Tako nešto stvarno ne treba da padne u zaborav.Jadranka mi se posebno sviđa,dobro je što si podsjetio.Mada to se kod nas kući slušalo kad sam bila baš mala.
Evo i od mene.
Tako nešto stvarno ne treba da padne u zaborav.Jadranka mi se posebno sviđa,dobro je što si podsjetio.Mada to se kod nas kući slušalo kad sam bila baš mala.
Evo i od mene.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks