disbalans vitamina i minerala je, uz stil života, uzrok sigurno jedno 50-60% bolesti kod mlađih osoba, a tome doktori nažalost ne posvećuju ni blizu dovoljno pažnje, koliko samo ljudi ima depresiju zbog toga a misle da je nešto drugo pa uzimaju bensedine i ksalole i ko zna šta