcizam.

    Ne znam tako da, kome da vjerujem. Nauci ili astrologiji.

    Zbunili ste me sad.

  4. #47653
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Rekoh ti da su fatalni.

    Ja sam sinoć sanjala mog lava... Rekao mi je da moram više da ga volim
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  5. #47654
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Rekoh ti da su fatalni.

    Ja sam sinoć sanjala mog lava... Rekao mi je da moram više da ga volim
    Jarac je vezan za 1 osobu cijeli zivot. Uglavnom. Čista monogamija ili celibat. Hehe. Čuvaj se lavova.

    Ovaj Lav me je poveo jednom u najveći bordel u Evropi, igrom slučaja, jer se sve nešto iskomplikovalo te noći. Nije on htio, nego neki drugi lik iz Španije, totalno retardiran ali sa jako puno novca i nekretnina.

    Zadivio me bordel, arhitektonski ali i kao uređenje u kapitalizmu, zaista. Mislim da je bordel najbolje ili jedina sasvim uređena stvar u kapitalizmu. Iako se radi o lumpenproleterijatu u klasičnom smislu, ali oni nisu lumpenproleterijat. Od izuzetno korektnih finansija bordela i usluge do na vratima imaš zastave drzava i neke medicinske potvrde, sve vrlo perfekcionistički i čisto, i sve ukrajinske, ruske, bjeloruske, bugarske, mađarske, rumunske, brazilske, kolumbijske zastave... I tako to. Baš pravi multikulturalizam evropskih vrijednosti ili melting pot.

    A o tome šta sam ja radio te noći u najvećem bordelu u Evropi, stvarno neću govoriti.

    Eto, ako ste htjeli i to da znate. Fenomeni su za objašnjavanje.

  6. #47655
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Jarac je vezan za 1 osobu cijeli zivot. Uglavnom. Čista monogamija ili celibat. Hehe. Čuvaj se lavova.

    Ovaj Lav me je poveo jednom u najveći bordel u Evropi, igrom slučaja, jer se sve nešto iskomplikovalo te noći. Nije on htio, nego neki drugi lik iz Španije, totalno retardiran ali sa jako puno novca i nekretnina.

    Zadivio me bordel, arhitektonski ali i kao uređenje u kapitalizmu, zaista. Mislim da je bordel najbolje ili jedina sasvim uređena stvar u kapitalizmu. Iako se radi o lumpenproleterijatu u klasičnom smislu, ali oni nisu lumpenproleterijat. Od izuzetno korektnih finansija bordela i usluge do na vratima imaš zastave drzava i neke medicinske potvrde, sve vrlo perfekcionistički i čisto, i sve ukrajinske, ruske, bjeloruske, bugarske, mađarske, rumunske, brazilske, kolumbijske zastave... I tako to. Baš pravi multikulturalizam evropskih vrijednosti ili melting pot.

    A o tome šta sam ja radio te noći u najvećem bordelu u Evropi, stvarno neću govoriti.

    Eto, ako ste htjeli i to da znate. Fenomeni su za objašnjavanje.
    Jeste. Jedna za cijeli život. To sam znala od prvog trena. Poginula sam, znam... Kako da se sad sačuvam?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  7. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  8. #47656
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Jeste. Jedna za cijeli život. To sam znala od prvog trena. Poginula sam, znam... Kako da se sad sačuvam?
    Pa ništa sad, sad ti je sve dozvoljeno, prekršila si zakon astrologije i ekskomunicirana si.

    Šalim se, pojma nemam. Nemam licencu za psihološko savjetovanje.

  9. #47657
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Nisam ni tražila to. Samo smo pričali o lavovima.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  10. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  11. #47658
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Nisam ni tražila to. Samo smo pričali o lavovima.
    Ne znam, Lav je uvijek u pravu i najbolji, moraš pitat njega za savjet.

    Mi Jarčevi smo samo dobri analitičari, nismo i neki tipovi prakse. Teorija i praksa su u 99% slučajeva 2 različite stvari. Zato možda i ćorava koka zrno ubode... Što znam ja.

    Čuvaj se, jbg, nisu Lavovi podmukli ili zli, oni su samo malčice prepuni sebe i ega veličine kao neboder.

  12. #47659
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    To mi je i više nego jasno. Malčice? Hahaha a neka ih, imaju i pravo.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  13. #47660
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default


  14. #47661
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,060
    Thanks Thanks Given 
    3,554
    Thanks Thanks Received 
    4,682
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Ne znam, Lav je uvijek u pravu i najbolji, moraš pitat njega za savjet.

    Mi Jarčevi smo samo dobri analitičari, nismo i neki tipovi prakse. Teorija i praksa su u 99% slučajeva 2 različite stvari. Zato možda i ćorava koka zrno ubode... Što znam ja.

    Čuvaj se, jbg, nisu Lavovi podmukli ili zli, oni su samo malčice prepuni sebe i ega veličine kao neboder.

    Pitaj, sto ti treba?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #47662
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,384
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Sve (ne)srećne države liče jedna na drugu.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  16. The Following User Says Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


  17. #47663
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Pitaj, sto ti treba?
    Hahahahaha ne treba njemu, nego meni.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  18. #47664
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Forever young, i want to be forever young

  19. #47665
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  20. #47666
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LjukaTheMantidis View Post
    Sve (ne)srećne države liče jedna na drugu.
    Svaka srećna (država) nije još shvatila da je nesrećna.

    No je konstantno ubjeđuju kako je srećna. Svakodnevno.

  21. #47667
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,384
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Sreća je, veli, vrlo subjektivna stvar.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  22. #47668
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LjukaTheMantidis View Post
    Sreća je, veli, vrlo subjektivna stvar.
    Jako subjektivna.

    Iako se mi zamaramo Prvi svijet i Treći svijet. Neozbiljno je tvrditi da je neko u Švicarskoj srećniji od onog u Nigeriji ili Indiji. Osim ako ove u Nigeriji i Indiji stalno preko medija ne ubjeđuješ da su nesrećni jer ne žive u Švicarskoj.

    Švedsku i Finsku stalno na svakom indexu opisuju kao najsrećnije zemlje. A znaš li da su po statistici samoubistava isto tako na vrhu liste...kao i po broju silovanja, kriminala, bandi. Možemo to prišit faktoru migracije. Ali što se tiče samoubistava, ono je 99% kod "bledolikih" Vikinga u Švedskoj.

  23. #47669
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    650
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Pola dana provedoh šetajući kroz Budvu ne viđeh 3 lijepe žene i dva dobra dupeta. Vratih se u Podgoricu i od kružnog u Gornju Goricu do Atlasa 10 "komada". Podgorice grade mili

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  24. The Following 4 Users Say Thank You to Zuma For This Useful Post:


  25. #47670
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    zato sam ja jutros iskusno kafu pio u Bokešku Budva samo od 15. jula mada mora se reći da su Kotoranke ipak klasa za sebe


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  26. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  27. #47671
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,821
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Ja u Kotoru primjetim samo mačke, mislim mačke kao mačke.Kotor ima toliko mačaka.

    Čak više i od mene.Ima li šta slađe od mačke.


  28. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  29. #47672
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    650
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    zato sam ja jutros iskusno kafu pio u Bokešku Budva samo od 15. jula mada mora se reći da su Kotoranke ipak klasa za sebe


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Oko žena se slažemo

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  30. #47673
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    oko žena i pića se slažemo a voliš i Željka Obradovića. ebeš političke razlike, neće nas to vala posvadjat


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  31. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  32. #47674
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Slagacete se u spuz kad vas prijavi neka maloljetnica kako je gledate

  33. The Following 4 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  34. #47675
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    650
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Ne kvari, pušti nas da uživamo u ljepotama planete Zemlje

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  35. The Following User Says Thank You to Zuma For This Useful Post:


Page 1907 of 2714 FirstFirst ... 90714071807185718971903190419051906190719081909191019111917195720072407 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (2 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •