Page 144 of 442 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154194244 ... LastLast
Results 3,576 to 3,600 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #3576
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...a-zadrzi-naziv

    Iz odborničkog kluba koalicije Za budućnost Nikšića su, povodom aktuelne teme o preimenovanju ulica u toj opštini, saopštili da su dali predloge da ulice u Nikšiću dobiju Ivo Andrić, Miloš Crnjanski, Meša Selimović i Sveti Petar Cetinjski.
    Naglašavaju da pritom nisu željeli da bilo koja stara i prepoznatljiva ulica u gradu zbog toga promijeni svoj naziv.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #3577
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ipak je to sin Bleka Stene,polako ljudi!

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Prije ce biti Zalosne sove

    Sent from my phone

  3. #3578
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,647
    Thanks Thanks Given 
    677
    Thanks Thanks Received 
    694
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Момак је дијабола и вјерски нетрпељив тојест мрзитељ ислама, и то дуго времена, али мени личи да је ово што је рекао "браћо хришћани припремите се за прогоне" рекао у смислу да ће хришћани бити прогоњени јер му је таква прича углавном.


    Иначе лик је стварно невјероватан, фура хрушћански комунизам, и није постављен ни од једне партије, јер је промијенио неколико различитих одбора из три владе и нико га није дирао, вјероватно што и поред могуће дијагнозе свој посао ради добро.


    Свакако одавно је требао бит санкционисан због говора мржње, само ће то код њега произвест јачање маније гоњења не вјерујем да ће промијенит мишљење.
    Znaš baš, bez ikakve potrebe, da umanjiš značaj ovakvih budala.Mora ti se priznati
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  4. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  5. #3579
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    "Лицемерје је практиковање истог обрасца понашања или активности због којих једна особа критикује другу. У моралној психологији, то је неуспех у праћењу сопствених моралних правила и принципа."

    Mislim da bi mnogi trebali da uzmu u obzir ovu definiciju.

  6. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  7. #3580
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,625
    Thanks Thanks Given 
    3,424
    Thanks Thanks Received 
    404
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...a-zadrzi-naziv

    Iz odborničkog kluba koalicije Za budućnost Nikšića su, povodom aktuelne teme o preimenovanju ulica u toj opštini, saopštili da su dali predloge da ulice u Nikšiću dobiju Ivo Andrić, Miloš Crnjanski, Meša Selimović i Sveti Petar Cetinjski.
    Naglašavaju da pritom nisu željeli da bilo koja stara i prepoznatljiva ulica u gradu zbog toga promijeni svoj naziv.
    Makar smo u NK napredovali, bavimo se komunalnim temama.

  8. #3581
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,262
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #3582
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Mislim da smo zrelo drustvo da se zabrane drustvene mreze i samo tik tok youtube instagram pod cenzurom to je to
    Drustvo smo savrseno za ulcinjsko polje lubenica....
    Ovo je grubo krsenje 1 amandmana USA

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  10. #3583
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    KOSMOS ISPOD SAČA

    Kapa dolje za Al Dina

    piše: Đuro Radosavović


    Čuveni smo po osveti i dan danas. Čini se da postoje ljudi koji ponekad priželjkuju ulogu osvetnika, jer se u životu nisu ostvarili u drugoj ulozi, pa im osveta padne kao budali šamar. Neki su čekali po skoro dvadeset godina da krv vrate. I danas se pojedini ponose tim činom, da vrate, da oduzmu nekome život, namire krv i predstave to kao podvig i herojski čin. Laki smo na zlo.

    Ali za osvetu nije preduslov hrabrost. Za osvetu je preduslov mentalno sljepilo. Kad neko vrati istom mjerom, postaje isti. Nema tu velike razlike, osim u ogavnim debatama “ko je prvi počeo?”. U osvetničkom nizu, uvijek je na nekoga red.

    Zato nas je sve posramila reakcija Aldina Kurića. Kad su u Baru premlatili momke iz BiH, među žrtvama da se našao i sin pjevača Al Dina. Umjesto da grmi, kidiše i kune, da planira osvetu, Al Dino je istupio, svojom blagošću i iskrenošću dirnuo u srce sve ljude koji su siti nasilja. Čovjek je na mjestu, svjestan svoje uloge, svjestan i moći i nemoći. On ne gura prst u ranu, on oprašta. Al Dino je još jedan primjer da je teže oprostiti nego osvetiti. Zato je i s pravom njegova izjava odjeknula. Na Al Dina je kivan i povrijeđeni sin, jer treba dosta vremena da prođe da se takva mudrost i smirenost stekne.

    Al Dino govori kako se od njega očekuje da veže oko glave traku kao Rambo i stigne u Bar sa dva kalašnjikova pa da se sveti. Da živi u Baru, ili bilo gdje u Crnoj Gori, da je situacija obrnuta, mnogi bi od njega očekivali isto. Veliki je to pritisak. Otac je zaštitnik, ali ne mora postati osvetnik. Da je bio Al Dino u Baru, sigurno da bi i životom branio svoje dijete. Ali sad, on pravi najbolji potez, stavlja do znanja da je čovjek. Za razliku od mnogih drugih.

    Jer, osveta je matrica zla, neprekidni niz povređivanja i utakmica krvi i besmisla. Al Dinova izjava je sve takla u srce jer nije svakidašnja, jer nismo navikli na takve ljude. Jed, žuč i srdžba su svakodnevnica, prst u vis i namrštenost dominiraju, škrgutanje zubima i zveckanje oružjem. A onda se pojavi takav neko, blag, ko povuče ručnu, ko spusti loptu, ko pokaže da postoji i bolje i ljepše i plemenitije ponašanje. Prije svega, ljudskije. Teško da je neko primjerom u posljednje vrijeme pokazao što znači u praksi “čuvati drugoga od sebe”. Velike su razmjere njegovog čina, odustajanje od zla, zato mu treba skinuti kapu i reći “Svaka čast!”.

    Nama je poslao jasnu i čistu poruku ko smo i što smo, kao i gdje smo. Nama je ostalo da se borimo sami sa naraslom mržnjom i nasiljem. Ako uopšte imamo i snage i vizije da se borimo. Jer, nije taj slučaj izolovan. Nije ni Bar jedini grad u kom su tuče i iživljavanje nad slabijima svakodnevna stvar.

    Nasilnici se ne boje ni roditelja ni suda, a ni osude javnosti. To jasno ukazuje da ne postoji sistem vrijednosti. Odnosno, postaje jasno da je biti kriminalac i nasilnik poželjno. To su karakteristike koje se vrednuju i one su potrebne za najbrži uspjeh na društvenoj ljestvici. Da se ne lažemo. Treba vremena da se jedan takav nakaradan sistem uspostavi. Treba i mnogo vremena da se razmontira. Za početak imamo pojedince koji kriknu, pušte glas i pokažu da misle drugačije. Ako ostali ne slijede taj put, ako se prepuste nasilničkoj masi, mogu da biraju između toga da ćute i trpe ili da se pakuju.

    Sistem vrijednosti je srušen. Vrijeme je da se postavi novi. Ali važno je da neko makar počne, pa da vidimo da li ćemo daleko da doguramo, ili treba kad idemo do prodavnice ili kafića svi da ponesemo po pancir košulju ili kakav čekić. Valjaće izgleda, jedno ili drugo.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400

  11. #3584
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,055
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Pred njegovim precima su klecali, saginjali glavu, obarali pogled . . . ostoja zbori kao da su svetosavci pet stotina godina imali pravo prve bracne noci nad Turkinjama, a ne . . .

  12. #3585
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Je li gledao ko ovo na Vijesti što je Šaranović rekao o trenutnom stanju.

    Ja ovo ne vjerujem što su ovi ljudi radili.

  13. #3586
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Znaš baš, bez ikakve potrebe, da umanjiš značaj ovakvih budala.Mora ti se priznati
    Хвала на комплименту, мада ја бих рекао да сам дао своје мишљење о случају и појаснио контекст написаног јер ово нажалост пратим неко вријеме.

    Будала или болесник треба да одговара за говор мржње, има га довољно заиста, и даље мислим да је под "прогон" мислио на православце, јер му је то лајтмотив, угроженост хришћанства/православља.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  14. #3587
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Ostrašćeni šovinista i neotesani primitivac, a koji puca od želje za dokazivanjem pred nekom publikom (inače ne bi objavljivao ovakve stvari javno po društvenim mrežama).
    A svi postovi po šablonu "hvalite me usta moja", ja najbolji, ja najjači, ja najproduhovljeniji, ko će da ga mjerimo...

    Tip ima neki mentalni poremećaj.

  15. #3588
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Ostrašćeni šovinista i neotesani primitivac, a koji puca od želje za dokazivanjem pred nekom publikom (inače ne bi objavljivao ovakve stvari javno po društvenim mrežama).
    A svi postovi po šablonu "hvalite me usta moja", ja najbolji, ja najjači, ja najproduhovljeniji, ko će da ga mjerimo...

    Tip ima neki mentalni poremećaj.
    Разлог зашто је толико дуго требало да се ово све "открије" и медијски пропрати је можда то његово скорашње постављење на функцију предсједника ревизорског одбора.

    Прошле или претпрошле године једном објавом је увриједио жене, тада је само на друштвеним мрежама (жестоко и оправдано) искритикован.

    Ако је ишта добро у свему овоме, објаве са највише мржње му је обично лајковало свега по 5-10 особа.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. #3589
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,262
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Abazović: Razumijem SDT, ali i građane Budve, pred sezonu su ostali BEZ PREDSJEDNIKA OPŠTINE

    Znam da sam već pisao da je lik glup, ali je li moguće da je baš ovoliko glup?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. The Following 6 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  18. #3590
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,782
    Thanks Thanks Given 
    26,052
    Thanks Thanks Received 
    8,372
    Thanked in
    4,114 Posts

    Default

    Najjače je što je izgleda stvarno glup, da nisu neke druge namjere.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  20. #3591
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Najjače je što je izgleda stvarno glup, da nisu neke druge namjere.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Nije ni malo glup, no krajnje bezobrazan.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  21. #3592
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Najjače je što je izgleda stvarno glup, da nisu neke druge namjere.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Da se kandiduje za gradonačelnika Budve?Zezam se ali lik je toliko imao gafova da ko objavi knjigu svi gafovi Dritana Abazovića imaće veći tiraž od one njegove knjige to sigurno.

  22. #3593
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  23. #3594
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Ovo se vise ne zna ko pije ko placa.

    Totalna degradacija drzave.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  24. #3595
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Ima i vladika BoVis dušu..


  25. #3596
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Baš mi nedostaju oni komentari da je sve ovo iz takozvane dps kuhinje...

    https://twitter.com/BosnjakMne/status/1649847490278039553?s=20


    Love, peace and respect.

  26. #3597
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Хвала на комплименту, мада ја бих рекао да сам дао своје мишљење о случају и појаснио контекст написаног јер ово нажалост пратим неко вријеме.

    Будала или болесник треба да одговара за говор мржње, има га довољно заиста, и даље мислим да је под "прогон" мислио на православце, јер му је то лајтмотив, угроженост хришћанства/православља.
    Lik je jednostavno bolid,a nek ovi što im je u društvu se zapitaju što nikako to da mu kažu.

  27. #3598
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,121
    Thanks Thanks Given 
    2,506
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...ubu-automobila

    E kako bih mu j*bao majku, mogao bi posle toga samo kolica da gura.

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  28. The Following 2 Users Say Thank You to mika123 For This Useful Post:


  29. #3599
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Hahahah kuku kakav degenerik nadam se da ce malo da se oladi barem 24 časa, cush imam Dzipcinu i moram da se ukrcam na trajekt

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  30. #3600
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,061
    Thanks Thanks Given 
    3,556
    Thanks Thanks Received 
    4,683
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    OCe da fascinira piplicu sto je sa njim u djip, da vidi kakav je on magup.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

Page 144 of 442 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154194244 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •