Originally Posted by mneonly Knežević: Ne vidim zašto ne bismo mogli da sarađujemo sa DPS-om ako se pojave drugi ljudi nakon izbora https://www.cdm.me/politika/knezevic...-nakon-izbora/ Ja sam za ovo glasao Moze li bit d aje knezevic bio cijelo vrijeme ubaceni elemenat dps u df?
- Smrt fasizmu baba - I tebi sinko, i tebi
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks