Page 53 of 77 FirstFirst ... 34349505152535455565763 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 1913

Thread: Odgledah:

  1. #1301
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    2,155
    Thanks Thanks Given 
    243
    Thanks Thanks Received 
    977
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miko501 View Post
    Pogledasmo dobru porodicnu komediju sa djecom ,nije losa

    a evo jos jedan njemacki
    https://m.imdb.com/title/tt10628092/

    Oba filma su ovih dana bila na HBO .



    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока
    Preporucio bih (ako niste gedali) The War with Grandpa https://www.imdb.com/title/tt4532038/?ref_=nv_sr_srsg_0

    Iso smo familijarno gledali i presmijali se...glumacka ekipa top...

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  3. #1302
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,782
    Thanks Thanks Given 
    26,055
    Thanks Thanks Received 
    8,372
    Thanked in
    4,114 Posts

    Default

    Da li vrijedi gledati ovaj Black Adam?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  4. #1303
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    2,412
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    164 Posts

    Default

    Meni se nije svidio, ima samo par fora. Bolji mi je Morbius...

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

  5. #1304
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Black Adama preskoci, nedje je za uzrast 12-13 godina.

    I M3GAN slobodno, nista novo, vec vidjeno.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. #1305
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,782
    Thanks Thanks Given 
    26,055
    Thanks Thanks Received 
    8,372
    Thanked in
    4,114 Posts

    Default

    Pretpostavih. Al rekoh bolje da pitam.
    Hvala.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  7. #1306
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,104
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    489 Posts

    Default

    Ja sam imao osjećaj da je cijeli Black Adam snimljen na jednoj maloj većoj raskrsnici.
    CGI je bio osrednji, zaplet/radnja taman za uzrast osnovne škole, a i gluma je taman na tom istom nivou (osim Pirsa Brosnana, koji je jedini pozitivni izuzetak).
    Rock je imao samo jedan izraz lica tokom cijelog filma.
    Nije ni čudo da je film bio u minusu što se zarade tiče, ne znam nikog ko je imao nešto pozitivno da kaže o njemu.

  8. The Following User Says Thank You to Bor1s For This Useful Post:


  9. #1307
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    El buen patron. Odličan.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  10. #1308
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Black Panther: Wakanda Forever
    https://www.imdb.com/title/tt9114286/

    Kakva bacena 2 i po sata, ne pamtim dosadniji Marvelov film. Srecom pa se nijesu dale pare u bioskop na ovo izvikano smece, sto cu se truditi da praktikujem i ubuduce kod vecine Marvelovih filmova.
    Veliki bljuc na glavnog negativca (meksicki narko diler ili radnik s pumpe, koji jedva natuca engleski), a jos veci bljuc na novog Black Panthera, koji podsjeca na nekakvu Catwoman pripravnicu. Dajte joj da pojede nesto

  11. #1309
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Black Panther: Wakanda Forever
    https://www.imdb.com/title/tt9114286/

    Kakva bacena 2 i po sata, ne pamtim dosadniji Marvelov film. Srecom pa se nijesu dale pare u bioskop na ovo izvikano smece, sto cu se truditi da praktikujem i ubuduce kod vecine Marvelovih filmova.
    Veliki bljuc na glavnog negativca (meksicki narko diler ili radnik s pumpe, koji jedva natuca engleski), a jos veci bljuc na novog Black Panthera, koji podsjeca na nekakvu Catwoman pripravnicu. Dajte joj da pojede nesto
    Ovo je mrtvo bilo onoga dana kad je Čadvik preminuo i možda ga je trebalo tada arhivirati ali eto idealne prilike da se još jedna strong woman priča započne, a film ka film izvikan, na nivou Black Adama scenario sklepali srednjoškolci fanovi serijala jer nešto mi ne ide u glavu da je ovo radio neko ozbiljan.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  12. #1310
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ovo je mrtvo bilo onoga dana kad je Čadvik preminuo i možda ga je trebalo tada arhivirati ali eto idealne prilike da se još jedna strong woman priča započne, a film ka film izvikan, na nivou Black Adama scenario sklepali srednjoškolci fanovi serijala jer nešto mi ne ide u glavu da je ovo radio neko ozbiljan.
    Iskreno, meni je i BP prvi dio bio izvikano smece. Ali ova dvojka je toliko sramna, da je jedinica cak i masterpiece.
    Ali eto, ispromovisane su jake zene crnkinje i udareni su strikovi tamo dje treba. Dobili smo zenske verzije Black Panthera i Iron Mana, tako da sad svako iz Avengers postavke ima svoju zensku verziju (u Antman 3 cemo dobiti i "zensku verziju" Antman-a, pored vec postojece Wasp). Film sa zenskim Avengersima je samo pitanje dana, a njihov glavni negativac: PMS.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Screaming Lord For This Useful Post:


  14. #1311
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,508
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,452
    Thanked in
    2,614 Posts

    Default

    I makar neke od njih, možda 3 budu LGBT. Tako je moderno doba...

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  15. #1312
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Sinoć pogledah opet Y tu mama tambien, jer se nisam mogla sjetit' ničega. Davno sam ga gledala.. Stvarno obožavam španske filmove.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  16. #1313
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Nisam siguran WTF pogledah al' me liked it.



    Poslato preko goluba pismonoše
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #1314
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,634
    Thanks Thanks Given 
    6,187
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Yankee Zulu 1993 , vrhunski porodicni film za vecernje sate

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  18. #1315
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Stars at noon sad slučajno zakačih na prvom.
    Očekivala sam happy end.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  19. #1316
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,693
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    HBO -> mnogo dobar film i do zadnjeg minuta ne znaš o čemu se radi.


  20. #1317
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Infinity Pool (2023)
    https://www.imdb.com/title/tt10365998/

    Masu se buke diglo oko ovog filma, a ne znam zašto. Osim par živopisnih scena nasilja, teško da bih ga i nazvao horor filmom. Više mi je neki mystery/thriller. No dobro, nijesu odavno KronenberZi što su nekoć bili...

  21. #1318
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    1,503
    Thanks Thanks Received 
    1,612
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Odgledah jedan pornić strašan.

  22. The Following 4 Users Say Thank You to Solid For This Useful Post:


  23. #1319
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Dajte neke filmove da valjaju sa Netflix-a.

    Triler, akcija, avantura. Ne horor i komedije.

    Hvala


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #1320
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    1,028
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    48 Posts

    Default


  25. The Following 5 Users Say Thank You to Tyler^Durden For This Useful Post:


  26. #1321
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Dobar film na netflixu nema, osim ako nije radjen prije sto smo mi rodjeni.

  27. The Following User Says Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  28. #1322
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,099
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    HBO -> mnogo dobar film i do zadnjeg minuta ne znaš o čemu se radi.

    Ne znam kako mi je promakao. Nocas ga palim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #1323
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Nisi mnogo propustio, prosjecan film.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  30. #1324
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Auh, kakvo sam smece ja odgledao.. da me je sramota.

    Tek se kasnije sjetih da to nije neki film koji sam ja skinuo nego ga prebacio sa necijeg HDD-a na brod jer je bio noviji film a opcije limitirane...

    Black Site



    Znaci 0/10, ni slucajno gledat'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  31. #1325
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Dobri stari Jacob's Ladder, vrijeme je bilo da se obnovi nakon jedno 20+ godina...

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 53 of 77 FirstFirst ... 34349505152535455565763 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •