Page 15 of 442 FirstFirst ... 51112131415161718192565115 ... LastLast
Results 351 to 375 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #351
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,072
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Odlično znaš na šta mislim. Ne pravi se naivan.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  2. #352
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,065
    Thanks Thanks Given 
    3,559
    Thanks Thanks Received 
    4,689
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Slažete se sad. Dok su predsjednik i premijer pominjali traktore onda ste slagali sa njima.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Neko laze od crnogoraca, ako cemo pravo. Odje, a bogami i dje drugo, izgleda ne mozes bit crnogorac ako nijesi dps istomisljenik. Evo kako SKOJ rece, izgleda ipak da moze. Isto kao sto mozes bit srbin u CG a da istovremeno postujes drzavu himnu i zastavu.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  3. #353
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,072
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Možeš biti naravno. Ima ih. Ali niste skakali ovako kad je iste I gore stvari radio dps i sateliti. Niste skakali kad su posle 2006 svi koji su glasali za zajedničku državu bili izdajnici. Odnosno jeste, skakali i uzvikivali da su izdajnici. E to je "problem". Ali dobra je stvar da se slažemo svakako. Možda se nekad i dozovemo pameti i počnemo da se slažemo oko ključnih stvari.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  4. #354
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Odlično znaš na šta mislim. Ne pravi se naivan.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Ti se ne pravi naivan prika, pošto ljudi traktore pominjali niđe nisu, a ti iznosiš neistinite tvrdnje.

    A biću ljubazan pa da ne bismo šarali unaokolo, citiraću i tu spornu izjavu od prije dvije i po godine koju ste izvrnuli u "Duško Marković oće da ćera Srbe na traktore".
    Ali vas uvjeravam da su institucije već danas spremne, da bezbjednosne institucije znaju šta oni rade i na šta su spremni. I da ćemo im 30. avgusta na to odgovoriti žestoko.
    Nakon prebrojanih glasova konstatovati ubjedljivu pobjedu Crne Gore, ne nas pojedinačno, a nakon toga u Crnoj Gori za njih nikad više neće biti isto.

    Moraće je poštovati ako je neće voljeti. Srpska pravoslavna crkva i njeni sveštenici će se vratiti u manastire i crkve. Neće ih biti više u političkim povorkama.
    Neće ih biti za mikrofonom gdje proklinju naše očeve, naše đedove, nas same i našu djecu.

    To se nigdje u svijetu ne radi u XXI vijeku. Nažalost to se u Crnoj Gori radi. I to ćemo istrpjeti do 30. avgusta.
    Nakon toga to se više neće tolerisati.

    Zakon i pravni poredak će jednako važiti kako za nas tako i za Amfilohija i za Backovića i za sve druge.
    A za one koji proklinju Crnu Goru i žele da je sahrane, otvorićemo granice jer nemaju ovdje utemeljenja i vratićemo ih njihovim kućama odakle su došli.
    Neka uređuju na takav način njihove domove, njihovu zemlju, a Crnu Goru će prepustiti nama koji je volimo i koji je poštujemo", kazao je Marković.
    1) Možete da tvrdite da Marković ćera sveštenstvo sa političkih skupova nazad u crkvene objekte.

    2) I da ćera STRANE DRŽAVLJANE koji proklinju Crnu Goru, nazad ODAKLE SU DOŠLI, U NJIHOVU DRŽAVU.
    (jasno aludirajući na Backovića i njemu slične, pošto je isti četri dana prije ovoga držao govor na crkvenom skupu sa kojeg je poručivao da će svi koji budu glasali za tada vladajuću koaliciju navući na sebe prokletstvo Svetog Vasilija)

    Da dodam da ovu drugu tezu potpisujem od A do Š, pa bio taj strani državljanin Srbin, Hrvat, Mongol, pravoslavni sveštenik, fratar, šaman ili indijski guru.
    Last edited by ASC; 10-01-23 at 19:27.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  6. #355
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,646
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Znao sam da je splacina ali ne ovolika.

    Gradonacelnik Niksica. Tugo tuzna. Pi.

    https://www.cdm.me/politika/razgovar...nijesmo-krili/
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  7. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  8. #356
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Nas oslobodilac niksica. Moderni srbin. Idol forumasa ovih sto vole cg ali ne mogu navijat za reprezentaciju jer je dres previse crven.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  9. #357
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,911
    Thanks Thanks Given 
    2,894
    Thanks Thanks Received 
    3,499
    Thanked in
    1,569 Posts

    Default

    Tako mlad, a tako velika splacina. Greota zivota mi.
    Tu es mon héro!

  10. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  11. #358
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,010
    Thanks Thanks Given 
    4,282
    Thanks Thanks Received 
    8,275
    Thanked in
    3,149 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Znao sam da je splacina ali ne ovolika.

    Gradonacelnik Niksica. Tugo tuzna. Pi.

    https://www.cdm.me/politika/razgovar...nijesmo-krili/
    Niksic je poslije visedecenijskih lopova i najgoreg ljudskog sljama, dobio novu garnituru najgoreg sljama.

    Niksic, a mozda i cijela CG, nema trece alternative.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  13. #359
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Možda bi trebalo da se otvori tema na forumu, Srpska dijaspora u Crnoj Gori? Ja sam do danas mislio da je malo iseljenika iz Srbije, izgleda da nisam bio u pravu pa da vidimo njihove stavove i razmišljanja.

  14. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  15. #360
    Join Date
    May 2016
    Location
    old town residence
    Posts
    1,526
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    Dps-ovci vratite pare sto ste plastili 30 godina, za ostalo se sve slazemo nema nikakvih problema
    Umoran sam od svega sto znam

  16. #361
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Evo stize zakon o porijeklu imovine…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  17. #362
    Join Date
    May 2016
    Location
    old town residence
    Posts
    1,526
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Evo stize zakon o porijeklu imovine…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sto cekas zakon, uplati sam na racun drzave, pokazi taj patriotizam
    Umoran sam od svega sto znam

  18. #363
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ali gradonacelnik Mojkovca koji se hvali stavljanjem trobojke u kabinet dok ni sam IN4S ne moze da prikrije koja je zastava bila na Mojkovackoj bitki.



    Dok neki prosrpski portali u nedostatku trobojki vijest isprate sa ovakvim karikaturama

    Last edited by Rodion Romanovich; 10-01-23 at 19:45.

  19. #364
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Не знам, мени се чини да дежурне патриоте више воле бусање у груди јуначке него стварно Црну Гору. Тел после мјесец примијетили да је у Србију пренешено неколико општина.

  20. #365
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    ...2) I da ćera STRANE DRŽAVLJANE koji proklinju Crnu Goru, nazad ODAKLE SU DOŠLI, U NJIHOVU DRŽAVU.
    (jasno aludirajući na Backovića i njemu slične, pošto je isti četri dana prije ovoga držao govor na crkvenom skupu sa kojeg je poručivao da će svi koji budu glasali za tada vladajuću koaliciju navući na sebe prokletstvo Svetog Vasilija)...
    A, ono, sve može da se tvrdi. I da je Marković u stvari mislio da otvara granice za promet ljudi i roba. Ama nigdje nema pomena stranih državljana, nego vrlo fleksibilne reference o "njihovim domovima" i "njihovoj zemlji". Da je neko Albancima ovdašnjim takvu poruku uputio da idu njihovim domovina i u njihovu zemlju ne bi nikome nejasno bilo o čemu se radi.

  21. #366
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,010
    Thanks Thanks Given 
    4,282
    Thanks Thanks Received 
    8,275
    Thanked in
    3,149 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/skandalozna...-srpskom-rodu/

    Jos voleja DPSu.

    Ako poslije ovakvih ispada DPS ne uzme makar 40% i krene na vraca snagu, ispustili su sansu.

    CG izmedju cekica i nakovnja, ova ce godina izgleda bit politicki jos gora nego prosla.

    Samo iz dana u dan pokazujemo da tonemo u nacionalizam, ni promila sanse za gradjansko drustvo i EU.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  23. #367
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A, ono, sve može da se tvrdi. I da je Marković u stvari mislio da otvara granice za promet ljudi i roba. Ama nigdje nema pomena stranih državljana, nego vrlo fleksibilne reference o "njihovim domovima" i "njihovoj zemlji". Da je neko Albancima ovdašnjim takvu poruku uputio da idu njihovim domovina i u njihovu zemlju ne bi nikome nejasno bilo o čemu se radi.
    Nisu mnogo fleksibilne, pošto tamo stoji "njihovim kućama odakle su došli", no si ti kao slučajno preskočio.
    A opet velim, bitan je i kontekst, pošto je ovo bila strelica put Backovića, koji koji je bio u fokusu par dana prije ovoga.

    Ali se to baš ne uklapa u narativ NDH torture koju trpite u Crnoj Gori, pa mora da se fantazira i hiperboliše.
    Last edited by ASC; 10-01-23 at 20:06.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  25. #368
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A, ono, sve može da se tvrdi. I da je Marković u stvari mislio da otvara granice za promet ljudi i roba. Ama nigdje nema pomena stranih državljana, nego vrlo fleksibilne reference o "njihovim domovima" i "njihovoj zemlji". Da je neko Albancima ovdašnjim takvu poruku uputio da idu njihovim domovina i u njihovu zemlju ne bi nikome nejasno bilo o čemu se radi.
    " Srpska pravoslavna crkva i njeni sveštenici će se vratiti u manastire i crkve. Neće ih biti više u političkim povorkama. Neće ih biti za mikrofonom gdje proklinju naše očeve, naše đedove, nas same i našu djecu. To se nigdje u svijetu ne radi u XXI vijeku. Nažalost to se u Crnoj Gori radi. I to ćemo istrpiti do 30. avgusta. Nakon toga to se više neće tolerisati. Zakon i pravni poredak će jednako važiti kako za nas tako i za Amfilohija i za Backovića i za sve druge. A one koji proklinju Crnu Goru i žele da je sahrane, otvorićemo granice jer nemaju ovdje utemeljenja i vratićemo ih njihovim kućama odakle su došli. Neka uređuju na takav način njihove domove, njihovu zemlju, a Crnu Goru će prepustiti nama koji je volimo i koji je poštujemo", kazao je Marković.

  26. #369
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    “Svaki narod ima onakvu političku vlast kakvu zaslužuje.”
    Karl Marks


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #370
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Не знам, мени се чини да дежурне патриоте више воле бусање у груди јуначке него стварно Црну Гору. Тел после мјесец примијетили да је у Србију пренешено неколико општина.
    Smeta li ti da te proglašavaju iseljenikom iz Srbije?

  28. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  29. #371
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    https://www.dan.co.me/vijesti/drustv...kunima-5155453
    120 miliona eura direktne stete, koliko ce biti indirektne ostaje da se vidi.
    Bice poslije price kako niko sem DPS nije vodio racuna i da su nesposobni.
    Cestitam svima koji su platili kvadrat u BD po 2 do 3k eura. Pa ce sad bidone i burad sa vodom da drze ko 90tih

  30. #372
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Od 30 miliona Abu Dabi fonda, 21.7 miliona je nenaplativo. A Ivanovic i DPS funkcioneri twituju. Plus se i ovdje podrzavao zadnji protest poljoprivrednika od kojih su vecina korisnici ovog fonda kojeg sad ne vracaju.
    Šta se dešava sa slučajem “Abu Dabi”, protiv koliko firmi i kojih je pokrenuta prinudna naplata? Da li se i koliko novca naplatilo od prinudne naplate i koliki su sada ukupni dugovi tih firmi?

    Saglasno Zakonu o državnoj imovini u postupcima prinudne naplate potraživanja od strane krajnjih korisnika kredita iz slučaja “Abu Dabi” postupa zaštitnik imovinsko-pravnih interesa Crne Gore, kao zakonski zastupnik Ministarstva poljoprivrede. Ukupan dug po raskinutim ugovorima iznosi oko 21,7 miliona dolara.

  31. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  32. #373
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,646
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    #NeceUraDat....da Srbi u CG budu ono sto vele da jesu, dijaspora. Krajnje bezobrazno.

    GP URA: Nijedna druga država ne može crnogorskom građaninu biti matica pored Crne Gore

    https://www.cdm.me/politika/gp-ura-n...red-crne-gore/
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  33. #374
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Nisu mnogo fleksibilne, pošto tamo stoji "njihovim kućama odakle su došli", no si ti kao slučajno preskočio.
    A opet velim, bitan je i kontekst, pošto je ovo bila strelica put Backovića, koji koji je bio u fokusu par dana prije ovoga.

    Ali se to baš ne uklapa u narativ NDH torture koju trpite u Crnoj Gori, pa mora da se fantazira i hiperboliše.
    Odakle su došli je još lakše široko interpretirati. Dođoši, izdajnici, prodane duše.

    Mada, očigledno se ne slažemo kako se Markovićeva izjava može interpretirati... što se mene tiče, ja sam na Markoviću zbog nje izuzetno zahvalan. Nema pojedinačne rečenice koja je više doprinijela porazu DPS na izborima 2020.

  34. #375
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,646
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Znao sam da je splacina ali ne ovolika.

    Gradonacelnik Niksica. Tugo tuzna. Pi.

    https://www.cdm.me/politika/razgovar...nijesmo-krili/
    Sažeto u 30 sekundi ako vas interesuje kako izgleda podguzna muva od 150kg...

    Pi.

    https://twitter.com/SrdanumV/status/...qvVvwrcmg&s=19
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

Page 15 of 442 FirstFirst ... 51112131415161718192565115 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •