napravio bi neku mini ogradu ispred dvije sobice u prizemlju, cisto da je fizicki odvojen od ostatka dvorista.. dolje su plocice.. ima li neko ideju kako bi to najlakse odradio, bez prevelikog busenja, rada + sto povoljnije jer je vikendica u pitanju?
razmisljao sam o onom mornarskom kanapu, da izbusim za sipke i onda ih samo zakacim.. ili ima nesto lakse?
hvala!





Reply With Quote
Bookmarks