Page 44 of 58 FirstFirst ... 3440414243444546474854 ... LastLast
Results 1,076 to 1,100 of 1444

Thread: Auto radnje u Crnoj Gori (djelovi, serviseri, limari, lakireri, plasticari, otpadi)

  1. #1076
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Bojao sam se da je lanac, jer mi je majstor dijagnostikom prosli put rekao da jeste malo istegnut, ali jos nije kriticno.
    Ipak je bio prepunjen DPF, krcat, i nije uspio sam regeneracijom da se isprazni.
    Ostavih ga majstoru, kaze ne preporucuje uklanjanje filtera i mapiranje, nego ciscenje, trebalo bi danas da bude gotovo.
    80 eura.
    E dzabe vala.
    Za moj pojam skidanje i ciscenje DPFa ispod 150eura se nije moglo nac.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  3. #1077
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Velika je konkurecija brale ima da se radi za cevape i kolu...
    Evo me Takumi vazda casti cevape bez povoda

  4. The Following User Says Thank You to injection For This Useful Post:


  5. #1078
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    ko radi ciscenje dpf u cg? ima li preporuka neka

  6. #1079
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,822
    Thanks Thanks Given 
    2,464
    Thanks Thanks Received 
    1,167
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by arlekino View Post
    ko radi ciscenje dpf u cg? ima li preporuka neka
    Ramax
    067 638 215

    Drago
    069 612 222

  7. #1080
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Ramax
    067 638 215

    Drago
    069 612 222
    hvalamž, nisam znao da ramax radi i dpf, mislio sam da su samo za klime

  8. #1081
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,350
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Pođoh do nijemih da mi srede branik i dvoje vrata (tačkice od čukanja na parking + me zakačio neko na isti) ništa strašno uglavnom plus za limara nema ništa, dakle lakiranje samo.
    Kako sam bio par puta prije kod njih i bio zadovoljan, pođoh logično tamo opet, skuplji su bili no ostali vazda oko 30% ali mi je to bilo ok.

    Gleda on ogrebotine i veli pola branika da radimo, nema potrebe cijeli ništa ti se neće poznavat, da ne bacaš pare. Super reko, još i bolje. Koliko je to reko - 630e a ako ćeš preko računa 630+pdv


    Ponavljam, pola branika, i dvoje desnih vrata, lakiranje.

  9. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  10. #1082
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Titograd
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    403
    Thanks Thanks Received 
    608
    Thanked in
    371 Posts

    Default

    Pa oli preko računa što misliš? A makse svi su se nešto pomamili sa cijenama

  11. #1083
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,350
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Ali kako je on meni to rekao, "630 ali to ti je za keš da znaš" kao ono odlična cijena haha, haos.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #1084
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,620
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    2000 eura jel dovoljno za citavo auto onda....
    Stvarno rade dobro nema govora...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  13. #1085
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Drzace te cijene dok god ima ovaca za šišanje i ljudi koji su zaludjenici,imaju oni sigurno klijentelu koja ima para i boli ih briga sto će neko da kaže da su preskupi,dok god ima posla sa parašima…

    E sad,yebalo majku ako u podgoricu nema korektnog lakirera,a da nije preskup kao oni…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1086
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,350
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    A ima no se ne može platit preko računa, svi na divlje rade. Dajte mi nekog lakirera korektnog da se može preko računa platiti, nije mi ni prevelika trka mogu čekat ?

  15. #1087
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,782
    Thanks Thanks Given 
    26,054
    Thanks Thanks Received 
    8,372
    Thanked in
    4,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    A ima no se ne može platit preko računa, svi na divlje rade. Dajte mi nekog lakirera korektnog da se može preko računa platiti, nije mi ni prevelika trka mogu čekat ?
    Ajde me podsjeti ujutro naći ćemo

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  16. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  17. #1088
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    587
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    129 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    A ima no se ne može platit preko računa, svi na divlje rade. Dajte mi nekog lakirera korektnog da se može preko računa platiti, nije mi ni prevelika trka mogu čekat ?
    Toyota, znam da nedje kad sam pitao me izaslo isto kao kod jolica

  18. #1089
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,084
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    A ima no se ne može platit preko računa, svi na divlje rade. Dajte mi nekog lakirera korektnog da se može preko računa platiti, nije mi ni prevelika trka mogu čekat ?


    Babacici, i mozes preko racuna.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  19. #1090
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,350
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Može, 630+pdv


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #1091
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,822
    Thanks Thanks Given 
    2,464
    Thanks Thanks Received 
    1,167
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Dje cu naci zadnji desni stop za Mazdu Cx-7, slomih ga danas...
    Ima li dje otpada za Mazde, da mogu polovan naci?

    Postavih pitanje paralelno i na pdf Mazda, pa molim admina za toleranciju, treba mi info sto brze.

  21. #1092
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Otisla mi je ona "koza" oko mjenjaca (sad vise lici na karton nego kozu) pa me zanima kako se to uopste zove i da li narucivati sa Ali-ja ili ima negdje kod nas da se nadje bez da co'ek gubi pola zivota po otpadima dje je sve ionako precijenjeno?

    I kako da nadjem 'odgovarajuci', po modelu auta ili treba da nadjem nedje model samog mjenjaca u autu?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #1093
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Imas kod onih na Gintas, kvalitet diskutabilan,al spram cijene. To ti je kvalitet sa alija. Ima Bolex,ima SteamTrade,pa nazovi, pogledaj.

  23. The Following User Says Thank You to Dutch For This Useful Post:


  24. #1094
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Dje cu naci zadnji desni stop za Mazdu Cx-7, slomih ga danas...
    Ima li dje otpada za Mazde, da mogu polovan naci?

    Postavih pitanje paralelno i na pdf Mazda, pa molim admina za toleranciju, treba mi info sto brze.
    Probaj u steam

  25. The Following User Says Thank You to kikiriki For This Useful Post:


  26. #1095
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,297
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Ima li dje kakav otpad kod nas koji moze imat Daciju? da parkiram moju


    trebaju mi neki djelovi od Sandera II, da se ne cimam s autobusima iz Srbije



  27. #1096
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,476
    Thanks Thanks Given 
    803
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Taxi iz MK je imao nekoliko rashodovanih, bilo je oglasa po Fb-u, pokušaj pretragom.

  28. #1097
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    626
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Pozdrav ljudi, zanima me ima li ko u Pg ko bi se mogao pozabaviti zastitom podvozja, konkretno sam vidio da je poceo da mi korodira zadnji most na nissan qashqaija, pa bi to sprijecio ako je moguce.

    Isto tako me zanima, koje je po vama najbolje ulje uzeti za 1.5 dci 78kw ?

  29. #1098
    Join Date
    May 2022
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Mehaničar u fenix centar u tološe? Ima li ko kakva iskustva?

  30. #1099
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,620
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matematičmar View Post
    Mehaničar u fenix centar u tološe? Ima li ko kakva iskustva?
    jel to Neno Vukovic ako je on to ti je doktor za Opela

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  31. #1100
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tu blizu
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Zdravo. VW Polo, podizač stakla spušta, ali ne podiže. Probao novi prekidač - isto. Probao drugi motor sa elektronikom - isto. Pretpostavljam da je onda instalacija. Ima li neko ideju ili preporuku za nekog majstora koji bi bio voljan da se bakće sa tim?

Page 44 of 58 FirstFirst ... 3440414243444546474854 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Auto placevi u Crnoj Gori
    By OOOO13 in forum Automobilizam
    Replies: 594
    Last Post: 16-01-26, 10:02
  2. Auto limar najpovoljniji u crnoj gori
    By simens in forum Vozila i oprema
    Replies: 18
    Last Post: 10-04-12, 07:57
  3. I: Auto Lakireri
    By KYOSHIRO in forum Ostali oglasi
    Replies: 13
    Last Post: 29-05-10, 00:20
  4. Auto lakireri u pg - iskustva,cijene,kvalitet...
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 26
    Last Post: 22-05-10, 08:54
  5. auto-otpadi u PG?
    By BLASTER in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 20
    Last Post: 21-04-07, 08:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •