Page 57 of 77 FirstFirst ... 74753545556575859606167 ... LastLast
Results 1,401 to 1,425 of 1913

Thread: Odgledah:

  1. #1401
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,884
    Thanks Thanks Given 
    147
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    https://www.imdb.com/title/tt6968614/

    The Mother.
    Standardna priča. Otmu joj ćerku, a ona ih sve pobije. Loša gluma.
    Ne znam što sam nastavljao da gledam i posle par minuta. Vjerovatno od dosade.
    4/10

  2. #1402
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Bas bzvz, ja sam ga na pola ugasio, a ne sjecam se da sam neki film ugasio ikad...

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  3. #1403
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Iskoristio bih priliku da odam rispekt Jennifer koja je i dalje projektil sa 53 godine.

  4. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  5. #1404
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,378
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    Svi bi mi bili projektili da nam je to u opisu posla, a film je đubre

    Sent from my SM-S901E using Tapatalk
    Stay salty.

  6. #1405
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ko bješe ono ljubitelj treševa da mu dan popravim, je li moguće da su svih 62 iljade ljudi dali čistu jedinicu, ili je bag/hack, nešto?

    Nisam gledao naravno no nalećeh slučajno pa da podijelim, ovo se ne viđa često

    https://m.imdb.com/title/tt27528139/?ref_=ext_shr_lnk


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1406
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,924
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    vecina komentara je vezano sa tim da "nidje veze s istinom" pa mozda zato 😃
    nothing comes from violence and nothing ever could

  8. #1407
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,096
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    805
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ko bješe ono ljubitelj treševa da mu dan popravim, je li moguće da su svih 62 iljade ljudi dali čistu jedinicu, ili je bag/hack, nešto?

    Nisam gledao naravno no nalećeh slučajno pa da podijelim, ovo se ne viđa često

    https://m.imdb.com/title/tt27528139/?ref_=ext_shr_lnk


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Frka se digla oko te serije jer su ovi uporno tvrdili da je to dokumentarni film (docudrama, kako oni to vec zovu) ali su usput odlucili da ce Kleopatra biti crnkinja, plus jos gomila nekih istorijski potpuno netacnih stvari.

    Osim Kleopatre i Egipta, mislim da su sve ostalo uspjeli da promase. "Reinterpretacija za modernu publiku", kako to danas vole da kazu u Holivudu.

    Toliko je lose da je grupa advokata iz Egipta podigla tuzbu protiv Netflixa u vrijednosti od 2 milijarde dolara i cak su trazili da UNESCO intervenise jer se ovi sprdaju sa njihovom istorijom.

    edit. Znas da je cisto smece kad se ni prodane duse sa Rotten Tomatosa ne usude da napumpaju rezultat - trenutno ima 9% posto od "profesionalnih" kriticara.
    Last edited by Bor1s; 18-05-23 at 17:39.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Bor1s For This Useful Post:


  10. #1408
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,824
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Želim im da dobiju tužbu,uostalom da je parodija nemam ništa protiv parodija naprotiv,a ovo bi bila neka treš parodija lijepo se ne stavlja ova tvrdnja dokumentarni film.

  11. #1409
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Brze paklene ulice 10 -> ovo je pakao što sam ja gledao 120+ minuta.

    Ovo je najgori film u životu da sam pogledao.
    Ljepši je neki film bio na Tv Montenu i MBC.

    Od šoka sam zaboravio parking u deltu da platim i nisam jedini bio.

    Ocjena ( od 1 do 10) 0!

  12. #1410
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Невјероватно колико зараде сваке године и колико људи има могућност да потпуно угаси мозак док гледа ону небулозу из године у годину. То ти је кад знаш своје циљано тржиште.

    То су исти људи који су излазили из биоскопа кад се пуштао Inception

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  13. #1411
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    bem ti gaj ricija!




    Raznijese me Ahmed i Dzon!
    Dobar. Inace ne gledam ratne filmove, pogotovo Americke, ali mi se ovaj bas dopao.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  14. #1412
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,924
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    ni ja. ali sam ovaj 2 dana zaredom. mogla bih sad opet.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  16. #1413
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    The Covenant, 3/10.

    Sinoć odgledah.
    Već ispričana survival priča hiljadu puta, samo ove rede pokušali propagandno ispeglat fijasko tokom povlačenja iz Afganistana.

  17. #1414
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Bas bzvz, ja sam ga na pola ugasio, a ne sjecam se da sam neki film ugasio ikad...

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Ja ga uključih da vidim da neće bit kakvog izranjanja Lopezove iz vode u nekom prozirnom ronilačkom odijelu i śede žena moja da gleda i stariji sin.Posle 15min ja htjedoh da gasim ali žena/majka(moje đece) skoči:"Ostavi to da gledam do kraja,a i ti si derpe ako ovu JLo ne odgledaš do kraja" te ja tako sat i po-dva..
    Ocjena -3/10. Ovo - nije tire nego minus

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  18. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  19. #1415
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    naravoucenije ako se film svidja zeni tvojoj mora i tebi

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  21. #1416
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Niko mi ne može zabraniti da, krijući se iza nicka na forumu,kažem da mi se nije svidio film i da sam ga odgledao samo zato što je kod žene bio daljinski.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  22. The Following 8 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  23. #1417
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,824
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Tako (znači) izgleda savršeni sklad nekad smo svi sjedeli za jednim ekranom sad svako ima svoj.Šalim se,nemoj joni zamjeriti.

  24. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  25. #1418
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Pa ko je vidio ili čuo neki sklad ako nema skladatelja u kući(dva skladatelja ne funkcionišu ni u jednom sistemu).To što sam ja sam tražio đavola da ne kažem čačkao mečku(u ovom slučaju pomislio da će JLo imati neke vruće scene,a ono ona zatrudnjela prije no što je i počeo film) niko mi nije kriv.
    Moga sam da sačekam da đeca zaspu(@aLaPaCha ) pa da uzmem da bušim,mogao sam i da sačekam da svi zaspu pa da uzmem da blanjam(@goozica ),ali ne,ja čitam preporuke sa ove teme(uprkos jasnom upozorenju od @no-mercy) i startujem neki autodestrukt ili mazo mod.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 20-05-23 at 07:20.

  26. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  27. #1419
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Jedan TV nostalgija

    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  28. The Following 14 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  29. #1420
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,824
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Pa ko je vidio ili čuo neki sklad ako nema skladatelja u kući(dva skladatelja ne funkcionišu ni u jednom sistemu).To što sam ja sam tražio đavola da ne kažem čačkao mečku(u ovom slučaju pomislio da će JLo imati neke vruće scene,a ono ona zatrudnjela prije no što je i počeo film) niko mi nije kriv.
    Moga sam da sačekam da đeca zaspu(@aLaPaCha ) pa da uzmem da bušim,mogao sam i da sačekam da svi zaspu pa da uzmem da blanjam(@goozica ),ali ne,ja čitam preporuke sa ove teme(uprkos jasnom upozorenju od @no-mercy) i startujem neki autodestrukt ili mazo mod.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Barem nema ukus ko ja da gleda filmove o tajnim agentima ili ratove zvijezda,o Tarkovskom da ne govorim kad tri sata neko bi rekao da se ne dešava ništa.
    Inače čekam da odgledam novog Fleša mislim da nikad neću odrasti što se tiče stripova,marvela i super/heroja.

  30. #1421
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Sinoć na Tv -> nisam znao da postoji ova vrsta mumije i to sa Tom Kruzom.
    Strašan film.


  31. #1422
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Nema kraja nastavak cekamo

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  33. #1423
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,924
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    za gorana bogdana

    nothing comes from violence and nothing ever could

  34. #1424
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    John Wick 4, niko ne ocekuje od ovog serijala da bude realan ili da ima smislenu pricu ali ocekuje neku pristojnu zabavu, ovaj zadnji dio je potpuna sprdnja od precerivanja u akcionim scenama glupostima, John je grdji od Bate Zvojinovica iz najboljih dana pobije pola grada na najprometnijim mjestima policija ne postoji, prezivi deset stvari koji bi covjeka u najboljem slucaju ostavili ka invalida,scenario kao da je pisala dramska sekcija osnovne skole, nadam se da je ovo kraj jer ako ovo nastave zajebace Fast and Furios serijal u glupostima i nelogicnostima.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  35. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  36. #1425
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    John Wick 4, niko ne ocekuje od ovog serijala da bude realan ili da ima smislenu pricu ali ocekuje neku pristojnu zabavu, ovaj zadnji dio je potpuna sprdnja od precerivanja u akcionim scenama glupostima, John je grdji od Bate Zvojinovica iz najboljih dana pobije pola grada na najprometnijim mjestima policija ne postoji, prezivi deset stvari koji bi covjeka u najboljem slucaju ostavili ka invalida,scenario kao da je pisala dramska sekcija osnovne skole, nadam se da je ovo kraj jer ako ovo nastave zajebace Fast and Furios serijal u glupostima i nelogicnostima.
    )))

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  37. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


Page 57 of 77 FirstFirst ... 74753545556575859606167 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •