Page 18 of 442 FirstFirst ... 81415161718192021222868118 ... LastLast
Results 426 to 450 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #426
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    I ja u to vjerujem, i ne sviđa mi se ovaj odlazak na raport uopšte. Ali to je nešto na šta ti ljudi imaju puno pravo. Presenećivanje i razvlačenje u DPS medijima (a i ovdje) je krajnje licemjerno, jer nikad isti ti ljudi nisu to isto to pravo Bošnjaka ili Hrvata dovodili u pitanje.

    To su stvari koje se kažnjavaju na izborima, od strane glasača tih partija, ali se svakako radi o pravu koje su druge nacionalne zajednice često i bez riječi kritike koristile.
    To je zato sto ljudi ovdje rijetko razumiju pojmovne razlike nacije, naroda, vjeroispovjesti, nacionalne manjine, dijaspore a kada je smijesano onda je najbolje jer kaplje sa svih strana i iz svih fondova, pa se ovi nesretni gradonacelnici u Crnoj Gori deklarisu kao nativni crnogorski Srbi a u Republici Srbiji kao dio dijaspore Republike Srbije. Sve zbog funkcija i para naravno. Pri tome u Crnoj Gori stanuje makar jedan srbin porijeklom iz Republike Srbije koji je istinski u tom smislu dijaspora o kojoj treba da brine ta ista Republika Srbija i iz tih fondova iz kojih sisaju gradonacelnici.
    Bosnjaci smatraju da su dio Bosnjacke nacije i da im je maticna drzava Bosna i Hercegovina dok moj prijatelj koji je musliman i smatra se pripadnikom crnogorske nacije muhamedanske vjeroispovjesti. Sa druge strane, prijateljica rodjena u Republici Srbiji i njena drzavljanka cija porodica vjekovima zivi u Prijepolju prirodno se izjasnjava kao njoj jedino logicno da je srpkinja, ali je gore penale da je po nekakvoj reguli SPC propisano da srbin moze biti samo hriscanin i da je ona samo drzavljanka Republike Srbije ali ne i srpkinja.
    To je zato sto je nacija stanje svijesti, opredjeljenje svakog covjeka da moze da izabere kojoj naciji ce da pripada i pored toga sto je porijekom od nekog drugog naroda ili druge vjeroispovjesti. Ali je ovdje pogodno tle da se manipulise tim stvarima i ljudi ne poimaju razlike u pojmovima iz stare i savremene istorije


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #427
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,647
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Naravno da jeste.
    To da antisrbi određuju koja je nama matica, za koga da navijamo, kojim jezikom da pričamo... dosadni ste.
    Evo bar prva korektna izjava, sa moje tacke gledista.

    Krapović: Nama je matica Crna Gora

    https://www.cdm.me/politika/krapovic...ica-crna-gora/
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  3. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  4. #428
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Sve ovo vam je predvidio Ranko Krivokapić 2016. godine...
    Love, peace and respect.

  5. #429
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,645
    Thanks Thanks Given 
    6,196
    Thanks Thanks Received 
    5,820
    Thanked in
    3,370 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Sve ovo vam je predvidio Ranko Krivokapić 2016. godine...
    Ranja je brat najjaci malo mu je falilo da ga i Milu zavuce ....
    i opet kazem zasto nema RTCG u RS a ovamo kod nas ima rts bolji smo mi za manjine no svi ostali u regionu

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  6. #430
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,647
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ranja je brat najjaci malo mu je falilo da ga i Milu zavuce ....
    i opet kazem zasto nema RTCG u RS a ovamo kod nas ima rts bolji smo mi za manjine no svi ostali u regionu

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Sad će nam objasnit jedan forumaš....zašto bi bilo u RS kad nema RTCG ni u Hrvatsku, BiH, Albaniju, Bocvanu.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  7. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  8. #431
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Niko nije ni rekao da si afirmativno pisao. Ali jesi napisao da se zna kako takvi izdajnici prolaze pa ja samo potvrđujem da se zna - slave ih ministri, RTCG, najveća CG partija, a ako se usudiš da im prekrečiš mural na ulici digne se na tebe i kuso i repato.
    Ma naravno. Kuso i repato kad se prekreči mural Krsta Popoviča ili Rista Radovića. Baš, demonstracije opšte nastanu.
    Loše spinovanje i relativizovanje.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #432
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Knežević: Ne vidim zašto ne bismo mogli da sarađujemo sa DPS-om ako se pojave drugi ljudi nakon izbora

    https://www.cdm.me/politika/knezevic...-nakon-izbora/

    Ja sam za ovo glasao
    Love, peace and respect.

  10. #433
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ma naravno. Kuso i repato kad se prekreči mural Krsta Popoviča ili Rista Radovića. Baš, demonstracije opšte nastanu.
    Loše spinovanje i relativizovanje.
    https://m.cdm.me/drustvo/ponovo-oskr...g-u-podgorici/

    https://m.cdm.me/drustvo/mural-krsta...-je-neunistiv/


    Nakon što su nepoznate osobe oskrnavile mural Krsta Zrnovog Popovića, koji se nalazi na zaobilaznici kod Plantaža na Zabjelu u Podgorici, poštovaoci lika i djela junaka su ga ispravili.

    Ovo nije prvi put da mural biva na meti vandala, pa je tako sredinom oktobra nepoznata oosva farbom umazala prepoznatljivi mural u ovom dijelu Podgorice.

    Mural su u martu radili Komite iz Zelenaškog pokreta i momci iz grupe Vuci gorski koji su užasnuti ovim postupkom i najoštrije ga osudili

  11. #434
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Knežević: Ne vidim zašto ne bismo mogli da sarađujemo sa DPS-om ako se pojave drugi ljudi nakon izbora

    https://www.cdm.me/politika/knezevic...-nakon-izbora/

    Ja sam za ovo glasao
    Изјава која је показала сав бесмисао ратова...
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  12. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  13. #435
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,647
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Раковић за ИН4С: Нација црногорских сепаратиста је страно тело у Црној Гори!

    https://www.in4s.net/rakovic-za-in4s...-u-crnoj-gori/

    "А црногорским конвертитима бих на крају поручио, па нек размисле – стиже попис, биће спектакл. Не могу да дочекам.

    Србија, Република Српска и Црна Гора ће се ујединити у једну српску државу."
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  14. #436
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,065
    Thanks Thanks Given 
    3,560
    Thanks Thanks Received 
    4,690
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Knežević: Ne vidim zašto ne bismo mogli da sarađujemo sa DPS-om ako se pojave drugi ljudi nakon izbora

    https://www.cdm.me/politika/knezevic...-nakon-izbora/

    Ja sam za ovo glasao
    Moze li bit d aje knezevic bio cijelo vrijeme ubaceni elemenat dps u df?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #437
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    A da se ipak upišemo u dijasporu dok smo na vrijeme, izgleda da su odlučila braća da nas pospreme.

  16. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  17. #438
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Раковић за ИН4С: Нација црногорских сепаратиста је страно тело у Црној Гори!

    https://www.in4s.net/rakovic-za-in4s...-u-crnoj-gori/

    "А црногорским конвертитима бих на крају поручио, па нек размисле – стиже попис, биће спектакл. Не могу да дочекам.

    Србија, Република Српска и Црна Гора ће се ујединити у једну српску државу."
    Nisam te nesto cuo da si se osvrtao kad je Sergejcev negirao ukrajinsku naciju. Tada ti nije smetalo sto je izjavio: “Denacifikacija će neminovno biti i deukrajinizacija – odbacivanje velike i veštačke inflacije etničke komponente samoidentifikacije stanovništva teritorije istorijske Malorusije i Novorusije, koju su započele sovjetske vlasti”, piše Sergejcev.

    Samo kazem da niko nije nista rekao a sad se ljudi sablaznjuju nad Rakovicem. Meni je to malo bezveze.

    SPIN MADE BY SKOJ

  18. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  19. #439
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,647
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nisam te nesto cuo da si se osvrtao kad je Sergejcev negirao ukrajinsku naciju. Tada ti nije smetalo sto je izjavio: “Denacifikacija će neminovno biti i deukrajinizacija – odbacivanje velike i veštačke inflacije etničke komponente samoidentifikacije stanovništva teritorije istorijske Malorusije i Novorusije, koju su započele sovjetske vlasti”, piše Sergejcev.

    Samo kazem da niko nije nista rekao a sad se ljudi sablaznjuju nad Rakovicem. Meni je to malo bezveze.

    SPIN MADE BY SKOJ
    Ali jesam prokomentarisao kad je ona budala onomad na Cetinje upalila jedan traktor da za dz prevozi Srbe do Dobrakova. Jes da bi mu trebalo milenijum da ih sve preveze ali je vrijeđelo komentara i gnjeva.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  20. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  21. #440
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ali jesam prokomentarisao kad je ona budala onomad na Cetinje upalila jedan traktor da za dz prevozi Srbe do Dobrakova. Jes da bi mu trebalo milenijum da ih sve preveze ali je vrijeđelo komentara i gnjeva.
    Neka, neka... a kad je Le Pen negirao nacisticke zlocine nisu se ovdje po forumu glaskali...

    SPIN MADE BY SKOJ



    P.S. Jeste da sve ovo veze nema sa navedenim ali ne moze da skodi.

    Parola sedam sekretara SKOJa

  22. #441
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,647
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Раковић за ИН4С: Нација црногорских сепаратиста је страно тело у Црној Гори!

    https://www.in4s.net/rakovic-za-in4s...-u-crnoj-gori/

    "А црногорским конвертитима бих на крају поручио, па нек размисле – стиже попис, биће спектакл. Не могу да дочекам.

    Србија, Република Српска и Црна Гора ће се ујединити у једну српску државу."
    Bivši (a možda i sadašnji po drugim nikom) veoma aktivan forumaš, kao i Raković.

    Tek su počeli da vas uče odozgo....

    https://twitter.com/IgorJaramaz/stat...540237826?s=19
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  23. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  24. #442
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Значи овдје су се радикализовали?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  25. #443
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Значи овдје су се радикализовали?
    Ne, ovdje su dosli da radikalizuju. Jaramaz i cijela ceta botova koja je ispisivala tirade danonocno. Od tzv. Slobodne misli, IN4S, NSPM, facebook, twitter, blogovi wordpressa, forumi...

  26. #444
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Jaramaz inače staro srBsko prezime iz srca šumadije....
    Ne dijelite ove budaletine po forumu ka ovaj i raković, ne zagadjujte ovaj prostor.... takvi ni doma uticaja nemaju a ne na cg politiku
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  27. The Following 2 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  28. #445
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Jaramaz inače staro srBsko prezime iz srca šumadije....
    Ne dijelite ove budaletine po forumu ka ovaj i raković, ne zagadjujte ovaj prostor.... takvi ni doma uticaja nemaju a ne na cg politiku
    Јарамази су херцеговци ваљда.

    Имају утицај на збијање редова и давање горива њиховим противницима.

    Мада они су толики заглибили да су и против амфилохија причали по њима није био довољно велики србин и гајио је аутономаше у мцп.

    Ништа из цг, па ни цг срби, им није по вољи.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  30. #446
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Aleksandar Raković je neko ko je preko 20 godina involviran u politički život u Crnoj Gori.
    Učestvovao je sa srpskim partijama i organizacijama u „popisnim kampanjama“ 2003. i 2011. godine.
    Lični prijatelj i politički savjetnik Andrije Mandića.
    Redovan gost na srpskim medijima, ne slučajno.
    Posrednik između zvanične Srbije i njenih eksponenata u Crnoj Gori.

    Ko vam kaže da je nebitan taj ili nema pojma o čemu priča ili vas laže i baca vam prašinu u oči.

  31. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  32. #447
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Jaramaz inače staro srBsko prezime iz srca šumadije....
    Ne dijelite ove budaletine po forumu ka ovaj i raković, ne zagadjujte ovaj prostor.... takvi ni doma uticaja nemaju a ne na cg politiku


    Onda je i ovaj što ga hvali i kaže da mu je uzor budaletina ko i Raković? Opet, kolko se sjećam, tebi je Joanikije bog na zemlji, ili ga bar tako doživljavaš po ovom forumu?

    Aj sad budi pametan pa povataj ko je tu što u svu tu priču
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  34. #448
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Jaramaz inače staro srBsko prezime iz srca šumadije....
    Ne dijelite ove budaletine po forumu ka ovaj i raković, ne zagadjujte ovaj prostor.... takvi ni doma uticaja nemaju a ne na cg politiku
    Ne znam imaju li doma uticaj ali na Joanikija i SPC imaju...


  35. #449
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Uđe buva+gacce u pucanj, vidi se kako mi dps-ovci isto razmišljamo, aksios.

  36. The Following 4 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  37. #450
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,645
    Thanks Thanks Given 
    6,196
    Thanks Thanks Received 
    5,820
    Thanked in
    3,370 Posts

    Default

    Dobar je Joanikije, nije mnogo pametan a dobar je....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

Page 18 of 442 FirstFirst ... 81415161718192021222868118 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •