Quote Originally Posted by mneonly View Post
Knežević: Ne vidim zašto ne bismo mogli da sarađujemo sa DPS-om ako se pojave drugi ljudi nakon izbora

https://www.cdm.me/politika/knezevic...-nakon-izbora/

Ja sam za ovo glasao
Moze li bit d aje knezevic bio cijelo vrijeme ubaceni elemenat dps u df?