Ovako sam nagrdio auto prilikom iskrcavanja u Kamenare prije 3 godine kada je bilo nevrijeme, nijesu htjeli da mi isplate na kraju sam otisao pravac do glavnih isplatili me kroz 10 dana.
Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
Ovako sam nagrdio auto prilikom iskrcavanja u Kamenare prije 3 godine kada je bilo nevrijeme, nijesu htjeli da mi isplate na kraju sam otisao pravac do glavnih isplatili me kroz 10 dana.
Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks